f mafhall Datjes (vervolg) Laatste nïeuu/s Pool C. van Peperzeel Na sportieve strijd, gezelligheid in de A.F.C. sociëteit DE SELL KEUKEN Dank poolt allen mee, het is voop a.p.c. Dames- en hterensckoenen Pech. Moesten we tijdens het A.R.O.L.-Tour- nooi keeper Briedé het veld zien verlaten (gelukkig is hij weer hersteld en speelt reeds weer); nu moest linksback Hans Lenz het spel staken. De eerste berichten zijn nogal somber en spreken van geblesseerde kniebanden. Dat kost zeker een maand of twee. Hans, die er zeer op gebrand is het sei zoen (één van zijn laatste) met A.F.C. op een mooie plaats te eindigen, heeft dus bijzonder veel pech. Wij hopen echter, dat hij weer zo gauw hersteld en weer in vorm zal zijn om de laatste wedstrijden mee te maken. Feest. Volgend jaar bestaat A.F.C. 65 jaar. De feestcommissie is al druk in de weer om de daarbij behorende feestavond te orga niseren. Nog is het te vroeg om U mede delingen terzake te doen. Wij geloven echter op het juiste spoor te zijn als we de dertiende februari 1960 tippen als het hoogtepunt der festiviteiten. Naar. In dit nummer wordt hier en daar een prettig woord aan het zaterdagelftal ge wijd. En dat is juist want er heerst een prettige sfeer bij deze mannen. Zaterdag j.l. heeft echter een incident plaats gehad, dat eenvoudig niet had mo gen gebeuren. Het Bestuur heeft de zaak in onderzoek en in afwachting van het resultaat daarvan geëigende maatregelen genomen. Voor al uw loodgieterswerk naar Loodgietersbedrijf v/h W. Gelderland Aanleg van gas en waterleiding, douches, fornuizen, etc. Valckeniersstraat 35, tel. 745220 J. Bakker A.F.C. Clubhuis Het eerste sloeg Watergraafsmeer met 2—1. Vooral voor de rust was het vertoon de hartverkwikkend. Na de thee vielen we iets terug, maar behielden genoeg ruggegraat om de voorsprong, die, gezien het spelverloop, te klein was te behouden. Het tweede verloor van Blauw-Wit met 1—0 en het vierde vergrote de fraaie kam pioenskans door een 3—2 overwinning op Amstelzwaluwen. Verder beluisterden we met genoegen de vrolijke, enigszins hese stemmen der mannen van het zevende en achtste die het weer eens tot een overwinning konden brengen. Het zevende won met 4—0. Acht won met 1—0. Het gemiddelde verbetert aanmerkelijk maar op de doel- cijfers heeft een en ander weinig invloed. En wat te zeggen van onze welpen, die de ene wedstrijd na de andere winnen. V.V.A., J.O.S. en Watergraafsmeer werden verslagen. En dat alles op het hoofdveld. gebr. plieger heerlen, amsterdam Ook Miep en Joop Link hebben het heerlijk gevonden, dat A.F.C. zoveel aan dacht aan hun huwelijk heeft besteed. Zij danken daarvoor zeer hartelijk. Men heeft kunnen lezen, dat van hogerhand pogingen in het werk worden gesteld de voetbal pool zachtjes en kalm de nek om te draaien. Een hoofdprijs van 25.000,— verminderd met 20% belasting spreekt niet tot de ver beelding. Voor dat het zover is, heeft U nog een kans op ruim anderhalve ton. Het kan, want ook een A.F.C.- er was j.l. zondag bij de prijswin naars. Poolt mee, Poolt mee, Poolt mee. Nu heeft A.F.C. nog het volle profijt van Uw inleg (35%). Speciaal adres voor NIC. LELOUX ZEILSTRAAT 46 TEL. 715356 SCHELDESTRAAT 8 TEL. 713870

Schakels (clubbladen) | 1959 | | pagina 8