De jeugd Buitengew/one aIgem. ledenvergadering lÈÈsm poolt aLLen mee, het is voor a.f.c. ITfce besturen van A.F.C., A.B.C. en *-* A.C.C. hadden op 20 december 1961 hun leden en donateurs bijeengeroepen om te beslissen over een aantal voor stellen, welke een goede en vlotte gang van zaken met betrekking tot de finan ciering en de bouw van onze nieuwe accommodatie in Buitenveldert moeten waarborgen. In niet overdreven grote getale had men aan deze oproep gehoor gegeven. Na een enkele vraag of opmerking wer den deze voorstellen aanvaard. U zult in het volgende nummer zeer uitvoerig over een en ander worden ingelicht. Niet nu, omdat nog niet alle sluiers zijn opgetild, welke hier en daar nog liggen. Intussen zult U Jo Wijnand's brochure hebben gelezen. Moge deze U bewegen A.F.C. Uw steun te verlenen. De mogelijkheden zijn legio. 11 fj" Foto Fr. Prins Cliché gratis beschikbaar gesteld door Amstelveens Weekblad Op 28 december werd de eerste paal voor het clubhuis geslagen. Velen onzei hebben het plechtige moment, waarop Peet Scheepens (broer van onze onver getelijke Schaf) het touw aantrok mee gemaakt. Op bijgaande foto ziet U dit moment vereeuwigd. Dank zij de medewerking van de be trokken gemeentelijke instantie kon een en ander op deze dag plaats vinden. Vanaf die dag verandert er iets voor ons A.F.C.-ers. Tot dusverre hebben we het moeten stellen met mededelingen. Een enkele ingewijde heeft een tekening onder de neus gehad. Maar nu wordt het werkelijkheid. Nu gaat het gebouw verrijzen. Elke week kunnen we het werk onder de handen der werklieden zien groeien. En alhoe wel Flank Pielage deze groei stap voor stap op de gevoelige plaat bijhoudt, stel len we ons zelf steeds persoonlijk op de hoogte. Men is dan getuige van iels groots. J. T. S. A 2. gaarne wil ik U vertellen hoe het de A2 tot nu toe is gegaan. De eerste wedstrijd van de competitie werd tegen Blauw-Wit A2 gespeeld en deze verloren wij kansloos met 5—1. De week daarop ging het beter en wonnen we van het slecht spelende D.W.V. A2 met 5—0. Spartaan onze volgende tegen stander bleek sterker dan wij en zij wonnen verdiend met 3—1. (Vervolg Van de brug) tend werk voor de AF.C. hebben ver richt. Zij hebben hun beloning al ge deeltelijk gevonden in het feit, dat op de dag van onze verjaardag door lid maatschappen voor het leven een be drag van ongeveer 20.000.— bij elkaar werd gebracht. Maar ik kan met niet genoeg klem herhalen, dat de gehele vereniging, ieder naar draagkracht, zijn steentje moet bijdragen. De brochure biedt mogelijkheden voor iedere beurs, maar ieders plicht is de antwoordkaart uóór 31 januari a.s. te retourneren. Maquette. De firma S. de Boer A. den Har- tog bood ons een fraaie maquette van het nieuwe clubhuis aan, voor welke geste wij hen ook op deze plaats heel hartelijk danken. De maquette is opge steld in het clubhuis (op de piano). Ziekenboeg. Helaas misten wij aan het jaardiner Jac. van Ooij, Peet Scheepens, Jaap a Cohen, Jo Wijnand, Gerrie Stallmann, Jan Scheepstra en Loek Volkers. Eén hebben wij al weer op straat gezien en de anderen, mitsgaders de Jonge Ur- bach, die ernstig ziek, maar nu geluk kig weer aan de beterende hand is, wensen wij een spoedig herstel toe. HENK KAPPELHOFF. Zo hadden we dus twee punten uit drie wedstrijden en dit gaf de jeugd commissie aanleiding het elftal op maar liefst zeven plaatsen te wijzigen. Dat dit succes had, bewezen de volgende wed strijden. Als eerste werd het sterke D.C.G. A2 verslagen met 4—3. Daarna speelden we thuis tegen Z.S.G.O. Al. We wonnen opnieuw en deze maal met 3—0, maar dit dan dankzij Theo de Boerdere die twee keer de bal uit het doel kopte. In de strijd tegen D.W.S. (A) A2 heb ben we het zeer moeilijk gehad, want onze tegenstanders waren technisch veel beter. Bij de rust leidden wij met 1—0, maar vlak na het beginsignaal van de 2e helft maakten zij gelijk en werd het zeer spannend met wisselende kansen. Gelukkig scoorde Theo Mulder enige minuten voor het einde het winnende doelpunt (2—1). Na vijf weken niet gespeeld te heb ben kregen we in november D.W.V. A2 voor de tweede maal. Dat zij sterker waren als in de eerste wedstrijd bleek wel uit de wijze waarop zij een 2—0 achterstand inhaalden (2—2). Dat wij toch nog sterker waren zegt de uitslag (4-2). In begin december kwamen wij tegen Zeeburgia A2 uit, welke spannende wed strijd gelijk eindigde (1—1). Als wij in de december-Schakel naar de stand van de A2 kijken zien wij ons op de 3e plaats staan met elf punten uit acht wedstrijden achter Ajax en Blauw-Wit. In theorie kunnen wij nog boven de laatste komen. Interessant om te vermelden is nog dat in de tot nu toe acht gespeelde wedstrijden er al 25 jongens voor de A2 zijn uitgekomen. LOEK MEIJER.

Schakels (clubbladen) | 1962 | | pagina 2