On dit et datjes Joh. M. de Bie „RAPIDO" piano's Voor beter stoom- en persiverk Verven off. Volkswagen Dealer F. Vlietman zn. poolt Allen mee, het is vooc a.p.c. van dr. Hofstee, die is heengegaan na een slepende ziekte. Wij hopen dat dr. Hofstee de kracht zal vinden deze zware slag te dragen en dat hij ook bij zijn club troost zal vinden. Personalia Onze alom bekende oud-voorzitter Dick Bessem bereikte in blakende gezondheid de 65-jarige leeftijd. Velen hebben hem hartelijk en langdurig gelukgewenst. A porpos, heeft iemand daarbij wellicht ondergetekende's bril in zijn zak gestopt? Verder werd Willy Brusse, de populaire voorzitter van ACC, 60 jaar. Aan beide jubilarissen nogmaals onze hartelijke ge lukwensen, evenals aan hun echtgenotes en kinderen en uiteraard nog vele, vele jaren in even goede gezondheid. Tenslotte moge ik dan nog onze dona teur de heer W. C. v. d. Griendt van harte gelukwensen met zijn eervolle be noeming tot president van Zwanenberg's Fabrieken N.V. in welke nieuwe functie wij hem veel succes toewensen, hopende, dat hij AFC niet geheel zal vergeten. Wim van Dijkhuizen heeft zijn functie bij de Algemene Bank Nederland neer gelegd en zal zich metterwoon in Spanje vestigen. Wij wensen Map en hem een goede en langdurige rust toe en hopen dat zij AFC en ACC niet zullen vergeten. Het ga jullie goed! HENK KAPPELHOFF Nederlands Semi-Prof Team. I "ke stand in de afdeling, waarin Ne- derland uitkomt is als volgt: Noord-Ierland 5 3—1—1 7 8—4 Zwitserland 4 3—0—1 6 5—2 Nederland 4 2—1—1 5 5— 2 Albanië 5 0-0-5 0 1-11 De poehé die werd gemaakt toen Ne derland twee maal van Albanië won, lijkt achteraf bezien wel enigszins mis plaatst. Intussen bestaat er nog een kansje, dat Nederland bij de laatste zes tien naar Engeland zal gaan. Het programma luidt verder: 17 oktober Nederland-Zwitserland 14 november Zwitserland-Nederland 24 november AlbaniëiN.-Ierland Those Wedding Bells. Are breaking up the old gang of mine. Loek Woudstra trad op 29 september in het huwelijk en komt met zijn gade in Laren wonen. De weg naar A.F.C. is dan minder kort. Jongens, van harte gefeli citeerd en veel geluk. vraagt vrijblijvend advies Woestduinstraat 114 - Amsterdam Tel. 15 50 06 Ouwe Dis. Op 28 september trad Ton Disselkoen toe tot de leeftijd der sterken. Een bijna vÜft'gja"Sïe periode van actief voetbal len en een 17-jarig voorzitterschap van de Honkbalafdeling ziet men hem niet aan. A.F.C. wenst hem en zijn echtge note nog vele jaren in goede gezondheid. J. Meyer Sr. f Onlangs overleed onze donateur J. Meyer Sr. Geen wedstrijd van ons eerste team heeft hij overgeslagen bij mijn weten. Tot het tijdstip, dat hij zich uit zijn drukkerij terugtrok en het werk aan zijn zoon Jan overliet heb ik, en voor mij andere medewerkers aan „De Scha kel", prettig met hem mogen samen werken. A.F.C. wenst Mevrouw Meyer en haar kinderen veel sterkte toe bij dit verlies. Aandacht. Met grote aandacht hebben wij de laatste jaren de enorme doorstoot van De Zwarte Schapen uit derde klas A.V.B. naar tweede klas K.N.V.B. gevolgd. En nu lijkt het erop, dat de plaats waarop deze Schapen gezien de kwali teit van haar spelers uiteindelijk recht had is bereikt. Hiermede wil niet ge zegd zijn, dat de eerste klas niet kan worden gehaald, maar het stormachtige tempo is eruit. En dan nu maar opletten op het an dere fenomeen Real Sranang. Na enkele jaren zaterdagcompetitie werd twee jaar geleden voor de zondag ingeschreven en nu gooien deze Surinamers al hoge ogen in de eerste klas A.V.B. Wedden, dat ook zij verder komen? Toto. Ook al doordat de om de week te spelen extra-pool (3 in 1) grotere aan trekkingskracht uitoefent dan de goal- tips van vorig jaar is de opbrengst voor A.F.C. hoger dan vroeger. En toch stelt NIC. BEETSSTRAAT 104 TELEFOON 16 3187 AMSTERDAM CONTANT ZEGELS het de pool-commissie elke week weer teleur te bemerken, dat van de ongeveer 1400 ingeschreven pool-leden gemiddeld slechts tweederde daadwerkelijk meedoet en dus echt A.F.C. steunt. Dat kan en moet beter. Bij de U reeds bekende adressen in de stad is inmiddels gevoegd het sigarenmagazijn van Mevrouw Wil brink, Overtoom 348. U kunt tot vrijdagsavonds acht uur Uw formulieren inleveren op het Club huis. En denk er even aan als U op een andere dag toch op het Clubhuis bent. Blanco formulieren bij de Heer Dinke- loo aan het Buffet. Clubdas. Voor hen, die vorig jaar moesten wor den teleurgesteld is er verheugend nieuws. De nieuwe zending is binnen. Sommigen zeggen van dezelfde kwaliteit, anderen menen, dat de kwaliteit nog beter is. Maar wat meer zegt: De prijs is dezelfde gebleven. Noch loonexplo sies, noch belastingen op weelde-artike- len zijn van invloed, 9.75. Negen gul den en drie kwartjes. Een stropdas, mensen en geen shawl. Zorgt hem weer om te krijgen. Bel op 42 49 41. Zomersport. Voor honkballend Nederland is het seizoen glorieus afgesloten met het ze vende kampioenschap van Europa (in successie). En de Haarlem Nicols werden kampioen van Nederland. Bij cricket zag het Haagse Quick kans in een geweldige wedstrijd het Rotter damse V.O.C. te verslaan en aldus teza men met deze club het kampioenschap van Nederland te behalen. Van onze eigen zomersporters hoop ik U een volgende keer, wanneer de sta tistici hun werk hebben gedaan, meer, veel meer te vertellen. Tonny. Ontstellend is het bericht, dat onze eminente rechtsachter Tonny van Straa- ten op dinsdag 28 september tijdens de training zijn been heeft gebroken. Jam mer voor ons maar erger voor Tonny. De pijn, het ongemak en de non-activiteit zullen hem zwaar vallen. A.F.C. zal zijn best doen om het hem iets makkelijker te maken. Gemiddelden. Men vraagt reeds nieuwsgierig naar deze cijfertjes. En heus, ze komen. Onze strips is echter te jong om nu al aan de dag te treden. J. T. S. garage verkoop - inkoop - service Plantage Middenlaan 19 Tel. 5 80 01 - Amsterdam I

Schakels (clubbladen) | 1965 | | pagina 2