gandi ,Qoed Genoeg" Joh. M. de Bie A.F.C.-ers Laatste rweuu/s doet uw plichten tegenover uw club. Poolt mee, het is voor A.F.C Steunt Uw teams voor enkele waarvan de belangrijke eindfase van de competitie is begonnen. PLIEGER KEUKENS piano's pooLt aLlen mee, het is voor A.f.e. /~|p 17 februari woonden we met te weinigen de Algemene Vergadering van de Vereniging Sportpark „Goed Ge noeg" (korter „de Sociëteitsvereniging), waarvan alle leden van A.F.C., A.B.C. en A.C.C. automatisch lid zijn, bij. Tijdens deze vergadering werden spijkers met koppen geslagen en U zult ongetwijfeld op andere wijze op de hoogte worden gesteld. Ik moge mij beperken tot het zeer be langrijke jaarverslag van secretaris l.oek Volkers. Als we ons steeds voor ogen houden, dat deze vereniging met de lan ge naam eigenlijk de pijler is, waarop de hele affaire rust, dan reken ik op een aandachtige lezersschare. De Sociëteitsvereniging regelt alle za ken, betrekking hebbende op de gang van zaken op de eerste etage van het Club gebouw. Weet, dat in beginsel (behalve tijdens thuiswedstrijden van A.F.C. I en sommige wedstrijden van A.B.C. en A.C.C.) elk niet-lid van onze drie sport clubs dient te worden ingeschreven in het Introductie boek, dat bij de ingang ligt. Elk Sociëteitslid mag slechts één in troducé meenemen. De Commissie van Orde, nu bestaande uit Hein Timmerman, Ben Slaap, Joop Peeters en Rob Dukker (de laatste drie uit de verschillende Jeugdcommissies moet er op toezien, dat de recreatieruim te op gepaste wijze wordt bewoond. Van zelfsprekend, baart de Jeugd ons de mees te zorgen en het zou er met onze clubs beroerd Voorstaan als dat niet zo was. Maar toch dient enige discipline te wor den opgelegd. Overigens ook aan die ouderen, die nog steeds roken boven de biljards; of hun peukjes in de urinoirs gooien; of etc. etc. Natuurlijk is elk ander lid gerechtigd een oogje in het zeil te houden. Voorts komt het voor, dat b.v. drie of vier leden de sluitingstijd van de Sociëteit uitzit ten en zelfs langer. Behalve op de dure warmte, licht enz. moge ik wijzen op het feit, dat onze heer Dinkeloo al lang ge noeg werkt. Gun hem en zijn staf wel verdiende rust, zodat hij fit voor ons kan klaar staan. Binnenkort zal ik U de ope ningsuren van ons Clubhuis weer eens voorleggen. In het Binnen Aanvaring Reglement wordt steeds een beroep gedaan op „goe de zeemanschap". Mag de Sociëteit U vragen om U in Uw eigen huis, dat met Uw eigen geld wordt gefinancierd, als een goed lid te gedragen. J. T. S. plastic uitvoering plaatstalen uitvoering vraagt vrijblijvend advies Woestduinstraat 114 - Amsterdam Tel. 15 50 06 Zoals Henk Kappelhoff in zijn „Van de Brug" reeds opmerkt, is het laatste week end slecht voor ons verlopen. Behalve de mooie overwinning van het eerste in de kop van Noord-Holland, mochten we wei nig mooi nieuws vernemen. Het tweede tot en met het zesde verloren. Vooral ook voor V is dat begrotelijk. Rocus Rocus Hoogendoorn gaat zijn jaarlijkse trip naar de zon maken. Moesten we hem vroeger al eens naar Griekenland uitwui ven, deze keer is Spanje zijn reisdoel. Succes, Rook en behouden terugkeer. Pool Ook wij zouden meer voor A.F.C. kun nen betekenen, als de Toto-commissie slechts kans zou zien alle ingeschrevenen aan het poolen te zetten. Tot en met toto 26 mocht A.F.C. zo'n dikke 92.000 kolommetjes bij de Bond in leveren. Er zijn Amsterdamse clubs, die een groter succes boeken, maar op zichzelf is 92.000 een aardig getal. Ons is altijd nog onduidelijk, waarom onze vereniging met ongeveer 1400 „gele kaarthouders" toch maar ruim 800 pool- deelnemers telt. A.C.C. Op 5 maart a.s. viert A.C.C. haar ver jaardag. Vanzelfsprekend wenst A.F.C. de cricketers van harte geluk en een bij zonder plezierige avond en een succesvol seizoen. J. T. S. de italiaanse keuken Imp. gebr. plieger Heerlen, amsterdam 8

Schakels (clubbladen) | 1965 | | pagina 8