Marshall Wat Iedere A.F.C.-er behoort te vergeten ffarnj Sacksioni FIETS! '*f Blijf jong Blijf fit HAHA-en REN-sloten ESGE-standaards Dames- en Herenschoenen SIGARENMAGAZIJN pooLt aLlen mee, het is voor A.f.c. Telefoon voor U Geruime lijd heeft in de telefooncabine in het clubhuis een bordje gehangen, waarop op niet mis te verstane wijze was geannonceerd: telefoon is gerepareerd! De bedoeling was duidelijk. Zonder dat bordje begreep ieder zinnig mens, dat er niet te telefoneren viel. Zolang die tele foon daar zonder meer hing vrat hij al leen maar dubbeltjes zonder tegenpresta tie. Maar dat is nu definitief afgelopen. Hij gaat wel degelijk weer! Eerste elftal Dat telefoonbordje, dat door Freud zelf schijnt te zijn opgehangen, brengt mij vanzelf op de gedachte aan een kampioen schap van het eerste elftal. Zonder die 6-0 zege op D.C.G. zat die kampioenskans er via vele malen 1-0 en 0-0 er steeds een beetje in, want wij verzuimden im mers te verliezen en dan kan je nu een maal nooit weten. Maar nu een bordje met 6 goals er op. Gaat het nu wel de gelijk weer? Voorzitter U weet al, dat voorzitter Henk Kap- pelhoff thans de grote haringvijver is overgestoken. Met een illuster gezelschap van adviseurs moest hij mee om de be langrijkste adviseur te adviseren. Nauwe lijks hadden wij hem weer thuis of hij is ons weer ontglipt. Maar zijn vervan gers hier op Goed Genoeg behoeft u thans niet te gaan adviseren. Zij zijn stipt geïnstrueerd en weten wat van hen wordt verwacht. Nee, een zootje zal het niet worden. Het A.F.C.-bedrijf draait gewoon door. Leven Het was tijdens een prettig uurtje van in keer en bezinning aan tafel met een goed glas, dat Ben Bonkink verlekkerd vast stelde: „Zoals wij leven leven wij heerlijk, is het niet?" Omdat ik graag doordring tot de kern van elke stelling vroeg ik hein hoe wij dan wel leefden. „Dat weet ik eigenlijk niet precies", was zijn ant woord, „maar heerlijk is het wel!" ring kwam van onze dames! En dus: meerdere glorie voor onze Leo Hom! Daarom tot slot een variant op mijn eigen eerdere woorden: ik ben geen psy chiater en zal het nooit weten, want wat weet ik ten slotte van vrouwen af? Arie's raad van elf Op 26 april j.l., of eigenlijk in de nacht van 26 op 27 april j.l. vond in Den Haag ('t Zuid, Groenmarkt) de returnmatch H.B.S.—A.F.C. plaats op drie groene ta- fels. Het werd een 14-8 nederlaag voor UQtlGS Staats, Pais, ten Oosten, v. d. Marei, Stallmann, Mets, Leloux, van Peperzeel, Bos, van Teunenbroek en Adriaansz. Slechts Elkan, Tieme, Gerrit en Arnold kwamen tot winst, maar voor allen was een fraai uitgevoerde flesopener met H.B.S.-embleem beschikbaar. Beter nog dan de prestaties op de tafels waren de woorden over en weer van Klaas van Rijs wijk namens de gastheren en van Arie Mets. De slotpartij bracht Dick van der Velde op zijn vereiste 180, waarop Wil lem Staats in de nastoot op 224 slechts 1 carambole tekort schoot. Zelf baarde ik 9 maal een carambole, maar daar was ik dan ook precies 12 uur voor onderweg geweest. Gelooft u mij als ik opmerk, dat het „wel leuk" is geweest? AD ONDERDELAT Nog even zaalvoetbal Wij geven gaarne nog even het woord aan de heer Melchers, voorzitter van Ajax. Wij sluiten nu de discussie, consta terende, dat evenals zovele zaken in het gewone leven ook deze zaak is terug te voeren op een misverstand. Overigens hopen wij James op ons kampioensfeest te mogen begroeten. Otto Otto Sterman is voor enkele maanden naar Suriname. Hij gaat daar vele opvoe ringen geven. Wij wensen hem veel suc ces. Psycho De vorige maal veroorloofde ik mij een kanttekening bij het optreden van Leo Horn in ons clubhuis te maken. Een groot aantal reacties is het gevolg ge weest. Al die reacties waren eensluidend afwijzend. Ik heb daarop mijn eigen Woorden nog eens critisch herlezen en er toch echt geen kwetsend element in kun nen ontdekken. Maar opmerkelijk is het feit, dat alle critiek zonder uitzonde- Eer Onze leden Adc Kleyn en Ad Kraal viel op de verjaardag van A.B.C. veel eer te beurt. Adé werd benoemd tot erelid en Adje ontving de Nobelprijs 1963. Van harte, heren. Speciaal adres voor NIC. LELOUX ZEILSTRAAT 46 TEL. 715356 SCHELDESTRAAT 8 TEL. 713870 s'Avonds verkoop per automaat Voorverkoop Ajax en Olympisch Stadion RIJNSTRAAT 63 TELEFOON 72 65 58

Schakels (clubbladen) | 1963 | | pagina 6