Identiteitskaarten Op d'Overdekte EN MEDISCHE SPORTKEURING SEIZOEN 1961-1962 DE SELL KEUKEN Na sportieve strijd, gezelligheid in de A.F.C. sociëteit poolt allen mee, het is voor a.f c. TV' K.N.V.B. afdeling Amsterdam, heeft besloten, met ingang \an het nieuwe seizoen een nieuw model identi teitskaart in te voeren. Een en ander ter vereenvoudiging van de administratie. Het grote verschil met de huidige rege ling is wel het feit, dat er geen keurings- kaarten meer worden afgegeven, maar dat de datum van keuring op de nieuwe kaart wordt afgestempeld. Een en ander houdt dus in, dat voor het nieuwe sei zoen niemand meer ter sportkeuring kan verschijnen, zonder de betreffende kaart bij zich te hebben. De nieuwe kaart krijgt meer het aan zien van een „document" waaraan waar de wordt gehecht en deswege ook zorg vuldiger zal worden bewaard. Bovendien zal ter bevordering hiervan bij iedere kaart een plastic etui worden verstrekt a raison van 15 ets. Bij de keuring dient dus voortaan te wor den overgelegd: 1. de oproeping, 2. een volledig ingevulde identiteits kaart, voorzien van de vereiste hand tekeningen en een goedgelijkende en een reeds niet eerder afgestempelde pasfoto. Het lid moet deze kaart, voorzien dus van een stempel met keuringsdatum on verwijld aan het 2e secretariaat doorge ven. Spelers, die voor het eerst gaan voetbal len zonder te zijn gekeurd worden beboet met 1,— voor de eerste overtreding, met 2,50 voor de tweede en met 10,— voor iedere volgende. Dit geldt eveneens voor spelers, die geen gevolg hebben ge- gegeven aan 'n oproeping tot herkeuring. Spelers, die zonder identiteitskaart, aan een wedtsrijd deelnemen, worden beboet met 2,50. In het nieuwe seizoen is de scheidsrechter verplicht zich ervan te overtuigen of alle spelers in het bezit zijn van een geldige identiteitskaart. Alle senioren, spelend in de Afdeling Amsterdam van de K.N.V.B., krijgen m.i.v. het nieuwe seizoen de nieuwe kaart, zonder dat hier evenwel een me dische keuring aan vooraf behoeft te gaan, tenzij herkeuring door het Am sterdams Bureau voor Medische Sportkeu ring is voorgeschreven. T.g.t. zal de gelegenheid worden open gesteld tot herkeuring voor senioren van 30 jaar en ouder, Nadere berichten hier over volgen t.z.t. Junioren B in het bezit van een rode identiteitskaart krijgen allen, na inleve ring hiervan aan het einde van het sei zoen, een nieuwe kaart, zonder dat hier keuring voor noodzakelijk is. Junioren B, die met het nieuwe seizoen overgaan naar Junioren A (dat zijn zij, die op 1 september a.s. de leef tijd tan 15 jaar hebben bereikt) krijgen allen een nieuwe kaart, waarvoor zij echter eerst dienen te worden gekeurd. Met deze keuring zal zo spoedig moge lijk worden begonnen. Nadere medede lingen hierover ontvangen zij van de jeugdleiders. Junioren A, die met het nieuwe seizoen overgaan naar de Senioren (dat zijn zij, die op 1 september a.s. de leeftijd van 18 jaar hebben bereikt) krijgen even eens een nieuwe kaart, waarvoor ook zij eerst gekeurd moeten worden. Zie verder de hierboven staande alinea. Pupillen (welpen), die in het komende seizoen overgaan naar Junioren B (dat zijn zij, die op 1 september a.s. de leef tijd van 12 jaar hebben bereikt) krijgen de nieuwe kaart, waarvoor eveneens keu ring vereist is. Verder als bovenstaande alinea. Alle overige junioren behouden hun huidige kaart, welke zoals gewoonlijk, aan het einde van de competitie zal wor den ingenomen. Alle huidige in omloop zijnde kaarten blijven dus tot het nieuwe seizoen van kracht. Tot slot nog enige algemene opmer kingen: Zorg tijdig voor een goedgelijkende pasfoto, formaat ,3x4 cm. gebr. plieger heerlen, amsterdam Vul de voornamen op de nieuwe kaart voluit in. Vul geen roepnamen in, maar de bij de Burgerlijke Stand opgegeven voornamen. B.v. in te vullen Cornelis en niet Kees. Betaal het keuringsgeld ad 2,— direkt bij ontvangst van de nieuwe kaart, daar deze anders niet in behandeling genomen kan worden. Tk weet 't niet, maar ik heb zo de •*- idee, na die hartverzwikkende wed strijd tegen O.V.V.O., dat ons eerste onder de bezielende leiding van Henne mede bij het tonen van goed voetbal ergens toch ook een geluksvogeltje in z'n ransel meevoert. 't Kijkt b.v. om de hoek wanneer bal len ons doel dreigen te doorboren en ze zich op het allerlaatste moment be denken om via de paal of lat vrolijk hel veld weer in te huppelen. Ook is hef er wanneer ballen tergend langzaam net naast de paal of voor ons doel langs rollen (en ons A.F.C.-ers „de zenuwe" bezorgen). Wat moet Ajax vaak een zenuwslopen de tijd hebben gehad, want die waren zó dikwijls „runner up". Wij wonnen dank zij een goal van v Rolf en een beauty van Henkie; Rokus was volgens onze „bescheiden" mening ster van 't veld; waarmee ik maar zeg gen wil, dat wij dames, onder het uit wisselen der laatste nieuwtjes door, toch het spel geheel op de voet volgen. 't Is te pril en te vroeg zelfs veel te pril en te vroeg en je mag 't niet denken, en we denken 't ook niet, maar zou 't????? l'.S. Tegen Schoten kon het vogeltje wegens tegenwind helaas niet op tijd arriveren. J. Bakker A.F.C. Clubhuis Vert. J.G. DE VRIES WETERINGSCHANS 59 - AMSTERDAM - TELEFOON 35041

Schakels (clubbladen) | 1961 | | pagina 6