Uit het dagboek van een Engeland-Vlieger Het Willem van Eekeren-toernooi KEUKEN Bequnstiqinq van onze aöveRteeRöeRS houöt öe schakel in stanö een beetje meer vechtlust en juiste men taliteit hadden we de erepalm binnen kunnen halen, die nu naar Z.S.G.O. is gegaan. Al met al in deze reserve 2e klas se een derde plaats met een eind balans van 16.7.3.6.17. 50-44. Nu de resultaten van ons aller derde. In een paar woorden gezegd een machtig leuk tam, waar voor iedere punt werd geknokt met als eindresultaat dat het na een lange „nek aan nek"-race met Uit hoorn 2 dan toch maar kampioen is ge worden. Aan alle spelers die het derde hebben helpen promoveren naar de re serve tweede klasse PROFICIAT voor hun uitstekende mentaliteit. Mag ik de namen van deze vaandeldragers in Uw herinne ring oproepen: Bram Arnoldus, Nico Bijl, Frans Heineman, Wijnand Heijnen, Ru- die Janssen, Nico Kalsbeek, Mannus Kinsbergen, Frits van Klinken, Jan Meijer, Charles van Niehoff, Rob Red dering, Rob Spruit, Ton Stap, Bob v. d. Zeijst en ondergetekende. In totaal werden er 55 doelpunten ge maakt, waarvan Wijnand Heijnen er 28 en Jan Meijer er 18 voor hun rekening namen. Er gaan reeds geruchten over een eventueel contract van beide schutters, maar het bier heeft ze doen besluiten bij ons te blijven. In de thuishaven bleven deze knapen ongeslagen met de niet kin derachtige doelcijfers van 34 vóór en 9!!! tegen. Hieruit blijkt wel dat zij bijzonder aan onze knusse veld(en) zijn gehecht. Het eindresultaat werd tenslotte 16.12.1.3. 25. 55—27 met als tweede Uithoorn 2, 16.12. 0.4. 24 die aan een overwinning in zijn laatste wedstrijd tegen onze Fokker-vrien den de Kampioensvlag hadden kunnen hijsen, maar dit mocht niet en P.V.F. deed zijn sportieve plicht door met 1—0 te winnen. P.V.F.-ers kom de volgende keer eens gezellig een biertje drinken. Het vierde tenslotte heeft het maar heel kort kunnen uithouden. Nadat eerst met man en macht is gewerkt om nog een vierde op de been te krijgen, waren er helaas een paar kornuiten die maar zonder slag of stoot niet meer op het appèl verschenen wat ons later genoopt heeft hen weer uit de groene arena terug We vertrokken met dertien man op zaterdag 8 mei naar Haarlem. Het regende toen we aankwamen, maar we waren laat en dus gingen we ons meteen verkleden. De eerste wedstrijd was tegen K.H.F.C.; we namen deze wedstrijd te licht op en verloren met 2—0. Na vijf minuten moesten we tegen Schoten spelen. Dit elftal was niet sterk, wij benutten de kans en wonnen met 1—0 door een doelpunt van W. Vos. De pauze hebben we goed benut. We kregen een flesje en een koek en na nog vijf minuten rusten moesten we weer spelen; de tegen stander was Haarlem. Dit team was niet zo goed ingespeeld, waarvan we snel ge bruik maakten door E. Walraven, die uit een corner inschoot. In de tweede helft ging het goed, we waren steeds in de aar val. Een speler van Haarlem veranderde een schot van rich ting en het was 2—0. K.H.F.C. had intussen genoeg punten gehaald om op de eerste plaats in onze te trekken. Mannus, votgena seizoen no pen wij je weer de captains-scepter voor een vierde te overhandigen. Mag ik U nu nog tot besluit in alle opzichten prettige zomersporten toewen sen en al vast een genoegelijke vacantie en ik hoop het volgend seizoen weer op deze zelfde golflengte bij U terug te komen. MARTIN DUINKER. poule te eindigen. O.G. was eerste van poule A en K.H.F.C. was eerste van poule B; dit kwam er dus op neer dat O.G. en K.H.F.C. de finale moesten spelen om de le en 2e plaats. Wij waren intussen 2e van poule B en A.D.O. van poule A, zo dat deze twee clubs om de 3e en 4e plaats moesten spelen. Wij begonnen direct, A.D.O. trapte af en na enkele minuten was het 1—0 voor A.D.O. Na de rust waren de partijen ongeveer even sterk, maar in de laatste minuut scoorde ondergetekende 1—1. Er moesten, na 10 minuten verlenging, straf schoppen genomen worden, na ieder drie keer geschoten te hebben, won A.D.O. Na ons speelde K.H.F.C.—O.G.dit werd 0—0, maar na penalties won O.G. De prijs verdeling was dus als volgt: le prijs: O.G. 2e prijs: K.H.F.C. 3e prijs: A.D.O. En wij gingen met de vierde prijs naar huis. ORLOW SEUNKE. rkonderdag 15 april 1965. Om 13.00 U uur komen in de vertrekhal van het KLM-bus-station op het Museumplein een aantal AFC-ers bijeen om gezamen lijk per bus naar Schiphol te rijden. Niet om onze nationale luchthaven als tourist te gaan bezichtigen, maar om per vlieg tuig de Noordzee over te steken. Op uit nodiging van de Watford Football Club is de AFC, met Zeeburgia en het aloude HBS uit den Haag, vanaf dit moment op weg naar Watford, een industrieplaats van plm. 80.000 inwoners, 20 mijl ten Noorden van Londen, waar onze 15 spe- lesr gedurende de Paasdagen deel zullen gaan nemen aan een voetbal-tournooi voor jeugdige voetballers. De AFC-afvaardiging, bestaande uit de oficials: Van Dijk, Bos, Kerker, Van der Valk, Gé van Dijk en de spelers Kuikens, Van der Valk, Hans en Jan Geus, Loon- stein, Lonnée, Seunke, Slaap, Theeboom, Draisma, Lans, De Waal, Ridderikhof, Leonard en Coeleman en echtgenote van onze secretaris, wordt om half twee door familieleden, ouders, vrouwen en ver loofden hartelijk weggewuifd en afge duwd. In Aviorama op Schiphol ont moetten wij onze medereizigers van Zee burgia en HBS, waarmee kennis wordt gemaakt en waar ook 2e penningmeester Van Rijn ons nog een goede reis komt wensen. De heer Cörs is leider van het uit 72 personen bestaande gezelschap. Vanaf 3 uur meldden wij ons persoon lijk bij de Controle van Martins Air Char ter in hal 3 en laten de bagage achter. Voor het vertrek wordt door velen nog even het een en ander ingekocht bij de Tax Free Shop, vooral de goedkope siga retten en drankjes vinden aftrek. Als wij om kwart voor vijf over het platform naar het vliegtuig lopen, zien wij een DC-4 gereed staan om ons in zich op te nemen, hetgeen voor velen aan leiding is om te dehken. „Moeten wij met dat ouwe beessie de lucht in" of „Zal zo'n overjarig toestel ons wel de lucht in kunnen tillen". Maar de start verloopt prima en iedereen voelt zich met het aangeboden kopje koffie door liefst 3 charmante stewardessen al snel op zijn gemak. De douane op Southend-Airport heeft geen interesse voor onze bagage, wel voor de paspoorten, hetgeen geen moeilijk heden oplevert. In de aankomsthal wor den wij begroet door enkele officials van de Watford Football Club en met gereed staande reisbussen gaan wij om 7 uur op weg naar de plaats van bestemming. De reis zal ongeveer 2 uur gaan duren, zo wordt ons verteld, maar op een punt niet ver van Londen maken wij kennis met het verkeer op de Engelse wegen, waar door wij een uur vertraging hebben en pas om kwart voor tien aankomen op het voetbalstadion, alwaar onze gastheren ons met „koffie"? en broodjes ontvangen. Na een welkomswoord van de chairman van met onze gastvrouwen en gastheren, bij Watford, Mr. Bonser, maken wij kennis wie wij gedurende de Paasdagen zullen gebr. plieger heerion, amsterdam 3

Schakels (clubbladen) | 1965 | | pagina 3