□ancdi A.B.C. verzekeringen (Dames- en hterensckoenen PLIEGER KEUKENS Voor al Uw van Emden Snoek Bequnstiqinq van onze aöveRteeRÖeRS, houöt öe schakel in stanö 7 Marshall Speciaal adres voor NIC. LELOUX ZEILSTRAAT 46 TEL. 715356 SCHELDESTRAAT 8 TEL. 713870 eerste haar plaats in de le klasse A veilig stellen. Te incidenteel. A.C.C. 2 beschikt over een bepaaldelijk sterke battingside welke gemiddeld goed is voor 160 runs. Maar ook hier zijn de successen in de aanval te incidenteel. Als gevolg hiervan moest liefst 4 maal met een draw genoegen genomen worden, terwijl de match toch eigenlijk in ons voordeel stond. Van U.D. zal gewonnen moeten wor den om de onderste plaats te ontlopen. A.C.C. 3 is het elftal der ouderen, dat de laatste weken het pad der overwin ningen heeft terug gevonden. In niet ge ringe mate droeg eveneens Carel Alandt tot dit succes bij. Als van ouds staat hij weer achter de palen en zelfs met het bat weert hij zich geducht: 47 knalharde runs tegen Quick Haag 3. Belangrijk werk deden hier ook Wouter Hendriksen en Tom Swart die met resp. 7—42 en 8—38 danig onder de vijand huishielden. A.C.C. 4 vormt ten slotte een gunstige uitzondering. Olv. Lapierre Sr. heeft dit jeugdige elftal zich achter het Tilburgse M.O.L. op de 2e plaats genesteld. Er schuilt genoeg talent in dit team en door zorgvuldige coaching van Cler zullen hieruit in de toekomst bepaalde lijk goede steunpilaren voor de hogere elftallen voortkomen. In afwachting van nog wat warm zomer weer, zien wij helaas het einde van het cricketseizoen al weer ras naderen. M. M. DE BRUIN. plastic uitvoering plaatstalen uitvoering TTet honkbalseizoen nadert zijn einde en daarmede ook de veldactiviteiten van de A.B.C.-negentallen. Het eerste team, dat door de 1-6 nederlaag tegen Storks in de lagere regionen van de eerste klasse terecht gekomen was, behaalde de week daarop een 8-5 overwinning op Sportclub Haarlem. Diegenen die een opleving ver wachtten, kwamen bedrogen uit, want tegen het Utrechtse UW werd een 1-3 nederlaag geslikt. Een belangrijke zege was die op H.C.K. De A.B.C-ers revan cheerden zich tegen de Haarlemmers voor de 6-12 nederlaag in de uitwedstrijd en zegevierden nu, mede doordat de H.C.K.- werper enkele vrije lopen achtereenvol gens uitdeelde, met het kleinst mogelijke verschil: 4-3. Schoten 2 was de volgende tegenstander. Een wedstrijd met een voor de Amsterdamse aanhang een wel zeer teleurstellend verloop. Een grote voor sprong voor de A.B.C.-ers werd in de slotfase genivelleerd en zelfs door de Haarlemmers overgenomen. Gelukkig slaagde A.B.C. er in nog een 13-13 ge lijkspel uit het vuur te slepen. Nog niet veilig Nog teleurstellender was het treffen te gen Ajax. A.B.C., dat evenals tegen Scho len 2, het gemis van werper Hoitzing moest ontberen, werd met liefst 10-2 ge klopt. De Volewijckers zal de laatste te genstander dit seizoen van de A.B.C.-ers zijn. A.B.C. is op dit moment van schrij ven nog niet veilig voor degradatie. Een gelijkspel tegen de Over-IJers betekent echter redding, ongeacht wat Ajax voor resultaat tegen U.V.V. behaalt. Hopelijk zal het hoogste negental van A.B.C., wan neer deze „Schakel" bij u in de bus glijdt, deze ene punt minstens hebben behaald en het vergezellen van Schoten 2 naar de overgangsklasse aan een van de andere ploegen hebben overgelaten. Niet ontevreden De reserves van A.B.C. mogen over hun resultaten niet ontevreden zijn. Een week na de 20-8 zege op D.W.V. werd met 7-4 van T.W.M. gewonnen. Tegen De Meer werd met 15-2 de derde overwinning in sucessie in de wacht gesleept. Het Bad- hoevedorpse Lijnden bleek echter te sterk voor het, door vakanties verzwakte, tweede team D.C.G. 2 werd op eigen veld door de A.B.C.-ers een 16-21 nederlaag toege bracht, maar aan T.W.M. werd revanche toegestaan. De Oost-Amsterdammers trok ken met twee punten meer (13-11) aan het langste einde. Bergafwaarts De resultaten van A.B.C. 3, dat zo hoop vol de competitie startte, gaan bergaf waarts. Van De Meteoor werd twee keer verloren, namelijk met 3-17 en 7-23, en ook de uitwedstrijd tegen Purmersteyn leverde geen overwinningsvreugde op. Het werd op het Schinkelsportterrein een kleine 10-12 nederlaag. De krachtmeting met W.V.H.E.D.W. 3, waarvan in de eer ste ontmoeting met 28-10 werd gewon- OVERSCHIESTRAAT 13-15 TEL. 15 44 33, A'DAM-W3 nen, kon niet doorgaan wegens een over dreven gulheid van l'luvius. A.B.C. 4 moest met 7-9 het onderspit delven tegen De Spartaan 2 en slaagde er ook niet in het Amstelveense D.V.H. te kloppen. Voor de tweede keer wonnen de Vliegende Hollanders, nu met 9-8. Geen revanche dus. Wel namen de A.B.C.-ers revanche tegen De Spartaan 2. Het werd ;en 11-7 overwinning. R.A.P. gaf een week later de A.B.C.-ers niet veel kans (3-15) en ook Energia bleef aan de positieve kant van de score (3-7). Het duel met Arse nal moest met een kleine voorsprong voor A.B.C. worden gestaakt wegens de regen. Eindelijk vreugde Het vijfde negental kwam nog niet tot winst en leed een nederlaag tegen Lijn den 2 met 2-10. Dezelfde ploeg bezorg de de A.B.C.-ers enkele weken later een 2-13 nederlaag. Ook van Blauw-Wit 2, T.W.M. 2 en N.D.S.M. werd gewonnen, respectievelijk met 7-12, 9-13 en 12-22. Zaterdag 12 augustus was er eindelijk vreugde. Op complex Drieburg werd de eerst overwinning geboekt. Het gelukte T.W.M. 2 niet om voor de tweede keer op de winst beslag te leggen, want de A.B.C.-ers zegevierden met 17-7. Kampioen Van het jeugdfront een verheugend be richt. Het B.R.L.-negental behaalde door een ruime zege op de jongeren van W.V.H.E.D.W. de kampioenstitel van zijn afdeling. HANS DE B1E de italiaanse keuken imp. gebr. plieger heerlen, amsterdam

Schakels (clubbladen) | 1962 | | pagina 7