poolt allen mee, het is voor a.f.c. PII Ook weer van Peperzeel en Staats Bedachten heel het spul En onze leden waren Weer eens royaal en gul. III Zeg, waarom heeft die goeie Staats Geen loterij gemaakt? P. II Dat mag toch niet Dan waren we in ongerief getaakt. I. II Als Staats het doet dan mag het wel Luister gerust naar mij Ie weet toch als vriend Wim het doet, Is 't een staats loterij, I I De dachten dat 't een afscheid was. Het werd me week te moe. En toen 'k de wandelweg verliet. Zong ik ons clubhuis toe: AFSCHEIDSLIED Wijze: „Nou tabé dan" Refrein: Nou tabé dan ik groet je gezellige (rap We verlaten je voor altijd Nog een laatste blik Nog een groet een snik Nou tabé dan je gaat nu naai de eeuwigheid. I Vooruit nu jongens, het is zo ver Het nieuwe complex is gereed. En die er aan werkte voor ons A.E.C. Die wist absoluut wat ie deed. We zeggen vaarwel aan de wandelweg Het prettige ouwe terrein. Dag clubhuis, dag kachel, hou je maat haaks t Zal voor altijd herinnering zijn. altijd Refrein: II Ik denk aan alles wat is geschied Aan vreugde en ook aan verdriet. We hebben gevochten Stonden wonder aan Maar eerste klas werden we niet. Toen plotseling gaf je een laatste gift Het voetbal Walhalla lief veld. Al gaan we nu eindelijk toch van elkaar ïk was altijd zo op je gesteld. Refrein: Steeds dichter naderde de verhuizing. Maar tegen de vet wachting moesten het A.R.O.L.-tournooi (gewonnen door H.F.C.) en de eerste competitiewedstrijden nog op het oude veld gespeeld worden. 'I I Paul Meyer speelde voor Aafcee 250 maal Hij kreeg een speech, een aandenken, Ik vond het kolossaal. Want Paul geëerd maar vaak verguisd, kreeg toch thans loon naar werken En aan zijn glundere gezicht, Kon je het ook wel merken. P. I Het junioren-team A één. Zag je van vreugde stralen Want hij bereikte, bravo lui, d'Interregionale. T. II 30 september, dag ouwe veld de laatste strijd gestreden Nog eens een overwinninkje, En toen adieu verleden. P. II In 't ouwe clubhuis voor het laatst en nu beslist fini, Een allerlaatste hassebas, dat was wat, sappristi. T. I Nu gingen we, met allemaal A.C.C. - A.B.C. Met moeder onze A.F.C., en route vooruit ga mee. Dit wootdje moeder lokte een discussie uit over het vaderschap, maar gelijk de 16e-eeuwers, wierp de auteur van deze wens een „Deus ex Machina" in het spel. in dier voege, dat elke A.E.C.-er, de vader is van al A.F.C.'s kinde ren. En toen: 1 1 En toen toen kwam de grote dag, in d'A. F. C.-historie Voor onze stichting goed genoeg de allergrootste glorie. I' 1 'n Zonovergoten mooie dag, Was voor ons uitgekozen - En op ons prachtige complex, Was het genoeglijk pozen. Het nieuwe clubhuis stond daar hoog, Aan de azuren hemel. En óp de toegangswegen was, Een heerlijk bont gewemel. I H De schepping van vriend Roodenburgh En Ballastmaatschappij, Ontving de gasten in ons home, In lange lange rij. P. II Eerst ging het heel erg officieel, Mijn allerbeste Tomes Met hulp-agenten in jaquet, En vele hoge Omes. I I Vooraf conf'rentie met de pers, Je weet Jo Wijnand kan dat Hij smoest, hij rookt en weet ik veel En sherry's zijn er zat. p. I lil 't clubhuis kwam Nic. Holtzappel Als speaker eerst naar voren F.n liet ons, in een puik entree, Een prachtig welkom horen. I. II De voorzitter van goed genoeg Kwam aan het woord Ik heb Dick Bessem eerlijk waar. Nooit zo bezield gehoord. En hij heeft is het waar of niet, Toch dikwijls fijn gesproken Aan aandacht heeft hel onze vriend. Ook zeker niet ontbroken. P. II En aandacht was bij zijn gehoor, Daaronder was, ja heus De burgervader Gijs van Hall, Maar hij was officieus. I I Wat het verschil was, beste lui, Had ik gauw in de gaten Want als je officieel hier kwam, Moest je een woordje praten. I' 1 Dat deed toen wethouder de Roos, En geestig, om te brullen Zo speechend zou hij enpassant, De opening vervullen. I. II Maar hij wist niet eens wat er kwant. Maar toen hij 't werk onthulde Toen zagen we 'n mooi tafreel, Dat ons met trots vervulde. I'. II Daar stond de jeugd van A.F.C., A.C.C.A.B.C. Onder een klaverblad van vier Een machtig mooi idee. 12

Schakels (clubbladen) | 1963 | | pagina 12