gandi On dit et datjes PLIEGER KEUKENS Begunstiging van onze aöveRteeRöeRS, houöt öe schakel in stanö Rokus TJokus Hoogedoorn, A.F.C.'s grote aan- -®-®- winst van de laatste seizoenen, heeft de wedstrijden, die ons veilig moesten stellen niet kunnen meedoen. Zijn maat schappelijke functie riep hem voor en kele maanden naar Griekenland. In middels is hij allang op de hoogte van ons behoud voor de eerste klasse. Hij heeft er met de kinderen van Piraeus een avondje van gemaakt, hoor ik. Overigens heeft hij het nieuws steeds uit de eerste hand kunnen krijgen, want zijn charmante verloofde heeft de wed strijden alle bijgewoond. Competitie In tijden als deze drukt de inactuali- teit van ons clubblad, welke niet te vermijden is, uw redacteur als een lo den last op de schouders. Zo moeten wij u vandaag berichten, dat nummer één en nummer tien van onze ranglijst nog onbekend zijn. O.V.V.O. heeft nog de kans, om via een overwinning op het inmiddels veilig ge raakte O.S.V. tot een beslissingswedstrijd met D.C.G. te geraken, dat jl. zondag in een spannende, faire partij van de K.H.F.C. verloor. Opmerkelijk is, dat bij alle spannende gebeurtenissen in onze contreien Amsterdamse clubs be trokken zijn. Zoals gezegd dus D.C.G O.S.VO.V.V.O. voor de onderste plaats en J.O.S. voor de bovenste. In de beide tweede klassen vieren Wa tergraafsmeer en D.W.V. dê boventoon. Overigens voor wat betreft D.C.G.: „Zit er toch een tranquillizer in de A.R.O.L.- Beker?" Geschenken Uit circulaires, „aanslagbiljetten", publi caties in het Bulletin en in De Scha kel is u nu zo langzamerhand wel ge bleken, dat er in A.F.C. wat gaande is. Tot nu toe gaat het alleen om de ca- deaux, welke wij, A.F.C.-ers, A.C.C.-ers en A.B.C.-ers de Stichting Goed Ge noeg gaan aanbieden. Over de financiering van het project zelf, waarover inmiddels bijzonder gun stige berichten zijn binnengekomen, spre ken wij hier niet. Over de geschenken derhalve. Uitdruk kelijk stellen wij hier, dat nóch de ca rillon-commissie nóch het dames-comité verwacht, dat alle bijdragen bestaan uit briefjes van tien en groter. Het gaat er slechts om, dat allen, die in de toe komst op een of andere manier van het meesterlijke complex zullen profiteren, bijdragen. De halve gulden van de pupil plastic uitvoering plaatstalen uitvoering is even welkom en even graag aanvaard als het grote bedrag van de maatschap pelijk volwassene. En dit geldt in dezelfde mate voor de dames van de leden van onze drie ver enigingen. Dorst Dezer dagen vingen wij een flard van een zin van één onzer op, die tot restau rateur Bakker zei, dat gezien de vooral het eerste jaar slechte verbindingen met ons nieuwe complex, het bezoek aan ons clubhuis wel wat achteruit zou kunnen gaan. Wij persoonlijk hebben meer ver trouwen, indachtig het verhaal van de man, die een café in de Sahara was be gonnen. „Maar," zei zijn vriend, „daar komt toch nooit iemand langs." „Zelden," was het antwoord. „Maar als er een komt heeft-ie een dorst." Jacques van Ooy Op 23 maart jl. hebben A.F.C. en de A.F.C.-ers Jacques' tachtigste verjaardag luisterrijk gevierd. Vele vrienden voerden het woord en reikten geschenken over. De canasta-vriendinnen van mevrouw van Ooy zongen de jarige een ode toe. Wij mogen zeggen, dat het medeleven van de aanwezigen en niet-aanwezigen deze verjaardag en voor de jarige zelf en voor de feestvierders onvergetelijk is geweest. Eén geschenk kon Henk Kappelhoff de jarige nog niet overhandigen, maar ge lukkig zorgden Henne Boskamp en zijn makkers twee dagen later voor dit ca deau: het behoud voor de eerste klasse. Het moet voor Jacques groots zijn mee te maken, dat de club, welker verhuizing hij in de twintiger jaren zo heeft voor gestaan, volgend jaar, onder geheel an dere omstandigheden dan toen, overgaat naar een complex met een accommodatie, welker gelijke maar heel schaars zal kunnen worden aangetroffen. Candidaten Namens A.F.C. en A.B.C. werden als candidaat-bestuurslid van de Vereniging Sportpark Goed Genoeg (de vroegere sociëteitsvereniging) voorgesteld de he ren Jan van Soomeren en Loek Volkers. Personalia Mevrouw Lenny Timmerman heeft van haar lijfarts opname in een der Amster damse ziekenhuizen voorgeschreven ge kregen. Deze opname is dezer dagen ge schied of zal binnenkort plaatsvinden. A.F.C. wenst haar het allerbeste. Eddy Wijngaarde beweegt zich als van ouds door Amsterdam en op A.F.C. Wij feliciteren hem daarmede. Mr Jan van Soomeren werd benoemd tot directeur van een der Amsterdamse bijkantoren van de Amsterdamse Bank. Onze gelukwensen. Lex Rimini en zijn vrouw lieten ons door middel van een tot luier gevouwen briefje kennis nemen van de geboorte van hun zoon Alexander. A.F.C. wenst deze vrienden veel voorspoed in hun gezin. Gemiddelden Onze verwachtingen betreffende de in trede van speelbaar weer zijn nog steeds niet in voldoende mate beantwoord, zo dat we publicatie van de standen onzer teams nog een maand moeten uitstellen. Uit het bulletin is u bekend, dat de elftallen twee, drie, zeven en acht nog een redelijke gooi naar de bovenste plaats doen. In het volgende nummer zullen wij u weer uitgebreid over het wedervaren onzer voetballende mede broeders (laten) voorlichten. In dit nummer nemen wij weer graag eens het onderlinge ranglijstje der ge middelden op. elftal gesp i. v.—t. gem. v.m. I het zevende 10 50-17 1.70 1.63 II het zesde 13 50-16 1.54 1.40 III het achtste 10 50-27 1.50 1.29 IV het derde 15 47-24 1.47 1.45 V het tweede 15 37-29 1.20 1.17 VI het vierde 13 29-34 0.92 I. VII het eerste 17 31-38 0.82 0.92 vil I het negende 9 27-49 0.78 0.50 IX de Zatten 10 9-38 0.70 0.75 X het vijfde 13 30-41 0.69 0.61 Totaal: gesp. gew. gel. verl. v.—t. put 125 63 16 46 360-313 142 Algem. gem.: 1.13 februari 1.08 Route Nu de contouren van ons clubhuis bo ven de grond gaan uitrijzen zal bij veel belangstellenden de lust opkomen een en ander zelf in ogenschouw te nemen. Alhoewel wij persoonlijk de kreet: „Ik kan het niet vinden" altijd al voor de kreet van een analfabeet hebben gehou den geven we u hier toch even de route. Men gaat vanaf het Olympiaplein de l'arnassusweg op. Men houdt deze weg door de beide dijklichamen en slaat dan de eerste weg links in de (e.i. de Karei Lotsylaan) langs de tennisparken van o.a. Roelvink en Van Meegeren. Men blijft deze weg, die twee haakse boch ten maakt eerst naar rechts en dan naar links volgen en men komt voor ons complex. Het pas eigenhandig door de Jonkheer vervaardigde bord „Jong en oud bouwt voor de toekomst van A.F.C." doet u weten, dat u aan het goede adres bent. Afscheid Vanzelfsprekend Iaat het bestuur het afscheid van ons oude clubhuis niet zo maar voorbijgaan. U verneemt nog over de manier, waarop wij dit home, waar zoveel moois is gepasseerd, zullen uitluiden. J. T. S. de Italiaanse keuken imp, gebr. plieger heerlen, amsterdam

Schakels (clubbladen) | 1962 | | pagina 5