□snczli Contributie 1964/1965 Jeugd PLIEGER KEUKENS poolt Allen mee, het is voor A.f.c SIEG KINSBERGEN f 1) GEWONE LEDEN: t.m. 1-9-64 na 1-9 64 Werkende leden op 1 juni '64 ouder dan 30 jr ƒ60,— (65) op 1 juni '64 ouder dan 25 jr „55,— (60) op 1 juni '64 ouder dan 20 jr 50,— (55) Buiten leden 40— (45) Studenten 30,— (35) Dienstpl. Militairen 15,— (20) K.N.V.B.-verzekering en zegelkosten inbegrepen. 2) JEUGDLEDEN: Junioren A op 1 juni '64 ouder dan 16 jaar 35,— (37,50) Junioren 15 30,— (32,50) Welpen „30,— (32,50) K.N.V.B.-verzekering en zegelkosten inbegrepen. 3) ONDERSTEUNENDE LEDEN: Donateurs minimum 25,— ALGEMENE BEPALINGEN: a) Nieuwe leden betalen voor Statuten en Adm.kosten 2,50. b. Meerdere jeugdleden uit één gezin genieten reduktie: voor de le zoon 25% voor de 2e zoon 50%. Betaalt nu op: POSTGIRO 241002 of Gem. Giro A 515, t.n.v. 2de Penningmeester A.F.C. te Amsterdam. Deze Schakel zal over het algemeen niet veel voetbalnieuws bevatten. Het is een aanloop tot het nieuwe seizoen. Veel jongens zijn overgegaan naar de Senioren. Wij hopen en vertrouwen, dat jullie in deze groep net zo prettig zult voetballen als dat het geval is geweest bij de junioren; blijf sportief en wees een voorbeeld voor anderen. In de Junioren hebben ook verschui vingen plaats gevonden: van pupillen naar Junioren B en van Junioren B naar A. De jeugdcommissie is druk bezig de elftallen samen te stellen. Wij doen dit met de meeste zorg. maar niettemin zijn wij ons ervan bewust, dat wel eens een jongen te hoog of te laag of op een verkeerde plaats zal worden opgesteld. plastic uitvoering plaatstalen uitvoering Mopper niet, p aat met de Jeugdcom missie of met je leider. Geen enkel elf tal is definitief. Ook kun je deze pro blemen met je aanvoerder bespreken. Nu wij toch bij de aanvoerders zijn aangeland, zouder wij daar ook wel eens iets over willen zeggen. Wij zouden zo graag zien, dat daar een jongen staat, die méér doet dan al leen de scheidsrechter bedanken. Een aanvoerder moet, indien nodig, durven optreden tijdens de wedstrijd. Hij moet gezag hebben en beslissingen durven ne men (veranderingen altijd in overleg met de leider). Ook is het de taak van de aanvoerder om als vertegenwoordiger van zijn elftal eventuele problemen met de Jeugdcom missie te bespreken. Voor het komende seizoen worden alle aanvoerders eerst voorlopig aangewezen. De Jeugdcommissie feliciteert van harte alle jongens die hun eindexamen met goed gevolg hebben afgelegd. Ook jongens die zijn overgegaan, gecompli menteerd. De minder gelukkigen hope lijk de volgende keer beter. Het nieuwe seizoen staat dus voor de deur met overwinningen en nederlagen. Speel voor wat je waard bent, mopper niet, gedraag je sportief. Blijf nooit weg Op een mooie dag deze zomer hebben we afscheid genomen van Sieg. Ook buiten de voetballerij was hij ons bekend als een be kwaam man. Menig jaar maakte hij o.a. deel uit van de elftalcom missie. Tot op (voetbaltechnisch) hoge leeftijd bleef hij tussen ons, door daadwerkelijk mee te voet ballen. En nu hebben we hem ver loren. Voor altijd. A.F.C. zal Sieg in ere houden. Ons medeleven gaat uit naar het achtergebleven gezin. Mary en de kinderen wensen we sterkte. Dat Sieg in vrede ruste. zonder bericht; schrijf alleen af in uiter ste noodzaak en kom steeds op tijd. Wij wensen alle jongens een plezierig voetbalseizoen. Sluiting Mede tengevolge van het feit, dat op dit moment (augustus 1964!) eigenlijk voor enkele elftallen de competitie nog niet kon worden beëindigd (A2 en A6) bleef de traditionele sluitdag, waarbij o.a. onze jeugdleiders dank wordt gezegd voor hetgeen zij in het afgelopen seizoen weer voor de A.F.C. hadden verricht, achterwege; wij doen dit hierbij alsnog: mijne heren, dank voor Uw goede zor gen en voor de vrije tijd die U weer aan onze jeugdteams hebt kunnen en willen besteden. Wij nemen aan, dat we ook de a.s. competitie weer op U allen mogen rekenen- En dan nog even tot de a.s. aanvoer ders van de diverse elftallen: De J.C.. oordeelt het nuttig en mis schien wel noodzakelijk in de toekomst, behalve voor, tijdens en na de wed strijden, regelmatig contact met de spe lers te hebben en wel via de aanvoer ders. Het kan n.l. wel gebeuren, dat spelers eens iets willen bespreken met de J.C. en liet is dan niet uitgesloten, dat die spelers met een probleem blijven rondlopen waarvoor eventueel een oplos sing moet worden gezocht. Om die re den zou de J.C. dan periodiek een bij eenkomst willen beleggen met de aan voerders om die eventuele punten eens te bespreken; maar daar komen we nog wel op terug. Namens de Jeugd-commissie: B. J. SLAAP W.BÜCKERT. de italiaanse keuken imp. gebr. plieger heerlen, amsterdam 2

Schakels (clubbladen) | 1964 | | pagina 2