si Ir arBuitenveldert IK Bequnstiqinq van onze aövepteecöeps, houöt öe schakeL in stanö voetbal [sporthal. voetbal WGSroOWHAN "INGSPOORBAAn to date, het wacht op hetgeen van hoger hand wordt beslist. Het is nog te vroeg om te juichen, doch nu wij onze neus dieper hebben mogen steken in al datgene, wat reeds is bereikt, dan zoudt gij met ons jubelen over de mooie toekomst, die onze leden op „Goed Genoeg" tegemoet gaan. Wij zelf zouden weer 18 jaren willen tellen, willen sjouwen, trappen, rennen om in zulk een omgeving van nieuwe velden, knappende ballen, de ene rush na de andere te ondernemen. Jonge, jonge, jonge, wat zouden wij hem raken, wij barsten nu reeds uit ons vel van ontem baar enthousiasme bij de gedachte aan dat eerste moment, dat komen gaat, wanneer de eerste trap tegen die eerste gloednieuwe bal het begin van een nieuwe A.F.C.-perickle zal inluiden. Sym bolisch zouden wij die aftrap ongekleed willen doen, wij zouden de bal opnemen en vanuit de hand een keihard schot geven, pijlrecht de hemel tegemoet van waaruit hij dan na een gezegende tocht, als het ware gelouterd op A.F.C.'s aarde terug zou vallen. U moet dit niet vreemd vinden, maar wij gevoelen dat zo. Slechts met zo'n bal zou zuiver, eerlijk en met blijheid in het hart gespeeld kunnen worden en in die geest willen wij denken aan de toekomst, aan al die wedstrijden, die ons op onze nieuwe terreinen straks te wachten staan. Het zal er een hemel op aarde worden, een voorrecht dan lid van A.F.C. te zijn. AREND. 0 50 100 150 200m

Schakels (clubbladen) | 1960 | | pagina 7