Het zakboekje PLEGER KEUKENS BeGunstiQinq van onze aoveRteepoeps, houöt öe schakel in stanö A.F.C. rouwt. Wim van Teunenbroek, 13 jaar bestuurslid, waarvan 11 jaar 1ste secretaris, is overleden. De velden zijn verlaten, het is stil op de tribunes. Zondag 19 maart, met spanning tegemoet gezien door leden en supporters, nu onze hoogste elf tallen betrokken zijn in de strijd om de eerste plaats, zal ons geen voetbal spanning brengen, geen voetbalvreugde, noch voetballeed. Er is een veel groter leed gekomen, menselijk leed. Geen lid van A.F.C. zal deze zondag onze kleuren verdedigen. A.F.C. is stil Voor de majesteit van de dood. die een onzer beste leden van ons wegnam. De A.F.C .-familie rouwt met de familie van Teunenbroek om het verlies van een goede echtgenoot en een goede vader. WIJNAND. A.C.C. 41) jaar. T^e jongens van de dochter van de Moeder hebben hun 40-jarig jubi leum op grootse wijze gevierd. Max de Bruin Jr heeft voor deze gelegenheid een jubileumboek samengesteld over wat er in de A.C.C. gedurende de laatste 15 jaren is omgegaan. Hij zelf noemt het een „boekje", wij noemen het een histo risch document. Natuurlijk had hij mede werkers. Harry Prent heeft het cijfer materiaal geleverd en de illustraties waren van jonkheer Willem. Ons com pliment, edel drietal. Op het feest zelf waren aanwezig on geveer 85 dames en heren, onder wie vertegenwoordigers van A.F'.C., A.B.C. en de Tw. Bank alsmede hun Engelse vriend George Woodhouse. De Jan Prent Prijs werd uitgereikt aan Hans Woudstra voor het verrichten van een veelvoud van werkzaamheden op diverse posten. Harry Prent, sedert een zestal jaren secretaris van de club en een bekend openingsbat uit vroeger jaren werd benoemd tot ere lid van de vereniging. Beider vaders zouden trots op hun zonen zijn geweest, indien zij dit hadden mogen beleven Wally van Weelde en Piet Sanders werden benoemd tot Lid van Verdienste. Dit tweetal heeft in grote mate bijgedra gen in de successen welke A.C.C. enige jaren geleden wist te behalen. Inderdaad, dat lidmaatschap heeft dit tweetal wel verdiend, vanwege hun ver diensten. De feestavond is overigens zeer genoeg lijk gepasseerd, waarbij tot diep in de morgenuren werd gedanst, gesoupeerd en gespeeched. U kent dat wel het gewone gedoe, doch steeds attractief. Identiteitskaarten en Medische Keuring. In deze Schakel is opgenomen een arti kel van Jan van Dijk over bovenstaand onderwerp. Alle actieve voetballeden be velen wij aan de nieuwe bepalingen, hoe wel pas ingaand seizoen 1961/62 grondig door te nemen, want er worden hoge geldboeten opgelegd bij niet nakomen van de verplichtingen. U spaart dus op Uw zakgeld, leden en lidjes, indien U zich aan de bepalingen houdt. Honkbal. Indien U met Pasen niet er op uittrekt om kievietseieren te zoeken, gaat dan kijken naar het toernooi om de „Hans Volkers-Trophee". Bijzonderheden hier over leest U in het artikel van onze honkbalverslaggever Hans de Bie. plastic uitvoering plaatstalen uitvoering Wist U dit? De kampioen van de afdeling waar A.F.C. I in speelt promoveert automa tisch. De club, die de tweede plaats in neemt, speelt een hele competitie met no. 2 van afdeling A. Momenteel is de stand: Celeritudo 17 wedstrijden gesp. 26 pt. A.F.C. 15 wedstrijden gesp. 24 pt. O.V.V.O. 17 wedstrijden gesp. 22 pt. Ziekenboeg. Frans Kat is maandag j.l. aan zijn knie geopereerd. Hij hoopt over enige dagen uit de Spinozakliniek ontslagen te wor den. Jan de Vries ligt in de lappenmand. Wij hebben hoop spoedig betere berich ten te kunnen doorgeven. Sonja Burger verheugend is het te be richten. dat Sonja vóór Pasen weer thuis zal zijn. Teun Wiggemansen zal na zijn auto ongeval nu nog enige weken in het zie kenhuis moeten verblijven. Hij is zeer monter en bijzonder erkentelijk voor de blijken van belangstelling die hij van A.F.C.-zijde ondervindt. Al deze patiënten wensen wij een spoedig en algeheel herstel. Toto. Onze groep toto-specialisten is uitge breid. Harry Prent geeft thans commen taar op de drie artikelen „Totolaria" van L. Wat is belangrijk? Niet datgene wat wij dagelijks doen min of meer in een sleur, ons opstaan, ons werk, ons zoeken naar de kleine ge noegens des levens, ons slapen gaan. Neen dat is niet belangrijk. Het kan ons geluk bevorderen, doch wanneer wij dat allemaal doen uit ge woonte om als het ware de tijd door te komen, zonder wat men zou kunnen noe men warme belangstelling voor personen en dingen te tonen, dan is de basis voor waar geluk zwak. Wij kwamen op deze gedachte toen wij van onze „aangetrouwde" een citaat ontvingen van Henri Frédéric Amiel dat luidt: „Het leven is kort. Wij hebben nooit tijd genoeg om alle harten van de men sen, die ons omringen wat warmte te geven. Wees daarom vlug met het geven van liefde en haast U vriendelijk te zijn." Wij zijn er zeker van, dat het over lijden van onze secretaris ons beiden zo heeft beziggehouden, dat Wim ken nende als een man, die altijd voor ieder een klaar stond en zich zelf steeds weg cijferde ons hart zich pas opgelucht ge voelt, wanneer wij ons in bovenstaande zin tegenover Mevrouw van Teunenbroek en haar zonen kunnen uiten. A. 5

Schakels (clubbladen) | 1961 | | pagina 5