Paastoernooi VA/atford F.C. On dit et datjes Via „Zeeburgia" is A.F.C. uitgenodigd om deel te nemen aan bovengenoemd toernooi. Watford is nl. een regelmatige deelnemer aan Z's internationale junio ren toernooi. Voorts werd uit Holland uitgenodigd Quick (Nijmegen). De heer Cöhrs van „Zeeburgia" treedt op als contactman. Alle details worden via hem geregeld. Het voorlopig programma luidt als volgt: Donderdag, 15 april: heenreis per char ter-vliegtuig; vervoer per bus van vlieg veld naar Watford; inkwartiering; des avonds cocktailparty, alsmede officiële ontvangst van de officials door de bur gemeester van Watford. Vrijdag, 16 april: Ochtend vrij. Evt. 1 uur ter beschikking voor lichte training. Middag: bijwonen 3e divisie wedstrijd tus sen Watford en Scunthorpe. Zaterdag, 17 april: Te ca. 10.15 uur opening toernooi door de Nederlandse Ambassadeur of diens zaakgelastigde. Voorronden toernooi. Zondag, 18 april: Bustocht door Lon den met waarschijnlijk bezoek aan tele visie-show. 70. Om de wedstrijd tegen J.O.S. was een web van ragfijne feestelijke trekjes geweven. (Jammer, dat noch J.O.S., noch ons eerste team dat hebben begrepen. Was een 1—0 nederlaag voor J.O.S. nou zo erg geweest?) De heer Dinkeloo en onze eigen Jaap, U weet wel van het kruiswoord, zorg den voor een soort publiciteit, die „nie dagewesen was". Respect zou ons sieren, vrienden. Punctueel. Tijdens, het in deze Schakel meerma len genoemde zeventigjarige feest, trad ook op het Corps Tamboers en Trom petters Amsterdam (op uitdrukkelijk ver zoek van ober Groen: „geen pij pers"). Punctueel als onze Commissie eigen, gaf Cor van Peperzeel de leider van de band uitdrukkelijke consignes. Klokslag kwart voor twee diende het op treden te beginnen. Enfin het ensemble draaft op, maar de wedstrijd van het der de (te laat begonnen) is nog aan de gang. De scheidsrechter van dit treffen wuift de trommelaars en blazers aan de kant. Derzelver leider, met de strenge tijdsli mieten nog in de oren, wijst op zijn hor loge. U kent dat; linker pols heffen en met de rechter wijsvinger op de wijzer plaat tikken. Mooi werk, mensen, voor de zieners onder ons dan. Figuur. „In Frankrijk struikel je over die jon gens". zei Hank. A.F.C. hadden we er die middag maar één. Een heer, die op het „sintelpad" (excuseer Gerard V.N.), alle figuren, die de band op het gras- Maandag, 19 april: Finale's. Aanvang ca. 10.30 uur. 's Avonds: banquet en prijsuitreiking. Dinsdag, 20 april: Terugreis, eveneens per charter-vliegtuig. Bijzonderheden: Van Engelse zijde wordt voorts deelgenomen door Queens Park Rangers en Luton Town F.C. Toernooiindeling: A.F.C. speelt met Zeeburgia en Watford in één poule; Quick (N) met Luton en Queens Park in de andere poule. Algemeen: In Engeland wordt aan dit toernooi vrij veel aandacht besteed, o.a. in de plaatselijke pers. Het is nl. de eer ste keer, dat een dergelijk toernooi in Engeland georganiseerd wordt; Enge land kent nl. niet de toernooi-vorm voor voetbalwedstrijden. Begin februari a.s. was Watford in het bezit van: a) namen van spelers en officials; b) foto van het te formeren elftal; c) korte beschrijving van de clubhistorie. Wij wensen onze mannen genoegen en hopen, dat A.F.C. goed voor de dag komt. J. T. S. veld uitvoerde, nadeed. Heeft U het ook gezien. Meesterlijk. [Of eigenlijk: Gewel dig (na het festival)]. Geluk. Cor Boogaard, nog regelmatig optre dend (al was het maar als consul), heeft een ernstig auto-ongeluk achter de rug, maar we mochten hem enige weken ge leden al weer op A.F.C. begroeten. Daar over zijn we zeer verheugd. Ook over Tim mogen we niet mopperen, (voor zijn ja voor wie eigenlijk Hein?) Op de te rugweg van Den Helder naar Amsterdam werd o.a. zijn antenne geraakt door van een tegenligger afvallende kisten. Zijn eigen geestelijke antennetje werkt nog. O.K. Drie azen pakken we blind. Artist (I). Op 16 februari hebben de T.V.-bezit- ters onder ons het acteertalent van eni gen onzer kunnen herkennen. Mevrouw Anita Leeser toonde zich een rolvast grif fier en Martin Duinker was een verge ver, die nooit anders had gedaan. Toch plezierig deze makkers op het doek te zien. Onwillekeurig zit men wat meer recht op. Artist (II). De manier, waarop Wim Staats het Schotse Museejum van attributen voor zag stemt tot respect. „Schot in de Lucht" van Mac Jack ven Nack, „Pilule de l'Orient (op zijn Schots), „Oude Schotse Zak" etc. etc. het mocht er wezen. En wat dacht U van de wandspreuken. En kele hangen nog. Dank, Willem. Artist (III). Ben Truyens is dezer dagen tot nieuw lid van het Sociëteitsbestuur verkozen. Wij feliciteren hem daarmee en wensen hem plezier en succes. Het gevoel dat hij nu heeft ken ik en vele functionnarissen met mij reeds. Het scheelt veel of je thuis zegt: „Ik ga nog even naar A.F.C." of: „Ik moet nog even naar A.F.C.". Sportiviteit. U staat Rob Duis en mij toe dit on derwerp voor uitputtend besproken te houden. In de vorige Schakel zijn vele woorden over dit onderwerp afgedrukt. Bespreekt Uw denkbeelden, maar zendt ze noch aan Rob noch aan Uw redacteur. Uw gedachten? Weet U nog van enkele jaren geleden of heden, of toekomst? „Een stuiver voor je gedachten", was vaak een fijn vraagje. Enkele ogenblikken stilstaand bij dit beeld, vraag ik me toch af, wat denkt U nu. Vorige keer een „Schakel", van 16 pagina's. En wat was die duur. Nu een korte, een kleine, derhalve. Take it or leave it, maar onderken de (finan ciële) moeilijkheden. Edith. In beginsel heeft hetgeen Gé van Dijk hier gaat zeggen niets met het kopje te maken. Maar insiders weten, dat ook Edith haar dank graag voegt bij de ge voelens, welke Gé ten opzichte van A.F.C. en A.F.C.-ers koestert. Kort en goed: „Edith en Gé van Dijk willen alle medelevenden van harte danken, voor al les, wat hen gedurende de afgelopen nare weken aan liefs en goeds is bereid". Edith en Gé, als ik jullie even mag samenvatten onder het naamwoord „jon gens", weest ervan overtuigd, dat wij blij zijn, dat het zo goed is afgelopen en dat jullie „er" weer zijn. Niet, dat we over Rinus klachten heb ben. Kentering. De door Uzelf op de .algemene" ver kozen feestcommissie heeft en had vele problemen. Elke feestcommissie zal die hebben. Treffend is echter, dat we en kele jaren geleden nog bij de N.T.S. moesten informeren, welke omroep op de door ons geplande feestdatum op het beeldscherm uitzond. Voor organisatoren van feesten was het toen n.l. gunstig als de het programma verzorgde. Nu kan dat kennelijk niet meer bommen. Uw college heeft er helemaal niet aan ge dacht en we hadden bijna 360 mensen huis. Schrik. Ik weet het; er staan twee Rangers klaar (8 en 9). Luguber, Wat? (Geef mij maar Hopalong met zijn Rangers van de Bar-X Ranch in Texas). En toch schrik ken we nog van een bagatelle. Neem nou die eenzame ranger (Loresome John), die op 13-2-'65 in de Bestuurskamer sliep. Hij schrok zo van een binnenkomend vrouwspersoon, dat hij in paniek om de biljarts rende. Of je dan klaar bent. Maar ja, de laatste bus naar Bentvoort was al lang weg. Nogmaals 70. Ondanks het feit, dat we dit veertiende lustrum min of meer onder de roos heb ben gehouden, mochten we omstreeks en op onze verjaardag toch veel gelukwensen ontvangen. Van buiten dachten aan ons: „De Zwar- poolt allen mee, het is voor a.f.c.

Schakels (clubbladen) | 1965 | | pagina 2