BeGunstiQinQ van onze aöveRteeRöeRS houöt öe schakel in stanö te Schapen", die via de captain van hun A2, een bloemstuk aanreikten; J.O.S., onze rivalen op de gebieden van 1, II en 111 zorgde ook voor bloemen en de Leeuw van Wassenaar, H.V.V., strijdend voor terugkeer in de hogere regionen zond ons een telegram. Inside nam ons Bestuur gelukwensen in ontvangst van; Joop Scheepens, Albert van Gessel, Roel van Nek, Mevrouw C. Scheepens, Jaap van Nek, Jan van Ges- seld, Chris Kreugel en de Canastaclub „Goed Genoeg". Deze laatste club bevond zich op onze verjaardag wél bij het „afgehouwen Hoofd". Mijn bloedeigen spionne was daar ook, zodoende. Dat A.B.C. en A.C.C. gezamenlijk aan A.F.C. een bloemetje zonden, vermeldde ik, geloof ik, reeds. Henk. Henk Teiwes mochten we nog niet op „Goed Genoeg" begroeten. Toch gaat het hem goed. Maar zoals we reeds eerder schreven: de tijd moet het werk doen. Het verheugt ons, dat Henk's eigen Zat- ten aan hem hebben gedacht. Henk, om met Alex te spreken, „Hou de Zonzij". Adje. Ik sprak U reeds eerder over de kap sones van onze Westduitse correspondent. Accoord: hij laat zich niet uit over de verhouding met Israël noch Egypte, maar wel zendt hij me een luchtfoto van het Stuttgarter Stadion, met hemzelf, als Ballonnetje. Dinkeloo en Jaap zorgden voor dit beeld. Dank zij „Het Vrije Volk" kunnen we U deze plaat voorleggen. De langste reis maakte de ballon van Nol, die er meer van heeft gehoord of nog zal horen. rechtsbuiten aan de bal. Als U nu weet, dat hij nog ouder is dan ik (32), dan zult U met mij zijn leugens herkennnen. Jules. Jules Theeboom gaat met enige andere medestrijders op de barricaden. Vroeger, in mijn tijd, preste een E.C. een paar jonge veteranen tot een soortgelijke actie. Nu zijn we zo sterk, dat we Jules en zijn leeftijdgenoten voor deze strijd te wapen roepen. Succes, boys, maar denk aan het Vijfde. Rob. Behalve van de door het N.S.F. ter be schikking gestelde speelfilms mochten onze jeugdleden genieten van Rob de Nijs en de Lords. En hoe? A.F.C. heeft de jongeren een groot plezier gedaan met de (gratis) aanbieding van dit groot se evenement. YVoningbeieid. Sedert één februari is het dan zover. Het na-oorlogse woningbeleid heeft ge voerd tot de toestand, dat verloofden of jong gehuwden in Amsterdam niet voor een woning in aanmerking komen. Mis schien, dat het in Veendam of Spekhol- zerhei nog meevalt, maar in de Rand stad is het verkeken werk. Jammer, maar echt waar. Diner. Tijdens het jaardiner op 18 januari werd behalve gesproken, ook gezongen. Nico Holtzappel dichtte een tafellicd, dat door de aanwezigen op de wijze van „Zo heerlijk rustig" werd meegezongen. Het is een goed lied, Vandaar dat wij het hier reproduceren. Met ons zeventig jaar Zitten wij bij elkaar Wij A.F.C.-ers ledereen, die wat dee' Mag erbij en eet mee Met d'A.F.C.-ers Hier zit alleen de bloemde keur De elite en de fine fleur En we zijn toch zo blij Want wij horen erbij Bij d'A.F.C.-ers Is 18 januari daar Dan hangt ons beste pak al klaar lin dan hollen wij naar (bis) De A.F.C.-ers. Ja, Ja. Met mama A.F.C. Komen twee dochters mee Zo prettig samen Het is één harmonie Tussen die alle drie 7,o prettig samen Ons huis, dat oord voor jong en oud Werd door ons allen opgebouwd A.C.C., A.B.C. Werken met A.F.C. Zo prettig samen Al wat dit „Goed Genoeg" ons biedt Dat vind je bij een ander niet En vandaar nu dit lied (bis) Zo prettig samen Ja, Ja. Gedurende deze maand viel de datum, dat Cor Kerker twaalf en half jaar lid van de Hoogste Elftalcommissie was. Een tijdje toch wel vrienden. Respect past ons, zijn roodzwarte medestrijders. Ook jegens Rie Kerker mag het petje wel eens worden gelicht. Vanzelfsprekend is het feit gevierd. Vooral die ene donderdagse trainingsavond liep wat uit. Gelukkig, dat Hennesy en Pommery nog een enkele druif aan de struiken hebben hangen. De Herculaan. Het clubblad van Hercules bestond dezer weken 50 jaar. En wij verheugen

Schakels (clubbladen) | 1965 | | pagina 3