V/an de E.C. {Lmiyiatie? Haam Zotten Reimann, Stok Kersken's BequnstiQinq van onze aöveRteeRöeRS, houdt öe schakel in stAnö Een elementairbeeld Voor Shakespeare een vraag, voor de Ouden een weet. Voor ons als een vlag VLAGVERTOON zegt ieder die iets van Dick Bessem afweet; voor de Bels kuist geen BESSEM zo schoon Dit Koperfestijn blinkt als edelmetaal. Voor Crunnegers ben je al goud! T och blijf je voor ons als uit Bessemer staal. Ook d a t. is als goud, goedbeschouwd. Je naam zit dus goed, maar je voornaam, o Dick, (jij schenkt niet slechts vlagvertoon nee...) Maar ditmaal het mag want we zijn niet van blik. Ad fundumü B. S. LE MARCHÉ strijden was het verder erg prettig vast te stellen, dat wij weer een vaste sup- partster hebben n.l. Mevr. Scheelbeek, de echtgenote van onze linkshalf. Op zondag 4 oktober behoefden wij niet te spelen, omdat Nederland-België in Rot terdam gespeeld werd. De K.N.V.B. afd. Amsterdam heeft toen op verzoek van de heer Van Krim pen, directeur Feyenoord Stadion, het achtste maar niet laten spelen. Om over de televisie in de toekomst nog maar niet te spreken!!! Bij elkaar heb ik u toch wel iets van achtste kunnen vertellen. Hopenlijk vertel ik u volgen de keer van 4 overwinningen, maar dan moet u mij beloven om op een zon dag, hetzij in de rust van het eerste of op een andere tijd even door te lopen naar het derde veld, waar uw achtste tracht de eer van ons aller A.F.C. hoog te houden. JOHAN. De eerste drie wedstrijden gingen met ruim verschil verloren. We meenden dus, dat een mentale injectie de zaak wat op peil moest brengen. En inder daad, het gezamenlijke etentje, gehouden in het Wapen van Amsterdam deed wonderen. Er werd niet gespeecht, maar de naam van het etablissement was voor de zat- ten van de oudste Amsterdamse voet balclub stimulerend genoeg om de vol gende tegenstanders met 3-1 te kloppen. Alhoewel we er nu net zo voor staan als verleden jaar, durft niemand ditmaal aan een kampwedstrijd te denken. Inmiddels zijn twee makkers van buiten de gemeentelijke grenzen de gelederen komen versterken. Frans Heineman keerde uit Bagdad en Nico Bijl keerde uit Amstelveen terug. Ze doen het goed. Tot een volgende maal. JAN TJALLING. Ziezo, weer een streepje verder: Het le ongeslagen en met niet minder dan 5 andere clubs gelijk in punten n.l. 5 na 4 wedstrijden: een mooie spannen de afdeling waar niemand in 4 wedstrij den tot dusverre meer dan 7 doelpunten totaal heeft gemaakt en niemand meer dan 8 doelpunten tegen heeft. Het moet ons E.C. tot overdenken stemmen. Het 2e ook 5 pt. uit 4 en het 3e dito. Dat betekent verplichtingen tegenover onze in januari 65-jarige club, i.e. dat tie door v. Dam gelegde training toegewijd wordt bezocht, dat een babbeltje daarna aandachtig wordt aangehoord (gaarne met opmerkingen of critiek als men daartoe aanleiding meent te hebben). Over dit onderwerp gesproken: maak van Uw hart geen moordkuil. Spreek open en eerlijk uit als U meent hiertoe aanleiding te hebben. Cas Tromp deed dit op zeer correcte wijze m.a.v. Jiet laat ste Schakel-artikel. Het zeer behoorlijke aantal spelers be schikbaar voor de 3 hoogste elftallen maakt een verschuiving naar beneden voor sommige spelers noodzakelijk zon der dat hun eigen vorm is achteruitge gaan, doch uitsluitend door het feit, dat Nu éénmaal slechts II spelers in een elf tal kunnen worden opgesteld. Laten degenen, die dit moeten verdragen spor tief dit opvangen en slechts hun uiterste best doen weer hogerop te komen. Naschrift. Het bovenstaande werd geschreven vóór de wedstrijden van j.l. zondag. Stonden onze 3 hoogste elftallen met elk uit 4 wedstrijden en 5 punten in volkomen kansrijke posities, thans staan ze alle 3 met 5 wedstrijden en onveranderd 5 punten: daarbij j.l. zondag voor deze 3 elftallen een score van 3 voor en 10 tegen! Dat betekent dat een ieder zich weer extra zal moeten inspannen het verloren terrein in te halen. Laat een ieder, die dit aangaat, zich dit voor gezegd houden. v. N. U neemt uw inboedel geheel of gedeeltelijk mee? De zorgen daarvan kunt U aan ons overlaten. Vereenigde Expeditiebedrijven N.V. Afd. Internationale verhuizingen O.Z. Voorburgwal 157-159, A'dam Tel. 66771 (7 lijnen) Verpakkingen, uitvoerformaliteiten, douanebehandeling. Speciale verpakking voor overzee Verzendingen naar alle werelddelen 5

Schakels (clubbladen) | 1959 | | pagina 5