On dit et datjes Jac. Schot Fa. FRED SAX J. SUURBEEK poolt allen mee, het is voor a.p.e. Lintjes 'T'er gelegenheid van de verjaardag -*• van Hare Majesteit de Koningin werden ook enige Nederlanders, wier verdienste op het terrein van de sport liggen, onderscheiden. Abe Lenstra, Eef Kamerbeek, mr. R. W. Piek (de spelregelexpert van de K.N.V.B.), dr. ir. Versteege (president- commissaris van het Feijenoord-Stadion) en Dick Bessem (erelid van A.F.C. en directeur van het Olympisch Stadion) werden benoemd tot Ridder in de orde van Oranje-Nassau. Vanzelfsprekend hebben A.F.C.A,.B.C. en A.C.C. ons erelid reeds gelukgewenst. Op deze plaats willen wij onze felicita tie nog eens herhalen en uitbreiden tot alle genoemden. Ziekenboeg Wij vernamen, dat Chris Geluk en de heer Limburg door hun gezondheidstoe stand worden genoopt even kalm aan te doen. De veteranen missen Chris en de jeugdcommissie verliest tijdelijk de werkkracht van de heer Limburg, die een van A.F.C.'s jeugdelftallen pleegt te leiden. Wij wensen hen spoedige beterschap. Jacques Kempe is aan de kant van de herstellenden gaan staan. Hij bezorgt Geertje heel wat last 1111, geloven wij, en toch zijn we blij. Blij, dat hij er weer bijna bij is. Lenny Timmerman maakt het, na de, na een operatie te verwachten zorgelij ke, dagen, redelijk. Len, hou the sunny side van de straat in het oog! Dan zien we je weer gauw. Tweede penningmeester De tijd om onze Otto van Rijn in de zon te plaatsen zal ongetwijfeld nog aanbreken. Nu willen we het even heb ben over Herman Snor Scheepen, dito functionaris van H.B.S. Overmatig be scheiden is onze vriend niet; „ik zal je een verhaal over Leo Horn en mij ver tellen, dan heb je tenminste weer wat stof voor je Schakel", zei hij. Leo heeft hem geholpen bij het verkrijgen van plaatsen bij Schotland-Engeland. Her man heeft dat fijn gevonden en is dank baar dat Leo (volgens de Schotten world's best referee) hem ter wille is geweest. Overigens kunnen wij allen Herman spreken aan de bar op de eerste A.R.OL. Dag. We zullen het doen ook. Medewerking Op het kantoor van Willy Brommel- kamp worden al jaren lang de stencils voor ons wekelijks Bulletin getikt. Onze bloedeigen Loesje draait ze, uiteraard met instemming van Otto van der Heul, af. Dat Bob Wildeboer dan voor de rest zorgt is ons allen bekend. Door omstandigheden moest A.B.C. een beroep doen op Willy. Op een verjaardag, het zij eerlijk toegegeven, vonden we Diny Briedé bereid de toe bereidselen voor ons Bulletin te bak ken. In het begin moest ze even wen nen aan het handschrift van de di verse scribenten, maar het gaat bijzon der goed. Diny, onze dank. Jouw be reidwilligheid is eens te meer een be wijs van de aloude stelling van „Aan getrouwde", dat A.F.C. ook, al is het dan maar voor een deel, leven moet van de liefde. Correspondentie Uw en onze correspondent voor West- Duitsland laat ons, althans voor wat be treft dit land, geheel los. Hij reist nu, zonder opdracht onzerzijds overigens, de Europese hoofdsteden af en meldt ons herhaaldelijk, dat alles goed gaat. Dat kan best kloppen; we hebben hem nu eenmaal niet als politiek correspondent uitgezonden. Kwalijke noot in onze gezagsverhou ding is natuurlijk, dat hij alle brieven aan mijn vrouw persoonlijk adresseert. Goedendag, Ad van Dijk. Enfin, Ula, wir werden uns irgendwo treffen. Gemiddelden Wij hopen, en dit zeggen wij (van avond onmachtig tot controle) uit de grond van ons hart, dat de gezamen lijke prestaties de 1,2 hebben benaderd. U en wij en iedereen, wij weten het op dit moment niet. Een volgend maal wellicht. Lof Deze maand zijn er vele jubilea ge vierd. In willekeurige volgorde en uit het blote hoofd noemen wij „Het Olym pisch Stadion", D.W.V., Hercules, Be- Quick (Zutphen), Robur et Velocitas en V.V.A. De leeftijden der diverse verenigingen en organisaties verschillen, maar de in nerlijke kracht is gebleken. Als voetbal niet de ten dode opgeschreven sport is, waar sommige „deskundigen" het voor uitkrijten, dan zullen deze verenigingen het (ongeacht hun huidige leeftijd) nog eeuwen uithouden. Daarvoor staat hun verleden borg. Intussen wensen we deze instituten (zo mogen we ze langzamerhand wel noe men) veel succes op onze gezamenlijk ingeslagen weg. Stichting We behoeven niet met zijn allen op de „Opa-Bobby-Toer" te gaan om te onderkennen, dat de Jonkheer, elders in dit blad, gelijk heeft. Steunt A.F.C., vrienden, met het woord en met de daad. Dan pas krijgen Paul Krugers woorden inhoud. Dochters A.B.C. en A.C.C. (welker regelmatige correspondenten mij deze maand geen deel deden uitmaken van hun gedach televen) hebben het seizoen, althans qua uitslagen, niet bijster goed ingezet. A.B.C. behaalde twee punten uit drie wedstrijden en A.C.C. moest in haar eerste wedstrijd de winstpunten aan V.O.C. laten. Wij, als redactie van een voetbalclub blad, worstelen met twee oer-Nederland- se gezegden: „De eerste klap is een daalder waard" en „De eerste panne koeken zijn voor de kinderen" strijden in ons bieintje om de voorrang. We laten de spreekwoorden kalm vechten, makkers, maar we zorgen met alle hands aart dek, dat we aan het eind van het seizoen, zonder al te grote be treurenswaardigheden aan de De Boele laan in Buitenveldert staan. In augustus en september kunnen we elkaar dan mooie verhalen vertejllen. Aan de bar of aan de tafel der wijzen, dat is mij een zorg. Knietjes Misschien zijn er meer medestrijders onder ons, die aan hetzelfde euvel lij den. Wij brengen onder uw aandacht, dat Henne Boskamp, Loek Beuke en Chris Schroder zich deze zomer zullen laten opereren aan de knie. Wij allen, medevoelenden, hopen, dat ze in sep tember weer de roodzwarte kleuren kun nen aangorden. J. T. S. PROEFRIT NA AFSPRAAK N Z. Voorburgwal 1 35, Amsterdam, telefoon 247272 Remington Cicero f. 275- OFFICIAL REMINGTON DEALER BMW automobielen Vespa en Heinkel-scooters Sarphatiestraat 34 - Tel. 52910 en motoren. 8

Schakels (clubbladen) | 1962 | | pagina 8