9 fflarghall On dit et dotjes 23 augustus a.s. C. van Peperzeel Dames- en Herenschoenen poolt Allen mee, het is voor A.p.c. Toch Actief. Wie mocht denken, dat een voetbal ler in het algemeen en een A.F.C.-er in het bijzonder hun zomer in ledig heid doorbrengen, heeft het mis. Zwaar mis, vriendinnen en vrienden. Laat mij U van het volgende op de hoogte stel len en weet dan, dat dit slechts enkele staaltjes zijn. Iepenloof. Philip Hauzel een onzer jongeren, (ik geloof, dat hij bij de kampioenen van het vorige seizoen behoorde) zag zich door Dagboekanier in het bezit van dit ereteken gesteld. Te summiere berichten noodzaken mij tot vermelding van het enkele feit, dat hij een jongen van de verdrinkingsdood heeft gered. Philip, kerel, wees overtuigd van A.F.C.'s bewondering. Lopen. Niemand meldde ons zijn deelname aan een der vierdaagsen. Onder dit kopje dus geen heldendaden. Fietsen. De zwakke enkel, die Henk Kappel in de weg staat om zich weer geheel aan de voetbalsport te wijden belet hem niet om zo'n 15.5 meter per seconde te fietsen. Met vliegende start, goed, toegegeven. Maar doe het hem eens na. Henk werd plotseling nieuws voor de sportbladen in deze zomer, 's Winters was hij dat al meer met zijn schaats- prestaties. Autorijden. Mevrouw Anita Leeser zorgde er voor, dat zij zelf, gesteund door Rolf, Henne Boskamp en Henk van de Bergh de Voor al uw loodgieterswerk naar Loodgietersbedrijf v/h W. Gelderland Aanleg van gas en waterleiding, douches, fornuizen, etc. Valckeniersstraat 35, tel. 745220 Welpentournooi ten bate van de afdeling Am sterdam van het Prinses Beatrix-Polio-Fonds, te houden op 23 augustus op de A.F.C.-terreinen. Aanvang 10 uur. Indeling der elftallen: Poule 1. Ajax, Feyenoord, Watergraafsmeer en Zeeburgia. Poule 2. A.D.O., Blauw-Wit, J.O.S., De Spartaan. Poule 3. Allen Weerbaar, D.W.S. A., D.W.V., A.F.C. Poule 4. N.F.C., Sparta, de Volewyckers, V.V.A. Toegang 0.75 en 0.25. De baten komen ge heel te goede aan het genoemde Fonds. eerste prijs in de Sportweek-rally, ge houden op 11 juli j.l. kon behalen. De mannen wilden eerst niet, maar Anita werkte op hun eergevoel en ze zijn ge start. Eerste werden ze. O.K. Tenue. Met ingang van het nieuwe seizoen zal het eerste in een iets veranderde uitrusting tussen de witte lijnen ver schijnen. Het shirt zal voorzien worden van een half boordje. De sluiting zal geschieden door middel van een door enkele gaatjes geregen zwarte sierveter. De kousen zullen rood zijn. Wellicht kunnen de spelers vanaf het tweede tot de junioren B 9 bij even tueel nieuwe aankopen met deze wijzi gingen rekening houden. Volksvijand No. I. Het spook van de woningnood heeft weer een onzer in de abstracte doch knel lende vingers. Paul(tje) Meyer wil zich eindelijk ook wel eens in het bootje plaatsen. Hoe kan het ook anders? Hij ziet slechts goede voorbeelden om zich heen. Maar ja, ook hij ziet zijn plannen zonder woonruimte als onuitvoerbaar. Mocht in A.F.C. iemand.... Een goed verstaander, nietwaar? Ridder. Het heeft Hare Majesteit de Koningin behaagd onze donateur Eddy Wijn- gaarde te benoemen tot Ridder in de Orde van Oranje-Nassau. Onze Eddy, die na zijn laatste verblijf in Neder land reeds weer enige tijd in Paramaribo terug is, vertoeft graag in de A.F.C.- familie. Wij hopen hem spoedig weer hier te zien en wensen hem van harte geluk. Those Wedding Bells. Max de Bruin, collega-redacteur van de A. C. C. Pitch treedt op 29 augustus a.s. in het huwelijk met Elisabetha Johanna Polman. Over zijn voetballoopbaan kan ik weinig verhalen. Wel weet ik, dat hij behoorlijk de p in krijgt als hij uit genodigd wordt voor een match en dan toch niet mee map; doen. Jongens, de weg in A.F.C. weten jullie wel. Van harte gefeliciteerd A.C.C. Gezien het bovenstaande is het dui delijk, dat ik U deze maand geen cricketnieuws onder de ogen kan bren gen. Inmiddels zult U uit de Pitch en de Pers vernomen hebben, dat het het eerste elftal ronduit slecht gaat. Ik beloof U in de volgende Schakel uit gebreider A.C.C.-nieuws. J. T. S. Speciaal adres voor NIC. LELOUX ZEILSTRAAT 46 TEL. 715356 SCHELDESTRAAT 8 TEL. 713870 6

Schakels (clubbladen) | 1959 | | pagina 6