Een bijzondere cricketmatch Geslaagd KEUKEN Bequnstiqinq van onze aöveRteeRöeRS, houöt 6e schakel in stanö A.C.C. Max de Bruin verhaalt van A.C.C. Ik voeg daarbij dat ook het afgelopen week end nog niet heeft gebracht, wat we graag willen. Het eerste team moest het onderspit delven tegen Quick in een, vol gens een krant, lusteloze partij. De A.C.C. ers kwamen in de dubbele cijfers en dat was te weinig voor winst. Volgens insi ders is er voor noodseinen nog lang geen reden. Reeds in juli gaan we U roos kleuriger berichten voorzetten, daarvan ben ik overtuigd. A.B.C. Onze honkballers werden op 22 mei dertig jaar. Om technische redenen werd dit jubileum op 30 mei herdacht. Een geanimeerd diner, waaraan door bijna tachtig mensen werd deelgenomen, dien de om het zesde lustrum waardig te vie ren. Dokter Wout Posthuma, voorzitter van de K.N.H.B. was eregast. De door erelid Adé Kleyn geleide bijeenkomst was geen diner-parlant, maar de speeches, wel ke o.a. door Henk Kappelhoff, Dokter Posthuma, Nico Holtzappel werden afge stoken zullen A.B.C. hebben duidelijk ge maakt, wat van haar wordt verwacht. De sportieve prestaties laten alle ruim te voor optimisme. A.B.C. I behaalde negen punten uit zes wedstrijden en heeft de kans op het kampioenschap vol komen in eigen hand, ook al omdat elke tegenstander drie keer dient te worden bestreden. Ook over A.B.C. een volgend keer meer. Jan Meyer. De door A.B.C.-erelid Disselkoen tel- kenjare ter beschikking gesteld Nobel prijs werd dit jaar toegekend aan Jan Meyer. Behalve het eerste negental pro fiteert vooral de jeugd van Jan's uitzon derlijke enthousiasme. Onze gelukwensen. De Grote Club wasnaar haar naam, iets groots in Amsterdam. Men zag haar leden voor het raam hoek Kalverstraat en Dam. Vanuit dit zeer strategisch punt beheerste zij de stad. Hier schoot op ZEVEN MEI „als stunt" d' S.S. de Dam nog plat. Lak aan Bevrijdingsdag, hou zee! Vergeet het nooit, mijn vrinden. Gij die 4 mei op A.F.C. de oude band b l ij f t binden rond 't monument, eens opgericht voor wie er voor óns vielen. Dit blijve ons een dure plicht totzelf wij zijn ter ziele. Ter ziele ging De Grote Club die ik hier mocht beschrijven. Verrees een andere Grote Club die waarlijk groot wil blijven.' Gepoch? Zie stoet van ploegen gaan, langs clubtent gloriërend. Voor 't raam aan de De Boelelaan, de leden discussiërend. Een clubcomplex schier zonder end dat stil maakt, noopt tot zwijgen. Zou haast zo menig clubregent een clubcomplex van krijgen. Maar 't maakt ons blij enietwat trots, die Grote Club van ons. Met in het midden als een rots de clubtent vol gegons. Luid juichend trekt hij ons voorbij de stoet der kampioenen. Want ook dat immers hoort er bij als je je groot durft noemen. „Twee" heeft bereids gereserveerd het hoogste en het beste! Doen niet in 't minst.gereserveerd, immers: hun oude veste! „Vier" kan naar Twee gaan en u weet wat we hiermee bedoelen. De oer-positie haast compleet, een der gestelde doelen. Als „Drie" nu nog het volgend jaar.... Alia, van later zorg. We zijn tevree, dik voor elkaar. En „Drie" staat immers borg. „De toppositie Eerste Vier" is gans naar ons begeren. Alleen zó kan de Grote Vier reserves reserveren. De A.F.C. verstaat die taal geleerd door vele lessen. Een sterke jeugd regionaal leidt mede tot successen. Het zesde, Negende, A3, A3 enbeide Zatten. En als ik straks nog verder zie. Doch kan 't nu al niet vatten. Voor alle Acht en wie hierna wellicht nog komen moge: Een welgemeend Hiep, hiep, hoera!! EEN ZEER GESLAAGD RAPPORT, vindt pa die 't gloeiend eens is met mama: HET HELE STEL VERHOGEN. 20 van Zomermeimaand '64 B. S. LE MARCHé Ons Tweede Opening van het tweede veld Uw pappenheimers kennende en het belang van de promotie van het Tweede beseffende, heeft U allang begrepen, dat een en ander zo maar niet is voorbij gegaan. Een rijsttafel, waaraan ook het eerste (voor deze gelegenheid snel uit Den Helder teruggekeerd) aanzat, werd onze kampioenen aangeboden. Daarna is het pas goed begonnen. De Heer Rozenbroek, en ook Hans Kamm liet zich niet onbetuigd, ontpopte zich als een cheerleader par excellence. Jan van Dijk zal wel weer in zijn jaar verslag schrijven, dat de klokken elkaar nog weinig te zeggen hadden, toen we naar huis gingen. Galerij. Bij de elders in dit blad met grote voldoening afgedrukte kampioens-foto's ontbreken die van het Vierde en het Tweede Zaterdagelftal. Dat is jammer maar wellicht krijgen we nog gelegen heid dit verzuim te herstellen. De foto's werden niet gemaakt. De spelers van deze teams weten echter, dat A.F.C. met veel respect en plezier naar hen opkijkt. J. T. S. Het hoofdvoetbalveld is thans aan de beurt om tot een cricketveld omgetoverd te worden door de gemeente. Als de grassprietjes genoeg zon en liefst des nachts af en toe wat regen krijgen, zal er op dat veld binnenkort kunnen worden gespeeld. Wij kunnen dit historisch gebeuren niet onopgemerkt voorbij laten gaan. Daarom hebben wij een aantal A.F.C.-ers, A.B.C.-ers en A.C.C.-ers verzocht op za terdag 27 juni half drie op te willen treden in een gezellige onderlinge wed- stijd. Over de volgende namen wordt ge sproken: Alandt, Waayer, H. Pil, G. Stall- man, J. Draisma, R. Duis, H. Scheepstra, Co en Kees Bouwens, A. Reddering, P. meyer, A. van Soomeren, J. van Dijk, A. P. Bos, W. van Vliet, H. Kappelhoff, W. Brommelcamp, P. Sanders Jr., H. R. Prent, C. van Peperzeel, H. Eindhoven, Th. van Nigtevegt, J. Steensma, R. Akker man, G. Graanboom. Het is niet eenvoudig om uit dit aantal sterren een geschikte selectie samen te stellen. De meningen zijn verdeeld. Ech ter, zaterdag 27 juni, precies om half drie zal die match aanvangen, hoe de op stellingen ook zullen luiden. Laten genoemde heren hun cricket- kleding vast controleren. Er zal hier en daar een broekje of broek moeten wor den geleend maar de A.C.C.-ers zijn be reid die voor één dag af te staan. Wij verwachten grote opkomst van be- lansgtellenden. En dan, na afloop, een gezellig samenzijn in het clubhuis. Noteert zaterdag 27 juni op GOED GENOEG, half drie!!!! N.B. De verbandkist zal extra aangevuld worden. Spalklatjes zijn aanwezig en als masseur en mentaltrainer zal optreden de heer Ben Eiserman. gebr. plieger Heerlen, amsterdam 3

Schakels (clubbladen) | 1964 | | pagina 3