A.R.O.L. toernooi Laatste nieuw/s V/an het veteranen-front Bezoekt op 6 september het KEUKEN Bequnstiqinq van on?.e aöveRteeRöeRs, houöt 6e schakel in stanö A.C.C. 1 heeft een bijzonder sneu week einde achter de rug. En tegen de Haagse uit èn tegen H.B.S. thuis werd het onder spit gedolven. Door deze en andere resul taten werd de grote Haagse I kampioen van Nederland. A.C.C. ziet echter terug op een goed seizoen. Het tweede cricket-team versloeg H.B.S. 2 en daar Haarlem 2 ver loor is A.C.C. 2 kampioen van de afdeling geworden. A.F.C. verheugt zich zeer in dit succes en wenst het tweede team van har te geluk en hoopt, dat de verleden jaar verloren plaats weer wordt teruggevoerd. A.B.C. en haar aanhang is dit weekend op de bekende toer van Goethe geweest. U weet wel van „Himmelhoch" en „Zum Tode". De concurrent voor de bovenste plaats, H.C.K., stond na 81/2 inning met 1—0 achter en in deze S'/z innings had niets erop gewezen, dat een H.C.K.-speler bij machte zou zijn om de thuisplaat te passeren. Maar ja, hoor. Door fouten van de tweede honkman van het Bussumse H.C.A.W. lukte het toch twee keer. Op 12 september gaan H.C.K.. en A.B.C. elkaar voor de vierde keer bestrijden met als in zet promotie naar de Hoofdklasse. A.F.C. wenst de spelers van A.B.C. I kracht. Het tweede won en ziet zich al in de promotie-competitie geplaatst. Waar en wanneer die zal worden gespeeld. Ook de derde candidaat A.B.C. 5 won met grote cijfers. In navolging van A.F.C. hebben onze zomersporters zich, ongeacht de verdere resultaten, ook van hun zeer goede zijde laten zien. Ongetwijfeld zal Pim Adriaans U in september met de definitieve resultaten onder de ogen kunnen komen. J. T. S. Tyt front in zijn zomersluimer zijnde, gaf ons de gelegenheid over suc cessen van recente, maar ook van vroe ger dagen te piekeren. Vroeger! Blauw Wit organiseerde in die tijd een Van Diemen Tournooi en op één van die dagen sloegen we Ajax met 5-2. De kruik Bols die er op stond heeft nooit beter gesmaakt, Jan de Boer weet er nog wel van mee te praten. Of over de knobbeltjes, drie van Ajax, drie van AFC om een rondje voor de hele ploeg, één verliezer! Arie Mets was niet weg te branden van de linksbackplaats. Daarop besloten enige opposanten hem weg te jubileren door hem na afloop van een wedstrijd zijnde zijn laatste een gouden klokje aan te bieden. Jammer genoeg voor Arie kwam Ouwe Dis iets te vroeg onder de douche vandaan, want die herkende het voorwerp als zijn eigendom en griste het terug nog voor het in de grijpgrage handjes van Arie terecht gekomen was. Neen, Jan Steensma, we houden er mee op, want anders had je alleen voor ons al een hele Schakel nodig. Maar de foto mag er toch in, hè? Dat is het team dat ons in 1948 verte genwoordigde, Karei Alandt, Ton v. d. Valk, Ade-Kleyn, Bouke Dorenbos, Arie Waayer, Karei Nesenberend, Ben Bon kink, Jaap en Roel van Nek, Nico en Willy Neseker. En dan nu naar de toekomst. De plannen voor de herfst zijn in bewer king en iets kunnen wij daarvan alvast aanstippen. Er zijn al uitnodigingen van UD (definitief op 26 september a.s. in Deventer) PW en Haarlem, buiten de regelmatige ontmoetingen, waarvan de eerste op 19 september, tegenstander nog nader aan te wijzen, opening van het sei zoen op 12 september. Dit alles ter opwekking van de oude getrouwen, maar ook voor een paar nieuwe gezichten die we graag en met open armen zullen ontvangen. Als nij zijn woord gestand doet, is Kees Bou- wens hiervan de eerste en wij hopen dat met dit schaap over de dam, er meer zullen volgen, want we zijn eerlijk ge zegd aan een beetje nieuw bloed toe, doordat enkele van ons ook aan hun gou den klokje toe zijn. Mochten er onder de lezers luidjes zijn die buiten competitieverband een balletje willen trappen, dat zij zich melden bij Willy Neseker, af en toe wel eens op AFC aanwezig, maar anders te bereiken onder tel. 237678, en hun naam zal regelmatig vermeld worden bij de op stellingen in het Bulletin. De elftallencommissie voor Veteranenzaken gebr. plieger Heerlen, amiterdem Dankbetuiging De familie Kinsbergen dankt de A.F.C.- en voor de vele blijken van medeleven, welke zij mocht ondervinden bij het over lijden van Sieg. Dit medeleven verlicht de last bij het verdriet om het onherstel bare verlies. 3

Schakels (clubbladen) | 1964 | | pagina 3