Leden en Donateurs van A.F.C. 38e Arolbeker-toernoof Uit de dagbladpers heeft U reeds kunnen ver nemen, dat de voetbaltoto open is gesteld voor alle personen van 18 jaar en ouder. Men moet zich echter in laten schrijven bij de SPORT-TOTO in den Haag door middel van de groene registra- tiekaart, waarvoor iedere deelnemer 1,50 ver schuldigd is. Het systeem van enige weken geleden is dus vervallen verklaard, wat inhoud, dat ook de werkende leden van verenigingen zich moeten laten inschrijven en 1,50 moeten betalen. Bijge sloten in dit bulletin treft U dan ook aan een nieuwe groene registratiekaart, welke door U moet worden ingevuld en ingeleverd bij de onderstaan de adressen. De ondersteunende leden van A.F.C., die reeds hun vorige groene kaart hebben opge stuurd hoeven echter deze kaart niet in te vullen, maar moeten wel .zo spoedig mogelijk f 1,50 over maken op rekening van de 2e penningmeester van A.F.C., giro 241002. Diegenen, die reeds 1,— hebben overgemaakt moeten dus f 0,50 extra storten. Werkende leden moeten deze groene registratie- kaart zo snel mogelijk ingevuld en getekend in leveren, met betaling van \f 1,50, die door de vereniging moet worden overgemaakt naar de SPORT-TOTO. De registratiekaarten moeten door de toto-organisatie worden afgestempeld, wat wel enige tijd zal kosten: U kunt niet eerder deelne men, als U niet in het bezit bent van een door de SPORT-TOTO geverifieerde registratiekaart. U dient dus te wachten totdat deze kaart weer in Uw bezit is. Aangezien het aandeel van de vereniging in de opbrengst tot de helft is teruggebracht (van 40% tot 20%) en deelname voor een ieder open staat is het nu zaak zo veel mogelijk begunstigers voor de A.F.C. te winnen. Dit is dan ook de reden, dat ook de jeugdleden van A.F.C. een groene registratie kaart ingesloten zullen aantreffen. De ouders van de jeugd kunnen n.l. nu ook mee gaan poolen bij de vereniging van hun kinderen. Vraag daar om je vader deze kaart in te leveren op naam van A.F.C. Verder willen wij hierbij alle A.F.C.-leden, die iets voor hun vereniging willen doen, verzoe ken hun kennissen, familie en relaties te benade ren om te komen poolen bij A.F.C. Groene registratiekaarten zijn in ruime hoeveel heid aanwezig bij de onderstaande adressen, als elke A.F.C.-er 4 pooldeelnemers aanbrengt komen wij een heel eind in de goede richting. Helpt Uw club, speel mee in de pool en interesseer anderen voor de toto van A.F.C. Bij de volgende adressen kunt U groene kaarten krijgen en inleveren: A. J. Brugman, Amstelveenseweg 294 J. v. d. Weide, Corn. Krusemanstraat 23 E. Christiani, de Clerqstraat 2 C. Bijster, Olympiaplein 124 Middelburg Bolt, Koninginneweg 139, hoek Valeriusplein W. Wurster, Scheldestraat 85 Th. Janssen, Maasstraat 136 van Nigtevegt, Vrijheidslaan 96 J. de Natris, Ceintuurbaan 224 W. Sacksioni, Damstraat 38 bij O.Z. Achterburgwal Sig. mag. Harry, Spuistraat 124, hoek Torensteeg. Ook op ons clubhuis, bij de Heer Bakker kunt U Uw kaart inleveren en meerdere kaarten voor familie en kennissen verkrijgen. Laat iedere A.F.C.-er een goede daad verrichten en minimaal 5 pooldeelnemers aanbrengen. Welke A.F.C.-er wil de poolcommissie helpen in de te verwachten uitgebreide werkzaamheden? Helpt het werk van anderen te verlichten. Vele handen maken licht werk. Met z'n tienen zal het makkelijk gaan. Meldt U bij A. J. BOS, BUNSENSTRAAT 38, TEL. 741106. In afwijking van de loting is op verzoek van de Kon. H.F.C. als eerste wedstrijd vastgesteld K.H.F.C.—D.W.V., zodat het programma nu wordt: 11.00 u.: K.H.F.C.—D.W.V., scheidsrechter G. L. Kramer. 12.20 u.: A.F.C.—U.V.V., scheidsrechter J. G. Wille. pooLt allen mee, 8 13.40 u.: Rober et Velocitas—Zeeburgia, scheidsrechter G. L. Kramer. 15.00 u.: D.C.G.—Frisia, scheidsrechter J. G. Wille. De eerste wapenschouw van het seizoen lijkt ons interessant. Een opwekking tot een bezoek aan on ze, geheel groene, velden is naar het ons voorkomt volmaakt overbodig. A.F.C.-ers, tot zondag 28 augustus, is voor ^.f.c.

Schakels (clubbladen) | 1960 | | pagina 8