Laatste nieuws jjjroot slem gevraagd Groot nieuu/s van het pool-front poolt Allen mee, het is voor A.fc. (Onze contractspelers bieden hoog en spelen het uit ook....) lVrie£ langer meer gedraald. Was dj het luie zweet. De kicks, uit 't vet gehaald, staan trappelend gereed. De ware sportman staakt nu 't zitten op de bibs. We zijn weer aangeraakt the touch of AROL's lips. Hoe vaak reeds werd niet hier de AROL-sfeer beschreven. Het pure sportplezier zich uit te kunnen leven in een toernooi waar wie het meemaakt over gilt. Waar bal èn luns-pakkie de voetbalhonger stilt. Het AROL Cup Toernooi is steeds een feest geweest. Steeds feestelijk van tooi; d i t keer wel 't allermeest. Krijgt man van 't Bulletin" (geen week van ons geweken) zijn bulletinse zin, dan: zal geen lid ontbreken. En wel, naar U en ik en naar wij allen weten, wijl het de inzet is van wat voor ons mag heten: H t Grote Jubeljaar van onze A.F.C.! (Dit oudje is zowaar rijp voor d'r A.O.W.). In leeftijd weibejaard, is echter zij bij machte tot weer die extra vaart dank zij weer jonge krachten. Altijd en telkens weer is het opnieuw de jeugd die U mevrouw, meneer, schenkt nieuwe voetbalvreugd'. Dat deze vreugde thans als nooit moge gedijen. Dat zij juist nu de kans naar hogere contreien realiseren mag tot heil van A.F.C.! Slaat eens een reuzeslag vraagt B. S. LE MARCHé. Teun Karssemeijer f. Op 16 juli 1959 overleed op zesender tig-jarige leeftijd deze steunpilaar van T.O.G. Hij stond altijd als een rots in de branding, ook in de wedstrijden tegen ons. Onze spelers hebben hem tijdens de lange periode, die hij in T.O.G. I speelde leren kennen als een sportieve tegenstander. Vanaf deze plaats nog onze condolean ces aan zijn familieleden en T.O.G. J. T. S. De K.N.V.B.-voetbalpool gaat weer draaien. OOK U KUNT DE l'RIJS VAN UW LEVEN WINNEN. - POOL MEE BIJ DE A.F.C. IVFu de voetbal-competitie van de -*• K.N.V.B. weer voor de deur staat en de beroepsvoetballers reeds over enkele dagen de groene velden betreden vraagt de pool-commissie van Uw A.F.C. de aandacht van alle leden en donateurs voor de volgende mededelingen. Waarom moet U poolen? Door het verminderen van de in komsten van de meeste amateurvereni gingen door de teruggelopen publieke belangstelling is de poolafdeling van de - verenigingen een belangrijk onderdeel geworden voor het op peil houden van de clubkas. Het afgelopen jaar was voor de poolafdeling van A.F.C. financieel niet onbelangrijk; velen van U hebben hier aan medegewerkt door regelmatig mee te spelen, maar een groot aantal leden en donateurs heeft verstek laten gaan, waarschijnlijk niet wetend, hoe belang rijk ook hun inzet kan zijn voor A.F.C. Nu op 22 augustus de eerste K.N.V.B.- toto wordt verspeeld willen wij hierbij een beroep doen op Uw medewerking om ons streven het a.s. seizoen meer inkomsten te verkrijgen uit de pooi to verwezenlijken. Dit zal geen eenvoudige opgave zijn, aangezien er in de naaste toekomst een verandering in de loterij- wet zal komen, waarvan de consekwentie is dat de inkomsten uit de inzetten voor de verenigingen komen te vervallen of sterk worden gereduceerd. Daarbij zal met ingang van het nieuwe seizoen slechts 35%, inplaats van 40% door de clubs mogen worden ingehouden. Al deze maatregelen zijn minder prettig, maar ook een stimulans om ondanks deze voorschriften toch ons doel te be reiken. Buiten dat U A.F.C. helpt, maakt U zelf een goede kans ineens een grote prijs te winnen, wat voor U ook een aanleiding moet zijn Uw formulier regel matig in te vullen en in te leveren. Wie mag poolen? Deelname aan de K.N.V.B.-voetbaltoto staat open voor alle werkende leden van 18 jaar en ouder. Deze moeten hun contributie hebben voldaan en zijn niets extra verschuldigd. Verder zijn alle ondersteunende leden van A.F.C. gerechtigd mee te poolen; zij moeten hun contributie aan de ver eniging hebben voldaan en 1.— extra storten bij de 2e penningmeester (op girostrook vermelden 1.— pool) voor de inschrijving in de K.N.V.B.-pool- administratie. Vooral de extra gulden is belangrijk, deze moet ieder nieuw seizoen bij de inschrijving worden be taald. Gireer dus bijtijds Uw verschul digde contributie/donatie plus eventueel Uw gelden op rekening van de 2e pen ningmeester van A.F\C. Op de achterzijde van het poolformu- lier staan de poolvoorschriften in meer uitgebreide vorm. Dit formulier vindt U elke week ingesloten bij het A.F.C.- bulletin. Hoe te poolen? A.F.C. maakt het U zeer gemakkelijk. Wij hebben in de stad 5 adressen waar U terecht kunt met Uw formulier. Deze adressen vindt ,U onderaan dit artikel. Elke zaterdag tot 1 uur kunt U daar inleveren en ten overvloede op ons club huis aan de Zuidelijke Wandelweg tot 3 uur, waar U ook nog formulieren kunt krijgen Een unieke instelling is het „poolen per post". Het formulier dient dan per eerste post bezorgd te zijn bij B. 1». BONKINK, Da Costakade 23 te Amster dam. Alleen papiergeld of postzegelp insluiten, en deel 1 en 3 van het for mulier aaneengesloten inzenden. Inlichtingen over het poolen kunt U te allen tijde verkrijgen bij de volgende poolcommissie-leden, de Heren: A. J. Bos, tel. 741106, B. P. Bonkink, tel. 88517, J. de Vries, tel. 35041. Er op vertrouwend, dat U allen zult medewerken A.F.C. te steunen, wensen wij U veel succes in het nieuwe pool- seizoen. Doe van meet af aan mee, bij de aan vang van het nieuwe seizoen zijn de kansen groter en iedereen waagt graag een gokje. In ieder geval steunt U Uw vereniging. De inleverings-adressen zijn de vol gende (tot 's zaterdags 1 uur): 1. A. J. Brugman, Amstelveenseweg 294. 2. Havana-house (J. v. d. Weide), Corn. Krusemanstraat 23. 3. Jan de Natris, Ceintuurbaan 224. 4. Van Nigtevegt, Vrijheidslaan 95. 5. Eddy Cristiani, de Clercqstraat 2. Postadres: B. P. Bonkink, Da Costakade 23. Eerste postbestelling 's zaterdags. Clubhuis Zuidelijke Wandelweg tot 's zaterdags 3 uur. A. J. B. Het derde team van A.B.C. heeft door twee overwinningen (op Water graafsmeer en Shell) kans gezien te pro moveren. Van harte gelukgewenst. Het tweede negental, dat nog geheid onder aan staat deed weer een klein lampje gloeien door de koploper Laakkwartier met 11—2 te slaan. Nog is alles niet verloren. Hit'em boys. 4

Schakels (clubbladen) | 1959 | | pagina 4