Van c s öRukkeRij joh. meijep Shortpassjes Oude doos Trainen „Qrammotheek" kanaalstRaat 132 amsteRöam tel. 80710 alle ÖRukweRken Na BLOEMEN pooLt allen mee, het is voor a.f.c. Eer 'T'wee onzer donateurs werden de afge- A lopen weken met grote eer bekleed. Cees Boer werd na een langdurige zittings periode in het Bestuur van het Rayon Am sterdam van de Koninklijke Nederlandse Honkbal Bond tot ere-Iid van deze organi satie (qua status te vergelijken met de „oude" A.V.B.) benoemd. Hij nam af scheid in verband met zijn benoeming tot 2e penningmeester van het Bondsbestuur. Op de Bondsvergadering van de K.N.H.B. werd onze donateur Jo Jaspers, daarheen gelokt onder kennelijk wel zeer valse voorwendsels, de Slugger-Trophy van de Bond uitgereikt, voor het vele werk voor het Nederlandse Honkbal en voor het Amsterdamse in het bijzonder, dat hij als voorzitter van de Amsterdamse Sportraad heeft kunnen doen. Deze „Slugger" werd in 1951 door de Surinaamse Honkbalbond aan de K.N.H.B. geschonken om te laten verspelen door de sterkste clubs. Daar onze korte „zomers" dit niet toestaan besloot het Bondsbestuur uiteraard in overleg met de schenkster deze Trophy uit te reiken aan hen, die het afgelopen jaar veel voor Honkbal presteerde. Dit jaar dus Jo Jaspers, die daarmede de rij, gevormd door o.a. Hanny Urbanus, Albert Balink, Richard Huberts, Lo Brunt en Ir. Otten, voorlopig sluit. A.F.C. wenst onze beide donateurs ge luk met de verdiende onderscheidingen. Verjaardag In maart verjaren vele A.F.C.-ers. Op de vijftiende zelfs een heel stel. Hun na men ga ik U hier niet noemen, ook al om hen niet op al te hoge kosten te jagen. Wel genoemd wordt natuurlijk de Am sterdamse Cricket Club, ons eigen A.C.C. A.s. dinsdag wordt deze vereniging ook al weer 42. Degenen, die er bij behoren hebben de door Max de Bruin rondgezonden uitnodi ging reeds beantwoord, nemen wij aan. Wij zelf kunnen niet komen, maar felicite ren overigens namens U allen A.C.C. van harte en vertrouwen, dat de sportieve prestaties er a.s. zomer mogen zijn. Ziekenboeg Met het noemen van onze zieken zou in deze barre winter een kolom te vullen zijn. Wij wensen een ieder en vooral de ernstiger zieken een spoedig herstel en roepen hen toe: „Keep the sunny side of the road!" Deze nog Op verzoek van een grote asbakkerij nemen wij deze over uit het U.D.-Kanon: „Quand un cygne masculin voit a l'autre cóte d'un lac un cygne feminin qu'est-ce qu'il lui fait? Réponse: „II lui fait un petit signe". J. T. S. Aangenomen leden: A. Knopper, So- phialaan 36. Onze en snelle linksbuiten staat nog altijd na ruim 40 jaar op de ledenlijst en bezoekt ons van tijd tot tijd. Uit eerste Jaargang no. 4 van 31 dec. 1922 red. H. A. Brass Elk goedgeaard A.F.C.-er Is verbazend in zijn sas, Want er is uit verre oorden Gekomen een trainer met een pas Die de old A.F.C. zal wijzen De vlugste return naar de eerste klas. Ja, elkeen was vol verlangen, Vlug dien knappen man te zien. Die het voetbal uit zijn hoofd kent, Je spelen laat als een machien; Die je spieren los zal wrijven, Rood-zwart maakt tot 'n excellent team! Doch voor veel begon d'ellende, Want vriend Burton is urging it: Hij duldt no smoking and no drinking, Eischt serious training to make us fit. Zoo d'apenklier de jeugd bracht aan [Wilhelm II Verjongt thans Burton heel de A.F.C. Eggers' oogen schieten nijdige vonken, Zijn jajem wordt door geen A.F.C.-er [meer gedronken, Ze mesten zich met koffie en melk met [een ei; s Maandags gaan er heele kruiken terug [naar de stokerij. En na twee, drie jaren hard werken, [makkers, houdt u vast gerêe, Doet weer de A.F.C. om Nêerland's [kampioenschap mee. JACQUES (ft- Huisman) Speciaalzaak grammofoonplaten Steeds de nieuwste top-hits Oude Brugsteeg 4, achter de Beurs Amsterdam (C.), tel. 24 6 967 Beluistert des zondags in ons platenprogramma op A.F.C. de kwaliteit sportieve strijd, gezelligheid in de A.F.C. sociëteit J. Bakker, A.F.C. Clubhuis VAN BAERLESTRAAT 39 TELEFOON 720140 12

Schakels (clubbladen) | 1963 | | pagina 12