gandi Resultaten van de Groene Velden Van de Elftalcommissie PLIEGER KEUKENS DE SELL KEUKEN BequnstiGinq van onze aövepteeRöeRS, nouöt öe schakel in stanö Tn dit tot dusverre zo vlot verlopende seizoen, slechts onderbroken door een paar wedstrijden tegen Zwitserland, gaat het met A.F.C. na een minder goed be gin, niet slecht. Cor Kerker, zijn stukje adresserend aan Tjalling Schakel (hulde aan Tante Pos) neemt het eerste onder de loupe. Vandaar, dat ik onmiddellijk begin met nog twee paradepaardjes. Onze teams II en III. Prachtig. Op de ranglijst van de reserve eerste klasse prijkt A.F.C. II temidden van ze ven semiprofclubs aan de kop van de ranglijst. Hoe de overwinning op Velox 3 tot stand kwam? Daarvan vertelt Cor Kerker iets. De stand aan de kop is mo menteel: Volendam 8—15, A.F.C. en Ve lox 8—11, Elinckwijk en Ajax 8—10 etc. Het derde ziet zich als volgt gebeeld houwd: D.W.V. 8-11, A.F.C. 6-10, Pur- mersteyn 7—10, Rapiditas 7—9 en the rest is thans nog min of meer silence. Alhoewel ons vierde lekkere en rotte uitslagen afwisselend boekt stemt de af stand met nummers laatst tot verheu gen: I.V.V. 6-6, O.S.V. 7-6, A.F.C. en Z.S.G.O. 6—5, Z.F.C. 7—4, Ambon 6-0. En dan onze zaterdag-K.N.V.B.-ers. Ondanks versterking uit het corps der vetten zijn de resultaten niet best. Maar toch is de stand in deze competitie, waar uit maar één team behoeft te vertrek ken niet hopeloos. Kijk maar naar de laatste vier: Dindua 10—7, A.M.V.J. 10—5, A.F.C. en Kromhout 10—4. District Amsterdam. Van de teams 5 tot en met 13 kan ik en, naar ik aanneem, niemand met mij een hoge muts opzetten. Ondanks het feit, dat de redacteur van Slotervaart- nieuws, die de wedstrijd Slotervaart 2— A.F.C. 9 aanschouwde (1—1) ons team zeer sterk vond spelen. Maar goed. U wilt een stukje stand? V: onderaan met 3 uit 7. Direct bo ven ons Volewijck, Aristos en Animo. VI: op redelijke afstand van de on derste plaats. Samen met Swift (8—6) vijf punten vóór op Aalsmeer. VII: Drie punten achter op Schin kelhaven, dat er al 14 uit 8 pakte. VIII: Van boven naar onderen: Slo- terdijk 8-15, S.M.C. 8-13, Z.S.G.O. 9- 12, AtF.C. 8-11 etc Over het negende verhaalden wij reeds. 9 uit 9 is het resultaat van hun inspan ningen. Tien, elf en twaalf scharrelen rondom het gemiddelde van één. Laat het jullie nou toch eens en voor altijd gezegd zijn: Dat is ons te min. plastic uitvoering plaatstalen uitvoering Dertien maakt het nog bonter en speelt 0.50. Gelukkig staat Geuzenveld op 8-0. Het gehele seizoen 'n kanon in je schoen! Zatten. Satwee en Satrois zijn voorlopig onze kanspaarden. Vooral Satwee: A.F.C. 10— 18 (ongeslagen), Rapiditas 8—11, A.D.M. 10—11 etc. Satrois moet er na de laatste neder laag alweer goed aan gaan trekken: A.F.C. 10-17, N.F.C. 9-16, A.S.C. 8-11 etc Sakat kan geen hoge ogen gooien. Maar er wordt meesterlijk gespeeld, dat weet ik uit ervaring. Ze behaalden 0 uit 5. Maar goed, de gijn telt mee. Jeugd. Aan de AI hebben we dit jaar geen pijn, met vlag en wimpel er op af. Vijf tien punten uit acht wedstrijden. Doordat, zoals ik U in oktober reeds vertelde, er wijzigingen in de competitie deelname van onze jeugd hebben plaats gevonden, heeft Chris Schroder zijn handen vol aan deze affaire. Hier en daar tekenen de krachtsverhoudingen zich niet juist af, maar toch wil ik U de punten en resultaten niet onthouden: A7, een team wat de klappen moet op vangen, staat ongeslagen aan de kop met 6—11. Overigens samen met Blauw Wit. gebr. plieger Heerlen, amsterdem De rest van de A-tjes halen hier niet bij. A2 (8-12), A3 (8-7), A4 (7-11) en twee punten achter op de kop Neerlandia, A5 (5—6) evenals A6. Het gehele seizoen 'n kanon in je schoen! Beetjes. BI ziet nog neer op J.O.S., De Spar taan en D.C.G. maar behaalde maar 6 uit 9. B2 staat op Aalsmeer vijf punten achter. Zelf werden toch nog 10 punten gepakt. B3 vijf uit acht met onderaan Meer- boys (7-0). B4 ook nog niet aan het gemiddel de van één (7—6). B6, met een somber geluid, niet on deraan, want Wilskracht behaalde pas 1 uit 6. B7 nog volop in de prijzen. Stand aan de kop: N.F.C. 9—13, Aristos 7—12, R.K.A.V.I.C. 8-11, A.F.C. 7-9 etc. B8 met vier uit vijf net niet lekker. Met Kerstmis leuke verhalen. Ik be loof ze U. Alle teams aan de één of hoger. J. T. S. TT n ge veer een derde deel van de com- petitie 1965—1966 zit er al weer op. Tot nu toe een bijzonder vlot verloop, dank zij het prachtige herfstweer. Zondag 14 november stond de competitie voor onze KNVB-elftallen volledig stil, in ver band met de interland Zwitserland—Ne derland. Deze wedstrijd was op de t.v. te zien. Een verloren zondag dus en een prachtige gelegenheid om eens rustig de resultaten van ons le elftal onder de loupe te nemen. Het lijkt goed deze resultalen in twee groepen te splitsen. De eerste vier wed strijden werden gespeeld met toepassing van het stopperspilsysteem, terwijl de laatste vier wedstrijden gespeeld zijn vol gens het 4-2-4-systeem. Hier volgen dan de nuchtere cijfers: Eerste vier wedstrijden: 2 punten met 6 voor en 11 tegengoals; tweede serie van vier wedstrijden: 6 punten met 8 voor en 2 tegengoals. Totaal 8 gespeeld, 8 punten met de score 14 voor en 13 tegen. Zoals u hieruit kunt zien, maar u wist dit natuurlijk allen reeds, heeft ons le elftal een opvallend slechte start gehad. Dit ondanks een goed oefenprogramma vóór het begin van de competitie. Echter 2 punten uit de eerste 4 wedstrijden met doelcijfers 6 voor en 11 tegen, is zonder meer slecht en ver beneden onze verwach tingen. Natuurlijk moet onze slechte start een oorzaak of zelfs verschillende oorzaken gehad hebben. Ons oefenprogramma was, zoals gezegd, goed en beslist beter dan voorgaande jaren. Dat kan de oorzaak dus niet zijn. De E.C. en trainer beslo ten gezien de beschikbare spelers over te gaan tot het zgn. 4-2-4-systeem. In onze oefenwedstrijden werd dit dan ook toegepast. Hoewel niet alle wedstrijden tot volle tevredenheid verliepen was toch vooral de wedstrijd tegen CVV te Rotter dam een aanwijzing, dat wij op de goede weg waren. Dan blijkt echter, dat Hein Lans en Jaap Draisma in militaire dienst moeten Frans Kat een blessure heeft opgelopen, Hans Boskamp toch overschrij ving nodig heeft, terwijl Jos Lonnee door militaire dienst niet elke week beschik baar is. Rekening houdende met deze feiten, besluit de E.C. terug te moeten vallen op het stopperspil-systeem. Mis schien is dit achteraf wel de belangrijkste oorzaak van onze slechte start geweest. de Italiaanse keuken lm p. gebr. plieger Heerlen, amsterdam iU» --

Schakels (clubbladen) | 1965 | | pagina 11