ganczli Bon appetit Uit de commissies Danku/oord aan A.F.C. van de familie Joh. A. Boskamp pooLt aLLen mee, het is voor a.p.c. PLIEGER KEUKENS 1. TIJDENS 'T DRANKJE VOORAF juichten „We zijn er!" met Jan en met Piet. En weet u wat nu we gevoelen?: We zijn er nou wel maar we zijn er nog niet assu voelt wat we eig'lijk bedoelen. We zijn zo gelukkig met 't nieuwe milieu. Maarrr zullen w'er ook kunnen blijven? Dan tob je, die zijn daar nog lang niet heureux. De kunst is te b lijv en beklijven. 2. DE VOORSPIJS Stel dat het zo eenvoudig was dat u nu al zou weten dat A.F.C. in deze klas een zak met zout zou eten. Zou heus niet leuk zijn, vindt u wel? The uncertainty of the game blijft de attractie van ons spel; keep smiling ons embleem. 3. ENTREMETS Dat neemt niet weg dat vrouw of man, wij allen, vurig hopen dat onze jongens met élan de barricaden slopen die elke achterhoede bouwt alssie wordt aangevallen. Hoop dat Us Hetine 't drankje brouwt dat loeiend ons doet knallen. 4. DE 3e GANG Er zullen heel wat derbies zijn die 't extra moeilijk maken. Doch d'ander voelt dezelfde pijn. Ook hij zal zuchten slaken. Een nieuw milieu, in dit geval voor óns de hoogste klas. Waar lang geleên ons voetjebal een Goed Genoegen was. 5. DE HOOFDSCHOTEL Er wordt beweerd, zelfs onverbloemd, dat daar niet wordt ontmoet wat men gewoonlijk boenwerk noemt, dat daar techniek het doet. Wat dat betreft zou A.F.C. het zeker kunnen rooien. Techniek sprak vaak een woordje mee. En voorts is „te ontplooien". 6. DESSERT Nee pessimistisch ben ik niet. Da's voor wie van nature geen brood in vele dingen ziet bepaald geen sinecure. Zorgt dat ik sterk mij heb vergist. Vècht maar totdat het pijn doet. En 'k wordt beslist de optimist die 'n A.F.C.'er zijn moet. B. S. LE MARCHE. Beste vriend Arie, Enige weken geleden beloofde ik je een stukje in „De Schakel" te zullen schrijven t.g.v. het kampioenschap en de promotie van ons eerste elftal. Ik meende dit te moeten doen, niet omdat ik twijfelde aan de journalistieke ga ven van jou en je literaire medewerkers, maar omdat ik wist, dat wat copy altijd welkom is. Het lag dus in mijn voor nemen je een kleine pennevrucht te doen toekomen met enige grollen en grappen, zoals men dat nu eenmaal van een oude toneelrot verwacht. Helaas, sindsdien is er voor mij en mijn jongens veel veranderd. Onver wacht is onze lieve vrouw en moeder van ons heengegaan en heeft zo'n grote leegte achtergelaten. Ondanks haar in validiteit was ze thuis het middelpunt, de centrale lieve figuur. de italiaanse keuken imp. gebr. plieger heerlen, amsterdam De vele blijken van deelneming, de belangstelling bij het gaan naar haar laatste rustplaats hebben ons troost en steun geschonken. Vooral A.F.C. heeft een indrukwekkend medeleven be toond. Ik memoreer: het uitstellen van het kampioensfeest, 3 juli j.l,, de vlag halfstok aan het clubhuis, de met eer bied geschonken bloemen. Tenslotte de komst van bestuur en vele andere A.F.C.-vrienden bij de teraardebestel ling. Dit alles heeft ons diep getrof fen; het was zo piëteitsvol; A.F.C. waar dig. Wij danken jullie oprecht, JOH, HANS, HENNE, OU T\itmaal weer een geluid uit de Pers- en Propaganda Commissie. In een vorig artikel heb ik mogen vertellen, welke zorgen deze commissie omringden en hoe wij met de negatieve overschot ten zaten van ons festijn in het Carl ton (al weer meer dan een jaar gele den). Zeer enthousiast zijn we aan een lo terij begonnen, die zou dat „negatieve overschot" wel even wegwerken. Gut, gut, wat is dat weggewerkt. Met de lo ten zijn we praktisch blijven zitten. Als onze actieve Jeugdcomniisie zich er niet mee had bemoeid, en als Benny Slaap, die in zijn dooie eentje zo'n 112 loten verkocht had, niet zo bezig was ge weest, hadden wij ons toch een beetje gaan zitten schamen. (Kan alsnog. Red.). Benny Slaap wacht natuurlijk zijn be loning, welke hem, wanneer het seizoen een beetje op gang is, wel zal worden overhandigd. Nu hebben wij op die bewuste trek kingsdag gelukkig geen „pech gehad". Laat nu die winnaar, die zoals elke goede Sinterklaas onbekend wil blijven, die gewonnen 400 gulden als een broer onder de broers en zusters (of dochters) van de A.F.C. verdeeld hebben. A.F.C., A.B.C. en A.C.C. ieder 100 gulden in hun trainingsfonds. Wat er met die resterende 100 gulden gebeurd is weet ik niet, maar ik hoop dat hij er veel plezier van heeft gehad. Nogmaals hartelijk dank aan onze Jeugdcommissie voor haar zo spontane medewerking en aan mevrouw (Herma) Steensma voor de juiste trekking van het juiste lot, en als we weer een loterijtje op touw gaan zetten.... C. v. P. plastic uitvoering plaatstalen uitvoering 6

Schakels (clubbladen) | 1961 | | pagina 6