poolt Allen mee, het is voor a.C.c. Hoewel... wat ik zo zag... meer onder dan boven [water P. Dat geeft niethet begin staat vaststraks komen [zoel de keien. T. Een heitje voor een keitje. P. Want ons devies wordt nu: HEIEN!! HEI-LIED My Bonnie is over the ocean".) REFREIN SAMEN Heienheien, laat nu het heiblok maar gaan, maar gaan, Heien, heien, ja hier komt ons clubhuis te staan! T. (alleen) De palen die moeten de grond in, De palen voor ons A.F.C., De palen die moeten de grond in, Zing daarom nu hard met ons mee!! REFREIN SAMEN P. (alleen) De gelden zijn niet gauw gevonden De gelden voor ons A.F.C., Die gelden die moeten gevonden, Zing daarom nu hard met ons mee!! REFREIN SAMEN F. (Z'N MOUWEN OPSTROPEND) Zo, Pieternel, en nu [meteen kollekte P. Maar Thomasvaer, dacht je heus dat dat ONZE [tekorten dekte? T. Dat hangt ervan af, mijn beste Nelwat iedereen [zuil geven P. Misschien zijn er wel die denken: was ik maar bij [moeder thuis gebleven! Maar zonder gekheid doe je mouwen maar omlaag Je krijgt tezijnertijd nog wel een bescheiden vraag T. Het is ander voor A.C.C. en A.B.C. een tijd van [zware lasten. Ik hoop dat zij, als A.F.C., goed op hun centen pasten! P. Nou, zuees daar maar gerust op, dat is geen moeilijkheid, Het is meer het spelpeil dat ons nu en dan een beetje [zorg bereidt. Maar het kan niet altijd hoger gaan, er zijn ook [magere jaren, Misschien wil men hernieuwd sukses voor het nieuw [terrein bewaren. T. Wij wensen beide zusterclubs veel werk- en strijdlust toe, De hoofdklas lijkt voor A.B.C. toch werkelijk geen taboe. En A.C.C. heeft spelers van hoge kzualiteit Vooruit dan willen winnen en fit zijn voor de [strijd! P. Die altijd fit zijn vóór de strijd, maar zelden nog daarna, Dat zijn de Vetten en de Zatten, behalve Hannema T. De Zatten doen het lang niet slecht, ondanks hun [ouderdom P. Wat heet oud? Er loopt nog niemand krom! T. Noumoet je eens kijken, Pieternel, hoe men het veld [verlaat Ik denk soms minder aan A.F.C. dan aan de Roeterstraat! P. Toch zijn de Zatten uitgekooktzij hebben het [bekeken Dat voetballen op zaterdag is een reuze bof gebleken, Z.e hoeven 's avonds niet te letten op roken en conditie Z.e slapen 's zondags lekker uit, nooit 's morgens competitie Wat zeil je werkelijk nog meer... en de zondag voor [hun vrouw! T. Ja, zzergeet dat maar... hij blijft het eerste trouw! P. Zo zie je, Thomasvaer, hoe slecht jullie vaak zijn Op die manier hou je je vrouw twee dagen aan de [lijn F. Ik vind het slim, gewoonweg slim, die lui zijn [uitgekookt, P. Ik hoop dat ik al hun vrouwen hier lekker heb [opgestookt! T. Foei, Pieternel, je wil in ons gezin toch niet de [tweedracht zaaien. P. ja, ja, probeer maar weer met smoesjes me te paaien! Ik ken ze, Thomasvaer, die Zatten met hun zaterdagse [sprongen T. Nooit werd een teerder punt door onze Nel bezongen DAMES-LIED (Les enfants du Pyrée) P. REFREIN: Ik zuil niet meenaar dat A.F.C. Ben je dan niet meer, met je vrouw tevree, Ik wil niet mee, naar dat A.F.C., Ca toch ook een keer, met je vrouzutje mee P. (couplet De hele zueek, ja stuk verdriet, zie 'k je niet Want dan zit je te werken op kantoor, De zaterdag is vrij, dan moet jij Opeens weer zo nodig hollen als midvoor, De hele week gaat snel voorbij maar je zei Elke zondag wordt voortaan wel een feest, Die woorden maakten me zo blij, 'k hield me vrij, Maar geen zondag ben jij nog thuis gezveest! REFREIN (ALLEEN VOOR DAMES) T. Kom, kom, zo erg is het ook nietje moet niet [overdrijven, We zuillen werkelijk zuel eens een zondag binnen [blijven P. Ja, als het weer te slecht is, en alles afgelast T. Je kunt altijd naar A.F.C., da?i wordt er geklaverjast! Maar toe, Pieternel, maak je nou niet zo kwaad P. Ik ben niet boosmaar je weet toch hoe of het [er op staal! T Dan zijn we eindelijk aan het slotwe gaan heus [van U scheiden Want al het bier is haast verschaald Jo Bakker [heeft 'm rijden! P. Maar voor zue gaan, eerst onze zuensvoor alle [A.F.C.-ers, T. Voor alle bouzuers, planners, „onbekenden" en andere [milde gevers! P. Wij wensen het bestuur, Jo ILurwits in het bijzonder Voorspoedige verhuizingen F. En geen financieel gedonder. P. De E.C.-commissies, A en B, een prachtig spelend eerste, Voor de goede orde, jongens: een kampioenschap [waarderen wij ten zeerste! T. Wij wensen Cé van Dijk dat ieder trouw komt trainen Opdat de krachten na de vorst niet plotseling zijn [verdwenen. P. Wij wensen Rokus en zijn ploeg: geluk als vorig jaar, En komen zue niet bovenaan, nou vooruit, dan dit [keer tweede maar... T. De Totocommissie zuensen zuij niet 4 maar acht [kolommen Zodat ze niet meer op onze laksheid hoeven grommen! P. De Zilveren Ploeg nog heel veel gouden jaren Waarin zij onze mooiste sfeer behouden en bewaren T. De Schakelredakleur een volle bus en lege prullemand Zodat zijn blad de leden bindt met een heel sterke ba?zd. P. De ereleden zuensen zuij gezondheid voor het leven, Dat zij nog jaren aan de club hun krachten mogen [geven! T. en P. En alle leden met elkaar Veel heil en zegen in het nieuwe jaar!!! En dat was het dan weer. De inspanning van het kwartet Miep Hauber, Jan Snelleman, Bob Wildeboer en Cor van Peperzeel was ten einde. Razend handgeklap heeft hen be loond. Jan Steensma maakte zich tot projector van A.F.C.'s waardering en bood het viertal geschenkjes aan. En daarmede kwam een einde aan het officiële gedeelte van deze Nieuwsjaarsdag 1962. J. T. S. 12

Schakels (clubbladen) | 1962 | | pagina 12