MODERNE MEUBELEN Amsterdam kanaalstRAAt 132 HETMEUBELCENTRUM BequnstiQinq van onze aöveRteeRöeRS, houöt öe schakel in stanö 5 Refrein: Wij gaan naar bonen, alleen naar boven We kijken nergens legen op, We willen bouwen, op zelfvertrouwen A.F.C. komt aan de top! T.: Het oude liedje is gauw vergeten Maar komt er weer een slechte tijd. Zing dan weer dit oude liedje Dat ons van de zorg bevrijd! De Kampioenscompetitie had lang geduurd en vermoeid, na een te korte rust moesten we al weer beginnen. Ons succes was niet groot, alhoewel we aan het eind van de beide A.R.O.L.-dagen konden beweren, dat we slechts d.m.v. strafschoppen van de winnaar hadden verloren. De Spartaan won de beker en bewees aldus, dat de training op ons veld gedurende de zware winter niet helemaal voor niets was geweest. De gewone competitie ziet ons op een voor ons doen nederige plaats. Echter „klaar voor een forse klim". Aan de rooie lantaarn denken we niet. Het tweede en derde met Paul Meyer en Cees Bouwens compenseren de zorgen en trachten de eerste plaats te bereiken. Maar laten we nu 1 hom en Piet weer even aan het woord. En zo te horen is het duidelijk, dat hij de roos steeds raakt! We wensen hem van deze plaats nog vele, vele jaren Bij de beurs en bij de A.F.C., dat hij steeds wel mag varen. Omdat Nel zich op het verschoningsrecht beriep moest Tom van de dichter memoreren, dat Gerard Hauber tot ..Ridder in de Kroonorde van België werd geslagen." Verliezen Ook veel leed heeft A.F.C. en een aantal van haar leden getroffen. In gedachten hebben! we bij de dierbaren van wie wij voor altijd afscheid moesten nemen enkele ogenblikken verwijld. En weer vraagt het leven onze onverflauwde opmerkzaam heid. Vele A.F.C.'ers verloofden zich, trouwden en enige paartjes waren al weer een of meer stappen verder; menig geboortekaartje viel in onze bussen. Ook de aankondiging, dat Karei Brand en Ada zouden emigreren was daartussen. Thom en Piet wijdden een liedje aan deze twee en konden niet nalaten er een moraal aan te verbinden. P.: Op 13 september werd een erelid op grootse wijze gehuldigd Aan wie het Amsterdamse onderwijs ontzettend veel is verschuldigd, Nico Holt zap pel, docent en directeur van de V.H.S. Voorzitter van de schoolvoetbalcommissie van ALLES secretaris. Die de Amsterdamse jeugd wist te winnen voor de sport Geen wonder dat hij dan, als oud-voorzitter, bij A.F.C. gehuldigd wordt! De lintjesregen van 27 juni werd door Bob niet vergeten, maar was reeds uitputtend behandeld t.g.v. de opening van ons clubhuis in 1962. Maar ook op deze algemene verga dering werden Symen Wit en dokter Bob Hofstee tot A.F.C.-ridder benoemd. Vijftig jaar lid van onze 69-jarige club. P.: Misschien, Tom, )nag ik hier nog één jubilaris bij vermelden Waarvan we, x>orig jaar uiteraard niets vertelden Jaap a Cohen icas aan de beurs voor precies 50 jaar En een koninklijke onderscheiding. Toe maar. T.: Het bleek wel, dat Jaap iix de beurs ook wel eens een dansje maakt EMIGRATIELIED (Paradiso) Refrein: Paradiso, met je palmenstrand, Waar het geld voor 't rapen ligt. Paradiso. Nee, zei Karei Brand lk hou niet mijn ogen dicht! f\: Het lijkt zo prachtig: we gaan emigreren Afscheid nemen van dat kleine land, Maar je moet opnieuw het leven leren En wie helpt je daarbij uit de brand Als je je vingers brandt.... Refrein P.: We dromen ons zo graag een beter leven Maar als je daar de lui de kans zou geven Verweg in een onbekende streek, Kwamen ze direct met hypotheek Naar Holland toe en bleven daar. Refrein. En alhoewel het duo zich er, blijkens hun woorden, van bewust was, dat veel van het dit jaar gebeurde niet was verteld (alles heeft ook al in het jaarverslag gestaan), nade ren we het einde. Even nog een gedachte gewijd aan de autorally, het Kerstdiner, Sinterklaas etc. en aan Anneke Grönloh. Toen leek het mis te gaan, omdat Thom in het vervolg wel al zijn gedachten aan ons aller Anneke wilde wijden, maar kordaat ingrijpen van Nel hield hem in ons tel. 80710 Direct van fabriek, met schriftelijke garantie Ook inruil van oude meubelen tegen zeer hoge prijzen Ideale betalings mogelijkheid, zonder hinderlijke informatie, tot 18 maanden. Tot 6 maanden zonder rente. Toonkamers door geheel Nederland Vraagt schriftelijk inlichtingen bij ons Hoofdkantoor GED. GRACHT 237, DEN HAAG of TELEFOON 0 70- 60 48 93 COMPLETE WONINGINRICHTING

Schakels (clubbladen) | 1964 | | pagina 5