gamczii JAMES MEYER De jeugd On dit et datjes PLIEGER KEUKENS APOLLOLAAN 109 TELEFOON 721833 BequnstiGinG van onze aövepteeRöeRS, houöt öe schakel in stanö de italiaanse keuken imp. gebr. plieger heerlen, amsterdam De voorbereidingen voor het nieuwe seizoen zijn inmiddels begonnen. De A-Junioren trainen reeds onder leiding van de Heer Van Dijk, terwijl de B-Ju nioren en Welpen omtrent begin sep tember aan de beurt zullen komen. Dat wij nog geen training voor de B- Junioren en Welpen behoeven vast te stellen, bewezen de eerste oefenwedstrij den. Voor de aangeschreven B-elftallen was een groot aantal reserves opgeno men, maar slechts door een aantal jon gens twee maal te laten spelen, konden de elftallen „compleet" in het veld ko men. Als oefenwedstrijden hadden de A.V.B.-series dan ook niet de minste waarde, hoewel wij zeker geen spijt hebben van ons aanwezigheid: er werd gezellig gespeeld met voor de tempera tuur laaiend enthousiasme. Regels. Enige algemene regels werden door de elftalcommissie opgesteld, welke wij hier voor de goede orde nogmaals releveren. Wegblijven-zonder-bericht wordt ook het komende seizoen gehonoreerd met niet-opstellen-gedurende-enige-tijd. Iedere speler dient naar de aangegeven plaats van bijeenkomst te komen. Is hij daar niet op de aangegeven tijd, of bij thuiswedstrijden minstens een kwartier voor de aanvang van de wedstrijd, dan wordt hij als niet opgekomen beschouwd en zal een reserve voor hem meespelen. De eerstgenoemde reserve is verplicht zich te verkleden en als grensrechter te fungeren. De leiders gelieven hierop schérp toe te zien, daar de vereniging een boete krijgt, indien geen grensrech ter de scheidsrechter bij de leiding assis teert. De kleding van alle spelers dient prima in orde te zijn, dus: rood shirt zonder boord met zwarte „V" op de borst, afgerond op de rug, met veter sluiting. Zwarte broek en geheel rode kousen. Oproep. Wij wensen een ieder veel plezier toe bij de beoefening van zijn sport, doch verwachten tevens, dat de nodige be langstelling aan de dag gelegd zal wor den voor de verrichtingen van clubge noten. Wij verwachten dan ook een groot aan tal A.F.C.-ers bij de wedstrijden van het eerste, speciaal op 28 augustus en 4 september bij de A.R.O.L.-bekerwed strijden! Besluiten wij dit maal met de leiding van de jeugdèlftallen, dan danken wij de Heren Jeugdleiders voor hun spon tane reacties bij de oproep zich weer voor die taak beschikbaar te stellen. Wij komen echter met 14-elftallen in de zondagcompetities uit en wij hopen, dat wij nog enige A.F.C.-ers of vaders van jeugdspelers bereid zullen vinden de leiding van een elftal op zondag, dan wel de leiding bij de training op woensdagmiddag op zich te nemen. Wij hopen, dat U niet langer zult wachten, doch U onverwijld op zult ge ven voor een dergelijke plezierige taak aan de Heer W. Bückert, Boterdiepstr. 35, Amsterdam, tel. 792963. H. W. VAN TEUNENBROEK. (Contributie (I). De contributies werden door de alge mene Vergadering onveranderd ge handhaafd. Voldoet nu meteen aan Uw verplichting en maakt het voor li gel dende bedrag over op postgirorekening 241002 t.n.v. de tweede penningmees ter van A.F.C. Verslagen. Met applaus werden de samenstellers van onderscheidenlijk het financiële en het algemene jaarverslag beloond op 17 juni j.l. Natuurlijk omdat het eerste een gunstig aspect bood. Het tweede was we gens de ziekte van Wim van Teunen- broek gemaakt door 2e secretaris Gerard van Poorten. En goed. Contributie (II). Voor studenten en militairen werd lang geleden de mogelijkheid geschapen van A.F.C. te mogen genieten tegen be taling van een gereduceerde contributie. plastic uitvoering plaatstalen uitvoering D.w.z. voor die militairen en studenten, die het Bestuur van hun status op de hoogte brengen en om deze reductie verzoeken. Door genoemd college wordt een en ander dan beoordeeld. Eer. Ter gelegenheid van de 26ste verjaar, dag van A.B.C. werd aan Jan Eist de door erelid A. M. Disselkoen geschonken jaarlijkse Nobel-prijs toegekend. Ook van hier nog onze gelukwensen. Felicitaties. Rietje en Fred van Soomeren weiden op 2 augustus verblijd met de geboorte van hun dochter Sonja. Het gezin van Lies en Max de Bruin werd op 17 juli verrijkt met zoon Max. Gefeliciteerd vrienden. Van de E. C. Zoals gebruikelijk bij het begin van een seizoen wilde de elftalcommissie in deze Schakel blijk geven van haar wil om onze mannen te inspireren het a.s. seizoen tot een voor de A.F.C. gunstig seizoen te vormen. Het artikel, dat de voorzitter van de E.C. schreef is gedeel telijk verwerkt in het hoofdartikel van president Kappelhoff. Indelingen. Het eerste elftal speelt dit jaar 24 wedstrijden en wel tegen: Aalsmeer, Baarn, Celeritudo, D.W.V., H.B.C., Her cules, J.S.V., O.V.V.O., Ripperda, R.K.- A.V.I.C., Schoten, Zeeburgia. Aldus 3 maal naar Utrecht, 3 maal naar Haarlem, 4 maal Amsterdam en dan nog Aalsmeer en Baarn. De indeling van het tweede is als volgt: A.F.C. 2, Blauw Wit 4, D.W.S.-A. 3, J.O.S. 2, O.S.V. 2, O.V.V.O. 2, S.D.W, 2, Volewyekers 3, Watergraafsmeer 2, Zee. burgia 2. Het derde ontmoet: D.W.V. 4, E.V.C. 2, Meteoor 2, Rood-Wit A 2, Spartaan 3, Volendam 4, Volewyckers 4, Z.F.C. 4, Z.V.V. 2. Op dit moment zijn mij de indelingen der elftallen, uitkomende in District Am sterdam nog onbekend. J. T. S. Prospectus wordt U gaarne op aanvraag toegezonden Vert. J.G. DE VRIES WETERINGSCHANS 59 1 - AMSTERDAM - TELEFOON 35041

Schakels (clubbladen) | 1960 | | pagina 7