lesi^tdanan^ JAMES MEYER De wrake was niet zoef) TELEFOON 721833 APOLLOLAAN 109 Prospectus wordt U gaarne op aanvraag toegezonden Een gezellig drankje en een verzorgde maaltijd gebruikt U het beste in uw eigen sociëteit poolt allen mee, het is voor a.p.c. tijd niet zó leuk meer vond.een grijs - rode mist trok mij voor de ogen, wan kelend en wenend begaf ik mij naar de vestiaire, terwijl Joop's schrille, honende lach de veters uit mijn schoenen deed springen. Hoe ik thuiskwam is nog on bekend. De „getrouwen" van het tiende rea geerden echter snel. Vier van de meest louche trawanten werden tot lijfwacht aangesteld: Eddy „Kopstoot" de Boer Kiekiek, bekend van radio en t.v.-Marius v. Wetering „de Beul", schrik van alle voorhoedespelers der res. vierde klas A.V.B.-„Stilletto Lorre" in beter dagen bekend als Pim Been, handelaar in pape gaaien en tenslotte „Wild Bobby" Hast- man, berucht om zijn kuur met klink nagels a la meunière. De heren, die er nu nog trek in hebben om mij anders dan met de pen aan te pakken, worden door deze jongens geheel belangeloos ter zijde gestaan bij het zoeken naar een definitieve verblijfplaats. Rest mij een eerbiedige buiging voor de grootmoedigen, die zich vrijwel recht streeks hebben gewend tot de kern van mijn artikel: het AROL-toernooi. Bij voldoende plaatsruimte hoop ik hen in de volgende Schakel te antwoorden. Tenslotte dank aan de heer Holtzappel voor de geestige, breedvoerige manier, waarop hij mij reklasseerde. De Hoofd- redakteur bepaalde, dat Uw woord in déze kwestie het enige en dus ook het laatste zou zijn. Die zure (holtz)appel diende ik, zij het onder protest, slechts door te bijten. De Aroldiscussie is een nieuwe fase ingegaan. Laat ons hopen, dat de organi satoren uit deze gedachtenwisseling iets bruikbaars voor het komende toernooi zullen kunnen distilleren. Het doel zal eerst dan de middelen geheiligd hebben! TOON VAN TIEN Naschrift: Jan Steensma ben ik dank baar voor zijn redaktiebeleid. Het weige ren van mijn kopij zou hem in be paalde kring volledig gerehabiliteerd hebben. Als juist man op de juiste plaats typeert het hem, dat hij „fair play" boven eigen populariteit stelt. Daarover zijn veel clubgenoten het gelukkig wèl met mij eens. (verschijnt eveneens in De H.F.C.'er) „Hoe krijgen jullie 't in je hoofd „om A.F.C. te kloppen. „Al waar 'k intens in heb geloofd „in een slag naar de knoppen. „Hoe krijgen jullie 't in je knar „mijn A.F.C. te vloeren. „Om kampioenen voor je kar „te spannen en te moeren". Zo roerde Le Marché de trom in het oktobernummer van d' H.F.C.'er, en wel (stom!) als een zeer boze drummer. Diens bekkenslag besloot toen met: REVANCHE AAN SPANJAARDSLAAN! Ook vorig jaar hadden de Reds dit frank en vrij gedaan). O Ha!- en Ah-F.C.'ers, hoe red ik nu mijn gezicht. Door die. van Ha! voel ik mij moe en ook wat opgelicht Door die van Ah, vergeef het mij, thans meer dan ooit geremd. Dit is toch logisch, immers zij zetten mij in mijn hemd. De wrake die zo zoet zou zijn zoals ik destijds meende smaakt mij zo zuur nu als azijn en.... bitter, want ik weende. Wat moft h ij doen, wat moet h ij doen, die in zijn hemd zó staat. Watf, wachten op een nieuw seizoen? Ach, dat schenkt thans geen baat. Eén troost bij alle narigheid. Als 'k nu vrijuit ga joelen, jongens, je best doen allebei, krijg 'k vast geen scheve sm. En doe je best, want zie de stand gij enige „F.C.'ers" (in A althans), niet florissant voor spelers van zeer oude trant, those very good old players. B. S. LE MARCHé l) Dit n.a.v. mijn rijm „De wrake zij zoet" opgenomen in De H.F.C.'er van oktober 1963, pag. 12. R. H. Rozenbroek echtgenoten

Schakels (clubbladen) | 1964 | | pagina 8