van öeu qun's On dit et datjes Aan de leden en donateurs „Ca Provence' 81 AGENTEN BequnstiQinQ van onze aöveRteeRöeRS, houöt 6e schakel in stanö 5 Het is een goede gewoonte de Leden en Donateurs er aan te herinneren, dat het Bewijs van Lidmaatschap 1961-1962, hetgeen tevens een door lopend bewijs van toegang is voor de AROL en de competitie-wedstrijden, gereed ligt voor toezending. Ik richt een dringend verzoek aan alle A.F.C.-ers, die hun contributie nog niet hebben voldaan, tijdig d.w.z. vóór 15 september a.s. voor over schrijving op postgiro 24.10.02 t.n.v. de 2de Penningmeester A.F.C. zorg te dragen. De contributies zijn: Voor Werkende Leden 42,- plus 0,15 zegel Voor Buiten Leden 30,— plus 0,15 zegel Voor Junior Leden, die op 1 juni 1961 jonger zijn dan 20 jaar 25,- plus 0,15 zegel Voor Junior Leden, die op 1 juni 1961 jonger zijn dan 16 jaar 20,— Voor Welpen, die op 1 juni 1961 jonger zijn dan 12 jaar 15,— Voor Donateurs - minimum 20,— Voor Studenten 20,— Voor Militairen 4,— Indien iedere A.F.C.-er zijn contributie nu betaalt, betekent dit een extra voordeel voor de clubkas in de vorm van rente over de binnen gekomen gelden. Met het oog op de a.s. verhuizing is dit wel bijzonder welkom. Ik reken op uw medewerking. OTTO VAN RIJN, 2de Penningmeester. Voluit Omdat ik Arie's moeilijkheden in deze, voor het amateurvoetbal, komkom mervolle maand ken, werk ik hier de frase in al zijn uitgebreidheid weer eens voluit op het papier: Those weddingbells are breaking up the old gang of mine. Allereerst is te melden het huwelijk van Frits ten Hope met zoals hij zelf zegt „een Engelse schoonheid, geboren en getogen in Tanganyika". In juni 1962 komt hij haar aan de A.F.C.-ers voorstel len. Het echtpaar verblijft in Dar-es- Salaam en is te bereiken via P.O.-Box 9162. Ik raak geheel op de Afrikaanse toer, makkers, want het toekomstige adres van onze andere pasgetrouwde vrienden luidt: c/o Item Nigeria Ltd. Private Mailbag, Sapele, Nigeria. Lydia Takkenberg en Duco Ohm zijn op 18 augustus getrouwd. Ik ben er met u van overtuigd, dat het geen sappele zal worden, daar in Sapele. Intussen feliciteert A.F.C. de beide echtparen. Frits In zijn brief, waarin Frits ten Hope van zijn huwelijk vertelde, stond nog veel meer. Het eerste elftal wordt gelukgewenst. „Veel sterkte in de eerste klas". Frits zelf is geheel gevangen door de autosport. In augustus rijdt hij weer mee met Simca in de Tanganyika 1000. U weet wel, die 1000-mijl race (28 uur) waarover ik u al eerder berichtte. Zakelijk gaat het hem ook goed, al thans hij verdient zijn brood. Trainers Het weertype van deze zomer deed mij weer eens naar ons „Gouden Boek" grij pen. Laat ik nou stuiten op een uit lating van Jo Wijnand, die in die som bere tijden heeft uitgerekend hoeveel A.F.C. aan trainers heeft uitgegeven en wat het rendement van die uitgaven was. Nu we de top bereikt hebben (17 jaar nadat Jo het boek schreef) spreken we daar natuurlijk niet meer over. De trai ning van Gé van Dijk is bijzonder suc cesvol geweest voor het eerste elftal en ons. Het meeste profijt zullen de spelers Westerheide 2 Laren (N.H.) Tel. 02953-3905 aan de hoofdweg Laren-Hilversum dir. John Eylders hebben gehad van de praktische lessen. Gé heeft ook theorie gegeven in ons clubblad en misschien twijfelde hij wel eens aan het nut van de artikelen. Die twijfel wil ik wegnemen. Frits, ja Flits van hierboven, heeft zich dank zij deze geschriften, welke hij met aandacht heefi gevolgd, een vaste plaats veroverd in het eerste team van Dar-es-Salaam Voor uit. Dat moet fijn zijn voor hem, voor Gé en voor het bestuur. Want reken erop, dat Siem de Waal, beheerder van het trainingsfonds, Frits weet te vinden. Te zijner tijd. Motief Ach, wij plachten wel eens een mopje te lanceren, en heus we kennen ze wel van de man, die verdronk in een bier vat en van de twee Russen voor de hemelpoort en van die katten in de Sahara. Maar het mag niet meer. Van Arie niet. Gevoetbald moet er worden en gesproken van lellen, hard en hoog. Geen mopjes, derhalve jammer, maar Arie heeft gelijk. Red. Jan je kent mij nog niet. Ik houd wel van Weespermoppen. Zatten Weer een jaar grijzer en kaler zijn deze makkers. Weer een jaar eerste klasser- schap ligt voor de boeg. Handhaving wordt moeilijker, natuurlijk. Zijn er nog bezitters van voetbalschoe nen en een rood-zwart shirt, die de ge lederen willen versterken? De vrije za terdag maakt deze stap misschien wat lichter. Zeg tegen vrouw of verloofde, dat de zondag dan vrij blijft voor andere genoegens. Dat het er in de praktijk op neerkomt, dat je het hele weekend op A.F.C. kan zitten, merkt ze toch van de winter pas. (Foei, Jan. Red.) Cor Kerker zet gaarne uiteen welke b(arr)ièr(e) moet worden genomen om te mogen meedoen. Lous en Gerard Op 22 augustus werd het burgerlijk huwelijk tussen deze twee A.F.C.-ers voltrokken. Twee A.F.C-ers inderdaad, want de statuten mogen dan verbieden, dat Lous de bal zelf beroert al het an dere, dat nodig is heeft ze gedaan en zal ze nog wel blijven doen. J. T. S. AUTOBEDRIJF N.V. Verkoop Service Stalling BART. RULOFFSTRAAT 5 BRONKHORSTSTRAAT 24-26 TEL. 722622-795754 SKODA

Schakels (clubbladen) | 1961 | | pagina 5