ncdi Resultaten van de groene velden KEUKEN PLIEGER KEUKENS BequnstiGinq van onze aövepteepöeps, houöt öe schakel, in stanö Commige der oefenwedstrijden werden een vorig maal beschreven en zo zijn wij toe aan het dóór De Spartaan op nieuw opgezette tournooi om de Zilve ren Westerkerk. De Spartaan won het zelf door in de finale onze vertegenwoor digers met 4—1 te verslaan. Tegen S.D.W. speelden wij met 0—0 gelijk, maar straf schoppen beslisten in ons voordeel. En daar de bespelers van De Eendracht de mannen uit Jubbega versloegen ging de finale tussen de roodbroeken en de reds. Voor onze mannen was het tijdens het A.R.O.L. Tournooi nog erger. In de voorronde werd van Hercules reeds ver loren. Leuk was het, dat Zeeburgia de prijs ten tweede male in de kast mag bergen. Van de zijde van de pers werd bijzonder weinig aandacht aan ons tour nooi besteed en dat is jammer. Het ligt niet direct aan het kaliber van ons tour nooi want aan de wedstrijdenserie van onze Amstelveense zuster R.K.A.V.I.C. werd wel een regeltje gewijd. Is de ver standhouding tussen ons en de Amster damse Sportpers (of een gedeelte daar van) nog als vanouds? Competitie. Het gaat niet goed met onze vlagge- dragers. De cijfers zijn niet verontrustend. Twee punten uit vier wedstrijden geeft de buitenstaander zeker geen aanleiding tot „acht en wee" geroep. En eerlijk ge zegd aan ons ook niet. Maar als we door gaan met om de week uit onze beste wedstrijden één punt te peuren dan ein digen we op 11 punten en dat is te wei nig. We spelen twee van de drie keer niet eens slecht maar we missen, mede door de nare aandoening van Herman de Waal (beterschap Herman), een af maker in onze voorhoede. Gelukkig had den we tegen De Spartaan Frans Kat, n.b. als invaller optredende. Enfin, de competitie is nog jong en die vier pun ten achterstand moeten in achttien wed strijden worden ingehaald. Overige teams. Met Volendam behaalden onze mak kers van het tweede tot dusverre zes punten uit drie wedstrijden via uit- overwinningen op J.O.S. (0—5) en D.C.G. (0—2). Dat Ajax en Volewijckers inmiddels 5 uit 3 wisten te bereiken, doet aan ons gemiddelde niets af. Ook het derde veroverde 6 uit 3 en staat aan de kop, gevolgd door D.W.V. en Wa tergraafsmeer, die beide 4 uit 3 be haalden. Wordt IV weer een Zorgenkind? Eén punt uit drie wedstrijden is schamel. de Italiaanse keukea Imp, gebr. plieger heerlen, amsterdam Weliswaar bevinden zich nog drie clubs onder ons, maar toch lijkt waakzaamheid het parool. Sateen blaast redelijk mee. Boven staan de Hoornse Zwaluwen met 3—6, dan Nedlloyd met 4—6 en dan de jon gens van Bruynzeel (B.I'.V.) met 4—5. A.F.C. staat in de middenmoot met 4—3. Lagere teams. Het vijfde krijgt het dit jaar weer moeilijk. Let op mijn woorden. Eén uit drie is ook hier een te schrale oogst. Daar ook het in de reserve eerste klas ope rerende zesde het weinig beter doet (3—2) dienen de in deze teams strijden de makkers tijdig met de neus op de ernst van de situatie te worden gedrukt. VII houdt het gemiddelde boven de één met 4 punten uit drie wedstrijden, maar staat intussen twee plaatsen van de bovenste verwijderd. Het achtste, ver leden jaar ook kampioen heeft er 2 uit 2. Vriezen en dooien derhalve. En dan. Rouw past Novem. Na 36 wedstrijden lang ongeslagen te zijn ge bleven is het noodlot over hen gekomen. En dat het nou juist de jongens uit een buitenwijk moesten zijn, die Hans de Wijs en zijn mannen in het stof deden bijten. Met 5—3 won Slotervaart. En behield daarmee met F.I.T. de leiding in deze afdeling, waarin IX ove rigens met 4 uit 3 goed volgt. Gelukkig hebben we het tiende nog. Mogen we binnenkort roepen, dat het record van 36 ongeslagen anderhalf-uren door het tiende werd gebroken. Kortom, X staat wederom aan het hoofd van de lijst met 5 uit 3, maar pas op Lijnden, dat 100% uit 2 greep. Van elf, twaalf en dertien valt, even als van de voorgaande tien trouwens, weinig te zeggen Potentiële kampioenen zie ik er nog niet in. Maar wat zegt dat, als ze het zelf maar zien. XI 1—0, XII 3-2, met Rivalen (3—6), A.D.E. (3-6) en Maccabi 3—4 ver boven zich, XII 2—2 en dat betekent nog een derde plaats. De Satwee en de Satrois gaan ook dit jaar weer meetellen. Let maar op dit stukje stand: II. A.F.C. 3-6, P.V.W.A. (niet di? van 49—0) 3—5, Rivalen 2—4 III. Lynden 3—6, A.F.C. 3—5, A.S.C. 3—5, N.F.C. 3—4 A-Junioren. Van de eentjes al direct veel goeds. I waalf goals voor en maar drie tegen voerden naar de kop van de lijst met 5 uit 3. Met de Meteoor en Rood Wit, die allebei 4 uit 2 haalden moet na tuurlijk rekening worden gehouden In de A-afdelingen valt slechts V uit de toon met de bezetting van de onder ste plaats (0—2). Gelukkig hebben we hier Amstelzwaluwen, N.E.A. en de Unity nog aan onze zijde, maar daar moeten we niet aan vasthouden. Punten willen we zien. .42: V.D.O. 2-4, A.F.C. 3-4, A3.: R.A.P. 2—4, Tavenu 2—4, gebr. plieger heerlen, amiterd'snR Ahrends 3—4, The Unity 2—3, AFC 3-3. .44: Amstelzwaluwen 2—4, Neerlan- dia 2-3, A.F.C. 3-3, .46: Blauw Wit, De Eland en Schin kelhaven allen vier uit twee en dan onze VI met drie uit twee. Kanshebbers? De mannen van A7; het laagste team dus; het team dat de klappen van af schrijven en wegblijven moet opvangen wist 100% te grijpen. Weliswaar pas uit één wedstrijd, maar het bemoedigende begin is er dan toch. B tjes. B I 1 uit 3. Daarover zal elke leek zijn schouders ophalen. Maar dit is geen kunst. Wij weten dat dit ene punt werd be haald tegen Ajax en dat van Blauw-Wit met 1—0 werd verloren. Is dat wat, lezers? Ook de voorlopige cijfers (kruisjes rapport noemden wij dat vroeger) van de overige teams zijn niet zo verschrikke lijk rooskleurig. B3 en B8 zagen al hun werk en hun vlijtige trainen(?) na twee wedstrijden nog niet beloond. B2 behaalde 2 uit 2. R.K.A.V.I.C. staat hier (niet onaantastbaar) aan de kop met 4 uit 3. De IV bezet zowaar na K.D.O. de tweede plaats met 3 uit 2. B5 zou volgens mijn onvolprezen zegs man Chris Schroder zijn teruggetrokken. B6 verloor de enige wedstrijd en B7 heeft er toch 2 uit 3 gevangen. In deze afdeling delen Aristos en Blauw Wit de lakens uit. Deze elftallen behaalden 100% uit hun wedstrijden. Nog één. U ziet het wel: gemengd nieuws. Over het algemeen dienen de resultaten te worden verbeterd. Dat is duidelijk. Zou een tijger in de koffer of een trip naar den Anvers helpen? Volgende maand gaan we U opnieuw verhalen vertellen. Neen, niet van de man, die zoveel op Bing Crosby leek en niet van de paters op de tandem. Neen, uitsluitend en al leen van onze teams, waarbij we dan het vierde Zatten team, (om met minis ter-president Cals te spreken) een team van zware jongens, eveneens onder de loupe zullen nemen. J. T. S. plastic uitvoering plaatstalen uitvoering 3

Schakels (clubbladen) | 1965 | | pagina 3