Van £s j.h. esseR Rustige Algemene Vergadering Aan spelers, leiders en E.C.-leden ROOSKLEURIG EN GOED BEZOCHT BLOEMEN VAN BAERLESTRAAT 39, TEL, 720140 COMMISSIONNAIR IN EFFECTEN poolt, allen mee, het is voor A.p.c. T> ooskleurig, ja dat was deze vergade- •*-*- ring. Niet minder dan zeven elftallen werden gehuldigd en kregen de kam- pioensoorkonden aangeboden. Van het zevende zag kennelijk niemand iets in deze affaire, of gaat de eenheid van dit elftal zover, dat de spelers ook tegelijk met vacantie gaan? Dan heb ik niets gezegd. Erelid I. H. Galavazi werd tot ridder geslagen. Jo Wijnand wijdt elders in dit nummer een stukje aan deze bijzondere gebeurtenis. Coen Colijn kreeg een geschenk voor zijn jarenlange trouwe dienst aan A.F.C. Door Coen's ziekte kon hij nooit echt op het groene veld uitgeluid worden, vandaar deze ceremonie. Verder hebben alle besluiten e.d. reeds hun neerslag gevonden of zullen deze spoedig vinden. Vandaar dan ook dit summiere verslag, waarbij toch nog mel ding moet worden gemaakt van het doof Hurwits en Van Teunenbroek verrichte werk. Het jaarverslag vergde 39 minuten voorlezens. Dat kon ook niet anders, want de secretaris had bijna niets ver geten. Dit clubblad is hier en daar gelar deerd met een berichtje uit deze pret tige, vruchtdragende vergadering, zodat ik meen met deze regels te mogen vol staan. J. T. S. OFFICIEEL. Op de Algemene Vergadering van 9 juli 1959 werden de volgende leden tot functies, achter de diverse groene tafels ge- of herroepen: Bestuur: Voorzitter: G. H. Kappelhoff, tel. 792363 Secretaris: E. W. v. Teunenbroek, tel. 85411 Penningmeester: J. Hurwits, tel. 35064 (overdag) 's avonds Haarlem 41302 2e voorzitter: J. Tj Steensma, tel. 718567 2e secretaris: G. J .M. van Poorten, tel. 794749 2e penningmeester: H. Th. Pielage, tel. 793908 Comm. v. mat.: G H. Eiserman, tel. 798850 Commissarissen: A. J. Bos, tel. 741106 H. W. van Teunenbroek. Elftalcommissie: Jb. van Nek, A. v. d. Valk, C. Kerker (720685). Sub-Commissie A: J. Meyer, L. N. Kalsbeek, H. Schoone- veldt (727569). Jeugdcommissie: H. W. van Teunenbroek, W. Bückert, O. J. v .d. Heul, J. v. d. Weide, J. de Bie Jr., B. J. Slaap, P. Vaal (81411). /"Onderstaand geef ik nog weer eens< enige tips door, die het spelen tij dens het aanstaande seizoen kunnen mogelijk maken, resp. veraangenamen. Identiteitskaarten. Alle kaarten dienen afgestempeld te zijn, resp. nieuwe aan gevraagd te worden. De behandeling bij de Bond neemt enige tijd in beslag. Wilt U het volgende seizoen ook bij de eerste wedstrijden reeds van de partij zijn? Dan onverwijld opzenden aan de Heer P. Vaal, Legmeerplein 14. Medische Sportkeuring. Alle spelers, zowel senioren, junioren als welpen, die een oproep ontvangen voor de keuring (keuring door de huisdokter is niet acceptabel), moeten daaraan dadelijk gevolg geven, daar zij anders niet op gesteld mogen worden. Keuringskaart opzenden aan de Heer G. J. M. van Poorten Jr., Jac. Obrechtstraat 23. Bijeenkomst. Als bij de opstelling een tijd van bijeenkomst staat vermeld, moeten alle spelers en reserves daar od de aangegeven tijd aanwezig zijn. Zij, die rechtstreeks naar het veld gaan, moeten hun leider hiervan vroegtijdig verwittigen. Grensrechters. De leiders en aanvoer ders moeten volgens de Bondsbepalingen bij de wedstrijden voor grensrechters zorgen, ook bij de jeugdwedstrijden. De naam van de grensrechter moet op het ruilformulier vermeld worden. Bij in gebreke blijven volgt een boete aan de vereniging, welke dan uiteraard op de betrokkene verhaald zal worden. Enquête-Commissie: B. P. Bonkink, W. v. d. Marei, T. ten Oosten, H. O. van Rijn, H. Timmer man, P. v. d. Velden Erdbrink, C. A. Quint (713123). Kas-Commissie: W. Brusse, A. Mets, A. Waayer (798912) plv. leden: T. ten Oosten en A. v. d. Valk. Pers- en Prop.-Commissie: J. T. Steensma, O. J. v. d. Heul, L. S. Nijdam, R. Leeser, L. Joling, J. Hurwits (ambtshalve) J. van Dijk (721985). Clubavond-Commissie: K. Nesenberend, C. van Peperzeel, J. de Vries (35041). Afschrijving. Wij vestigen er de aan dacht op, dat het niet-ontvangen van het Bulletin of de Schakel niet als ver ontschuldiging gebruikt zal kunnen worden vopr het wegblijven bij wed strijden zonder af te schrijven. Mocht geen Bulletin ontvangen zijn, dan dient de Secretaris van de desbetreffende elf talcommissie opgebeld te worden. Wegblijven zonder bericht, of afschrij ving na vrijdagavond 8.00 uur (hetgeen ook als wegblijven zonder bericht zal worden aangemerkt, daar dan de moge lijkheid van vervanging wordt ontno men), wordt bestraft met het niet-spelen gedurende enige weken (of het als reserve moeten optreden). Geschiedt dit een tweede maal, dan wordt de speler gedurende het verdere seizoen niet meer in de opstellingen opgenomen. De be trokkene doet er goed aan in ieder geval op de maandagavond volgende op de wedstrijddag op Clubavond met de elftalcommissie contact op te nemen. Materiaal. Willen de leiders en aan voerders vooral letten op de twee grens- rechtersvlaggetjes en de ballen? Deze dienen terstond na afloop van de wed strijd bij de terreinknecht ingeleverd te worden. Indien een bal in de sloot is geraakt, s.v.p. terstond de terreinknecht waarschuwen. Training. Alle deelnemers aan de training dienen zowel een A.F.C.- als een wit shirt mede te nemen. E. W. VAN TEUNENBROEK. heRenqRACht 92 TEL. 41864-42864, BEURS 41057

Schakels (clubbladen) | 1959 | | pagina 2