c Van de brug Dit is de Schakel die komt binden, De oude club aan d'oude vrinden. Redacteur: J.T. Steensma. 2e v.d. Helststraat 50. Amsterdam-z.. tel. 718567 Administrateur: O.J. v.d. Heul. Hobbemakade 1 15 3. Amsterdam-z. tel. 714194 Typografie: Drukkerij Job. Meijer. Kanaalstraat 132. Telefoon 80710. Amsterdam-w. 40e Jaargang Mei 1963 No. 10 W/T.DEROM heb- ben de moderne, snelle vervoermidde len onze voorzitter naar verre oorden ge- I bracht. Tot 22 juni zal hij zaken doen en wellicht ook 'n beetje vacantie houden in Amerika. De bedoeling is, dat we tegen die tijd kampioen zijn. Dat het kan bewijst de stand. Doordat wij J.O.S. al twee keer hebben ontmoet die nen wij van elkaar maar af te wachten of er nog punten worden verspeeld. Een spannende nek-aan-nekrace staat ons naar mijn idee te wachten. Intussen deed het goed te bemerken, dat Dick van Rijn de wedstrijd A.F.C.- D.C.G. uitzocht voor een radio-verslag. Jan Dassen kon, voor ons gelukkig, van een aardige wedstrijd met vele goals ver halen. Met A.F.C.—K.H.F.C. is het dit seizoen al de tweede keer, dat we zo uitvoerig voor de radio worden behan deld. Overige teams Deze blijven goede en slechte resultaten boeken. De kampioenskansen van onze regionale junioren zijn nog steeds reeel, alhoewel een wel bijzonder onverwachte nederlaag tegen Hercules de afstand tot nummer 2 van de lijst iets smaller maakte. Ook het derde doet het als regel nog steeds goed. Het ziet er echter naar uit, dat de kampioensdiploma's onze drukker niet al te veel extra werk zullen geven. Als die voor de makkers van het eerste er bij zijn wordt natuurlijk veel vergoed. Goed genoeg Op de trap heeft men een mooi over zicht over onze velden. En als het zon netje de zaak weer eens beschijnt moet U ook eens trachten te genieten van de aanblik, die onze spelende jongelui in hun fleurige kledij dan bieden. Cricket, voetbal en honkbal, in deze volgorde als U Uw blik van links naar rechts laat waren, zult U ontdekken. Het is mooi om te zien en ook mooi om aan te voelen, wat de Stichting „Goed Ge noeg" nu wil zeggen. Herstel Juist op de twintigste verjaardag van zijn huwelijk mocht Hein Timmerman het ziekenhuis weer verlaten. Het ver blijf daar heeft hem goed gedaan en we hopen, dat hij weer spoedig de draad zal kunnen opnemen. Relaties Over enkele bevriende clubs vernamen wij gunstig nieuws. T.O.G. heeft kenne lijk de klimijzers weer opgezocht en gaat de weg omhoog weer beklimmen. Het Utrechtse Kampong is ook kampioen ge worden van haar afdeling en staat vol gend jaar nog maar één fase verwijderd van terugkeer in de grote K.N.V.B. Jammer is, dat het onze trouwe A.R.O.L.-deelnemer Robur et Velocitas zo slecht gaat. Iedere week bijna lezen tve van een nederlaag. Nog schijnt alles niet verloren. Sterkte, roodwitten. Onderscheiding Ook dit jaar kreeg een A.F.C.-er zijn deel van de lintjesregen. Gerard llauber werd benoemd tot officier in de Orde van Oranje Nassau. Van harte gefelici teerd. Cricket en Honkbal A.C.C. kwam nog pas één keer in de flanellen, met ongunstig resultaat overi gens, maar A.B.C. moest al drie keer met een nederlaag genoegen nemen en dat terwijl de verwachtingen veel hoger ge spannen waren. Met de wens, dat beide zich zullen spiegelen aan A.F.C., besluit ik dan deze maand. Ik groet U allen zeer. Vice-President

Schakels (clubbladen) | 1963 | | pagina 1