Contributie A.F.C. 1965-1966 Algemene Vergadering pooLt Allen mee, het is voor A.p.c. A.F.C.'s Functionarissen Postgiro 24 10 02 Gem. Giro A 515 van 1 juni 1965 t.m. 31 mei 1966 zijn de contributies voor het 60- 55,- 50,- 40,- 30,- 15,- Door de Algemene Vergadering van 24 juni 196!: verenigingsjaar 1965—1966 ongewijzigd vastgesteld: 1) GEWONE LEDEN: Werkende leden op 1 juni 1965 ouder dan 30 jaar op 1 juni 1965 ouder dan 25 jaar op 1 juni 1965 ouder dan 20 jaar Buit-leden Studenten Dienstpl. Militairen K.N.V.B.-verzekering en zegelkosten inbegrepen. De contributies dienen vóór 1 oktober 1965 te zijn voldaan, bij blijven worden bovengenoemde bedragen met 5,— verhoogd. 2) JEUGDLEDEN: Junioren A op 1 juni 1965 ouder dan 16 jaar Junioren B Welpen K.N.V.B.-verzekering en zegelkosten inbegrepen. De contributies dienen vóór 1 oktober 1965 te zijn voldaan, bii ingebreke blijven worden bovengenoemde bedragen met 2,50 verhoogd. 3) ONDERSTEUNENDE LEDEN: Donateurs minimum 25,— Zegelkosten inbegrepen. ALGEMENE BEPALINGEN: a) Nieuwe leden betalen voor Statuten en Adm. kosten 2,50. b) Meerdere JEUGLEDEN uit één gezin genieten reduktie: voor de le zoon 25% voor de 2e zoon en volgende zoons 50%. U steunt A.F.C. en de Stichting Goed Genoeg het beste met een direkte betaling op postgiro 24 10 02 of Gem. giro A515 t.n.v. de 2e Penningmeester A.F.C. te Amstelveen. Bij voorbaat onze dank. HET BESTUUR ingebreke 35,- 30,- 30,- Op 24 juni hebben we met pl.m. 75 leden het clubhuis bevolkt om te luiste ren naar hetgeen ons hoogste college ons over verleden en toekomst had mee te delen. Dat was veel en veelal zeer gun stig. Het begon al bij een der eerste agenda-punten. Ineens zagen we acht captains voor de groene tafel staan om gehuldigd te worden. Ja, U leest goed acht teams werden dit jaar kampioen. Acht teams van de twee en dertig. D.w.z. 25%. De volgende mannen mochten voer hun spelers de welverdiende huldiging en het bijbehorende diploma in ont vangst nemen: Leloux voor VI, Kramer voor VII, Postma voor VIII, De Wijs (regelmatige cliënt) voor IX, Ton v. d. Valk voor X, Duinker voor Satrois, VVijel voor A 2 en Van Gelder voor B 2 Langdurig applaus klonk hen in de oren. Van deze teams en alle overige bren gen wij U, dank zij de niet aflatende aandacht van Chris Schroder elders in dit blad de standen en de gemiddelden. De senior-teams, welke kampioen wer den promoveren alle en dat houdt o.a. in, dat èn V èn VI nu in de res. le kl. A.V.B. spelen. Twee fijne ijzertjes in dat hoge vuurtje. Stilte. A.F.C. is een grote en een oude voet balclub en daaraan zitten voornamelijk aangename kanten. Maar deze beide om standigheden brengen mede, dat wij elk jaar meer leden betreuren, die ons zijn ontvallen. Dit jaar herdacht Henk Kap- pelhoff 17 leden en donateurs. Tijdens enkele minuten stilte hebben wij hen weer in gedachten voor ons gezien. Ridder. Sijmen Wit is al een lange poos A.F.C.- Ridder, maar steeds had zijn lichamelijke toestand hem verhinderd persoonlijk het gouden kruisje in ontvangst te ne men. En nu was het dan wel zo ver. In zijn dankwoord zei Sijmen, dat hij eigen lijk nog te laat lid was geworden. Dat mag zo zijn, maar zijn zoon Hans is nog later, want die werd het pas een maand geleden. Jan van Dijk. Zoals altijd hebben we met veel ple zier en attentie geluisterd naar Jan van Dijk, die dit jaar in zijn jaarverslag n.m.m. niets heeft vergeten. Weer waren we overal bij. Met zijn 1166-en brengen we momen teel 40 teams in het veld. 14 junioren, 17 senioren en buiten de competitie, maar toch zeer regelmatig spelend 8 pupillen- en 1 veteranen-team. Na 42 minuten werd secretaris Jan van Dijk hartelijk bedankt voor zijn veel tijd en veel hoofdbrekens kostende werk zaamheden. Deze 42 minuten-duur was voor één onzer aanleiding om voor te stellen het jaarverslag te stencillen en aan alle leden toe te zenden. Naar zijn smaak kon de voorlees-tijd dan besteed worden aan dis cussies. Nog afgezien van de kosten, die 1166 jaarverslagen van 20 pagina's druks op A.F.C.'s budget zouden leggen is het nu eenmaal zo, dat de belangstel lende A.FC-er al 70 jaar graag een dik half uur luistert, naar hetgeen de secre taris heeft vastgelegd en voorleest. Deze traditie zal niemand verbroken willen zien. Smalle marge. Penningmeester bood ons een sluitende begroting en een kleine kapitaalsvermeer dering aan. Wel moesten we vaststellen dat dit batige saldo ten eerste wel zeer klein is en ten tweede te danken aan enkele toevallige baten. Uiterste waak zaamheid en zuinigheid wordt derhalve van ons gevraagd. T opscorers. Deze lijst ziet er volgens onze eminen te statisticus Chris Schroder, die voor zijn jaarlijks werk op de Algemene Vergade ring terecht een open doekje mocht ont vangen, als volgt uit: Röhrig 19, Duis 17, Onsman 16, Roo- ze 15. Pet af, A.F.C.-ers. J. T. S. Bestuur: G. H. H. Kappelhoff, voorzitter J. I.. van Dijk, secretaris J. Hurwits, penningmeester D. J. F. Hermens, 2e voorzitter A. van Soomeren, 2e secretaris H. O. van Rijn, 2e penningmeester C. van Peperzeel, commissaris A. J. Bos, commissaris H. W. v. Teunenbroek, commissaris. Elftalcomm. (A): C. Kerker, A. v. d. Valk, R. Leeser. Elftalcomm. (B): R. Melsert, T. J. Nooy, P. van Ruyven. Elftalcomm. (C): J. Stokvis, F. Spoel. Elftalcomm. (D): M. Duinker, C. Boogaart. Elftalcomm. (Jeugd): W. Biickert.P.Vaal, T. Swart, J. de Bie Jr., J. M. Peeters, D. v. d. Elsaker, G. W. Endel. Enquete-commissie: T. ten Oosten, C. G. Quint, W. v. d. Marei. N. Leloux, H. W. Pielage, B. J. Slaap, Ch. Sierhuis. Kas- en Archiefcomm.: W. Brusse, A. Waayer, T. ten Oosten, pl.verv. A. v. d. Valk, A. Mets. Pers- en Prop.comm.; J. Tj. Steensma, H. de Bie, W. Adriaansz., O. J. v. d. Heul, J. Meyer, I.. S. Nijdam, C. v. Peperzeel, J. Hurwits (a.h.). Toto-comm. :H. de Bie, B. Truyens Jr., J. de Bie Jzn., G. Graanboom, R. Quint, B. Truyens Sr. en J. Tj. Steensma Clubavondcomm.: Martin Duinker. 2

Schakels (clubbladen) | 1965 | | pagina 2