wm él ft M m ÊKët 1 BequnstiQinq van onze aöveRteeRöeRS, houöt öe schakel in stanö 15 M» I- Andere kaartspelen zoals bridge kunnen natuurlijk even eens worden beoefend. Het halfjaarlijkse pupillentournooi, deze keer in Haarlem, werd enigszins bekritiseerd en het eerste leed de tweede nederlaag van dit seizoen: 2—0 voor Purmersteyn in Purmerend. Het heengaan van Koningin Wilhelmina werd herdacht en alle aanwezigen hebben staande enkele ogenblikken stilte aan de nagedachtenis van onze Moeder des Vader lands gewijd. Het leven gaat door. Dat wordt in onze Vereniging wel heel nadrukkelijk bewezen door het grote aantal huwelijken. Ook staat het bulletin vaak vol met geboorteaankondigingen. Met het gezamenlijk gezongen Bruidslied werden de in het huwelijk getredenen nogmaals gelukgewenst. Toon Kooi, eens A.F.C.'s spil van groot formaat, werd 75. Sint Nicolaas, de Kienmiddag en -avond, het diner op Tweede Kerstdag werd gememoreerd. En nu, de zoveelste verrassing in deze uitvoering, kwam plotseling Ems a Cohen, de souffleuse, voor het voetlicht met een extra bericht. Pardon, een ogenblikje maar Ik ga U even storen Hier is een extra bericht, Dat moet U even horen! Er waren honderd zestig man De Tweede Kerstdag hier Tevens zeventien kinderen En alles had plezier! De oud'ren met hun puik diner, Met wijntjes overgoten De kind'ren met hun eigen hoek Wat hebben ze genoten! Want Jaap ging als Pipo de clown, De kinderen bedienen. J'had aan de kinderen geen kind, Toen na die sneeuw lawine. Want onze goeie beste Jaap, Ging met de jeugd naar buiten Om te ravotten in de sneeuw, Hun gloed was niet te stuiten. En alle ouders waren blij Ze hadden rust en vrede Omdat de kind'ren plus vriend Jaap Zo echt gezellig deden! 't Nieuwe fornuis gaf bij het werk Een ferme fikse stoot De koksmaats van de kokschool, Gaven 't feest een extra noot. En dan nog, wacht eens even, De dank aan Timmerman Voor wat hij, voor ons allen, Zo al verzetten kan. Zeg commissaire van orde, Ik heb al gauw ontdekt De loudspeak installatie, Doet 't door jouw werk perfect! Zie zo, dat was 't dan vrienden, Dat zett' ik even recht En nu ga ik 'm smeren Adieu ik heb gezegd! Onmiddellijk hierna wordt door middel van een lied eigenlijk de gehele A.F.C.-constellatie nog eens even aan de kaak gesteld. Trots, gek en link dat zijn ze, onze leden. TROTS, GEK EN LINK Wijze: Zwei kleine Italiener. A.F.C.-ers kunnen werken T. I Daarvan staat een ieder paf Maar we hebben ook als voorbeeld: D'onvergetelijke Schaf. 1 De trotse A.F.C.-ers Ze voelen zich echt een Piet Ze hebben first class velden, Iets beters bestaat er niet. P. II De trotse A.F.C.-ers Ze vinden het fijn, Want ze hebben een paleisje En dat zal hun clubhuis zijn; Waar de borrel smaakt als nectar De croquet als ambrozijn. Refrein: De handen in elkander Samen Met A.C.C. en A.B.C. Verrees het één en ander En werd alles O.Ké. Die gekke A.F.C.-ers, Ze weten wel wat ze doen. 't Gaat wel onder een drankje Maar dat maakt ze juist zo koen. T. II Je denkt wanneer ze fuiven: Wat doen ze toch mal. Laat de jongens rustig schuiven: Wat ze doen is super knal Want ze voelen 't in hun botten; A.F.C. gaat bovenal. Refrein: Die linke A.F.C.-ers Ze hebben het goed geflikt. In Buitenveldert hebben Ze 't mooiste stuk ingepikt. P. II Het kost een aardig duitje; Daarom niet getreurd. Als de penningmeester nu maar Goed de contributie beurt, Wordt er nooit meer bij de leden Om wat extra geld geleurd. Refrein: En zo hebben we 't dan bijna weer gehad. Nu volgen de buigingen naar alle windstreken, de complimenten en dan de eigenlijke wensen. T. I We wensen dat ons kloek bestuur, Zich ferm zal blijven weren. En dat 't met moed beleid en trouw, De club steeds blijft regeren. P. II De ereleden allemaal: Help het steeds met die taak. En kom bij onze lieve club, Steeds opgewekt en vaak. T. II De leden van verdienste, Nog veel verdiensten hoor Bij alles wat je voor ons doet, Ga onverdroten door. P. I Voor de F..C. wensen wij hier. Een hart onder de riem En leg voor elke overwinning. Als het kan de kiem. T. I Voor alle sub-commissies Ook een prima, goeie kijk Veel spelers van het beste soort, En „winners" tegelijk. T. II De trainer, onze Ger van Dijk, Een teampje om te zoenen Opdat hij aanstonds roepen kan, Vooruit, hup kampioenen!

Schakels (clubbladen) | 1963 | | pagina 15