„RAPIDO" Joh. M. de Bie Pupillen Kwartet H k" Voor beter stoom- en perswerk off. Volkswagen Dealer F. Vlietman zn. Verven Dankbetuiging piano's Bequnstiqinq van onze aöveRteeRöeRS, houör. öe schakel in stanö heren, het is heel fijn dat u er altijd bent. Houwen zo! Training Jongens, het trainingbezoek laat nog te wensen over; wij weten dat je repetitie hebt; wij weten van dat vele huiswerk, maar als jullie willen kunnen jullie be slist die paar uurtjes vrij maken. Het komt jullie conditie ten goede. Het eerste elftal Jongens, kom dat elftal aanmoedigen. Jullie zijn allemaal, altijd van harte wel kom. Het is voor het eerste fijn om op jullie steun te mogen rekenen. Doen dus. Dit was het dan weer. Nog vele pretti ge wedstrijden, het liefste met winst. Dat is echter niet het belangrijkste. Als jullie fijn voetballen, in een fijne club is dat onze winst. WEBU J eugdsecretaris Nu er vijf wedstrijden in de competitie gespeeld zijn, zal ik u onderstaand een overzicht geven van de door ons ge speelde wedstrijden. De eerste wedstrijd speelden wij tegen K.B.V. op eigen veld. De tegenpartij was niet al te sterk, zodat de overwinning vrij gemakkelijk behaald kon worden. En meteen een mooie ook (met 3—1). De sterke wind deed veel afbreuk aan het spel. Wij waren er na afloop van overtuigd, dat de volgende wedstrijden meer pro blemen zouden opleveren. De tweede wedstrijd speelden wij thuis tegen Lijnden. Deze eindigde in een ver diende 2—0 nederlaag, waarbij het ver toonde spel niet erg goed was. Vermelding verdient de prachtige twee de goal van de Lijnden-middenvoor. Na afloop waren wij vastbesloten voor de vol gende wedstrijden uit een ander vaatje te tappen om alsnog een rol van betekenis in de competitie te gaan spelen. De derde wedstrijd werd tegen N.F.C. uit gespeeld. Voor de competitie hadden wij reeds vriendschappelijk tegen N.F.C. gespeeld. Wij verloren toen met 5—2. Aangezien de tegenstander ons vermoe delijk onderschat heeft en wij onszelf overtroffen, was het resultaat een prach tige 3—1 overwinning, waarbij vermeld garage verkoop - inkoop - service Plantage Middenlaan 19 Tel. 5 80 01 - Amsterdam NIC. BEETSSTRAAT 104 TELEFOON 16 3187 AMSTERDAM CONTANT ZEGELS dient te worden, dat wij met de rust nog met 1—0 achterstonden. Na de rust hebben wij de tanden flink op elkaar gezet en de overwinning was dan ook zeer verdiend. Gesterkt door het resultaat van de vo rige week togen wij de volgende zaterdag naar Badhoevedorp om St. Pancratius partij te geven. Van de aanvang af liep het gesmeerd en toen de rust was aan gebroken hadden wij reeds met 5—0 de leiding. Na de rust zijn wij niet meer tot doelpunten gekomen, aangezien de kee per van St. Pancratius zijn doel zeer goed verdedigde en het geluk met hem was. De vijfde wedstrijd tegen Rivalen ein digde eveneens in een prachtige 5—1 overwinning. Het elftal heeft nu de juiste opstelling wel te pakken en de doel punten zijn van zeer goede kwaliteit. De achterhoede raakt goed op elkaar inge speeld en de opbouw is zeer goed te noemen, waarbij de voorhoede zich de kansen niet laat ontglippen. Als aanvoerder roep ik alle spelers op de training geregeld te blijven bezoeken en tevens wil ik onze leider, de heer Swart namens alle jongens hartelijk dank zeggen voor alles wat hij voor ons doet. HANS VAN DIJK yeer getroffen en erkentelijk ben ik door de vele blijken van medeleven en vriendschap, die ik van het bestuur en vele leden der A.F.C. mocht ondervinden gedurende de langdurige riekte van mijn vrouw en na haar heengaan. Het is voor mij een grote steun geweest in deze moeilijke tijd. Dr. J. P. HOFSTEE Laat ons ditmaal eens starten met het Vierde. Ploeg die tot vandaag nog niet veel versierde. Thans is dit oud zeer! Mogen er weer wezen. Zege met 4—2 op elf Ambonezen. Ga zo door mijn zoon, dan zult bij mijn weten naar een oude spreuk gij Spinoza heten. Doch, Zoon-Nummer-Vier, wil de knaap vergeten die eens grapte: „Gij zult spinazie eten". Slechts ons Derde liet n u een steekje vallen. D.W.V. 1-3 zijn d&ar de getallen. Maar dat is dan ook echt de een'ge „sof". Voor ons Tweede en 't Eerste alle lof. Draw met R.C.H. is voor Twee niet gek. 't Eerste had alwéér in een zege trek. Met als resultaat Goede middenmoter. Met hun neus misschien straks nog in de boter? Zaankanters, las ik, snel zijn als een kogel. Kunst, een Zilvermeeuw is een snelle vogel. Roodborstjes als wij niet daartegenop? Toch, wij vliegen staag. (door soms tot de top). Onze Een, schreef men, niets had te vertellen. Spijt ons, maar nog steeds zijn 't de goals die tellen. Zo dacht Kemna ook. Heeft 'm er ingeschoten. Achter werd de deur toen voorgoed gesloten. Vijf—uit—acht—zondag, 24-10-65 B. S. LE MARCHé vraagt vrijblijvend advies Woestduinstraat 114 - Amsterdam Tel. 15 50 06

Schakels (clubbladen) | 1965 | | pagina 3