@=©=©=0=€M= rj Van de brug Dit is de Schakel die komt hinden, De oude club aan d'oude vrinden. Redacteur J.Tj. Steensma. 2e v.d. Helststraat 50, Amsterdam-z., tel. 71 85 67 Admini.trateur O.J. v.d. Heul. Hobbemakade 115 3. Amsterdam-z. tel. 714194 Typografie: Drukkerij Job. Meijer. Kanaalstraat 132. Telefoon 80710. Amsterdams 39e Jaargang Mei 1962 No. 10 T\e competitie is bijna afgelopen en wij mogen con- stateren, dat onze K.N.V.B.-elftallen al le drie in de bo venste helft zijn ge ëindigd. Maar toch het had zoveel be ter gekund. Het tweede heeft geen kans gezien promotie te bewerk stelligen. Ik kan mij niet aan de indruk onttrekken, dat de meeste spelers van dit elftal zichzelf wat «verschatten. Zij vinden, dat zij eigenlijk in het eerste thuis horen. En dan dat eeuwig gepraat in het veld! Dat deze factoren de geest niet ten goede komen spreekt vanzelf. Ondanks alles heeft dit elftal lang tot de kanshebbers behoort. Het is onze taak de mentaliteit van dit elftal te verbete ren. Volgend jaar beginnen wij weer met frisse moed. Het derde heeft een goed seizoen échter de rug. Een aardig elftal, dat in R.K.A.V.I.C. 2 echter een juist iets sterker tegenstander vond, al zou een misstap van onze rivalen het derde nog bovenaan kunnen brengen. Het vierde heeft zich de laatste wed strijden kranig geweerd en eindigt nog op een behoorlijke plaats, terwijl het vijfde zich definitief veilig wist te stel len. Het zevende vond twee kampioen schappen achtereen toch wel wat teveel van het goede en toonde zich tegen het einde van het seizoen zeer bescheiden. Bij de jeugd hebben wij in elk geval één kampioen en wel de B 6. Van harte gefeliciteerd jongelui. A 3 heeft ook een beste kans en is wellicht bij het ver schijnen van deze Schakel reeds kam pioen. Door een bondsbesluit is de regionale competitie voor de A 1 wel zeer abrupt en wat teleurstellend geëindigd. Onze jongens hebben zich flink geweerd. On danks het verlies van Jos Kemna, die naar het eerste promoveerde, en het on geval Loek Beuke overkomen, speelden zij vaak uitstekende wedstrijden. De beste prestaties waren wel twee overwin ningen op Blauw Wit en gelijke spelen tegen Ajax en Volendam. Wij zullen trachten dit elftal nog een keer in het veld te krijgen, opdat de succesvolle competitie op een prettige manier kan worden afgesloten. En nu gaan we ons wijden aan de zomersporten. Wij kunnen helaas niet juichen over de verrichtingen van A.C.C. en A.B.C. Kom, cricketers en honkbal lers, onze a.s. verhuizing brengt ook voor u verplichtingen mee! U wilt het nieu we complex toch niet gaan bespelen als gedegradeerden? Wat waard is om gedaan te worden is ook waard dat het goed gedaan wordt. Komt ijverig trai nen en zet Uw beste beentje voor. Veel succes. Een slecht begin behoeft nog geen slecht einde te betekenen. De verhuizing. Zoals nu wel algemeen bekend mag worden verondersteld heeft de Gemeen teraad van Amsterdam het voorstel var. B. en W. goedgekeurd om rente en af lossing te garanderen voor een door de Stichting Goed Genoeg te sluiten lening van 400.000— met een looptijd van hoogstens 40 jaar, op voorwaarde dat door onze Stichting obligaties ter waarde van 125.000— bij de gemeente worden gedeponeerd als zekerheid. Met deze garantie wordt de financie ring veel gemakkelijker, maar toch wij zijn er nog niet. Vooruitbetaling van contributie op ruimere schaal dan reeds door vele leden is toegezegd zou ons een stuk in de goede richting helpen. Wij willen U zo graag een mooi, sfeervol en volledig ingericht clubhuis aanbie den. Maar voor biljarts, pingpongtafels, geluidsinstallatie om maar een paar dingen te noemen is nog veel geld no dig" 1 juni de datum waarop U na tuurlijk als een haas Uw contributie resp. donatie overmaakt nadert. Gaat U nu eerst eens naar onze prachtige nieuwe velden kijken. U kunt er nu al via de Parnassusweg èn via het Europa plein komen. En als U dan voldoende onder de indruk bent gekomen van de grootsheid van ons a.s. home, grijp dan Uw chèqueboek dat U zekerheidshalve bij U hebt gestoken om A.F.C. aan het ontbrekende geld te helpen. Ziekenboeg. Helaas is onze vriend Jaap a Cohen weer in het ziekenhuis opgenomen voor een operatie. A.F.C. wenst jou en je gezin van ganser harte sterkte, Jaap en het allerbeste. Mevrouw Timmerman is gelukkig weer thuis, onze vriend Jacques Kempe is hersteld van een ernstige ziekte. Onze aanvoerder van het eerste elftal, Henne Boskamp, die zit te blok ken voor zijn doktoraal, heeft nu een blessure aan zijn andere knie en moet vermoedelijk worden geopereerd. Moed houden, Henne. Ook dit gaat voorbij, moet je maar denken. (vervolg pag. 10)

Schakels (clubbladen) | 1962 | | pagina 1