Van Cs j.h. esseu On dit et datjes Simon fi or ever BLOEMEN VAN BAERLESTRAAT 39, TEL, 720140 COMMISSIONNAIR IN EFFECTEN hepenQRacht 92 poelt ALLen mee, het is voor A.p.c. Nu de Schakel, met Basherville-letter en bijna-illustratiepapier, gemoderni seerd voor het voetlicht treedt wil deze pseudo-Vinkenoog (Eksteroog ware juister) trachten tnet voornoemde renovation ge lijke tred te houden, Simon hou je vast. All hot dogs including the Hound of Baskerville they 're off!! wondere club wat ben jij afc toch echt een afc zoals ik afc ken al zo veel seizoenen club waar het wel en wee zo vaak verkeert in wee welk wee wordt wel en wee dan alle kampioenen jij bent een vrouw gelijk jij bent een gril gelijk verliest of speelt gelijk als jij zou moeten winnen ach zou jij zijn een man zo bruut zijn als een man zelfzuchtig als een man kortom een echte man ik zou je niet beminnen B. S. Ie M. Music, Music, Music. Natuurlijk zijn we met dit aanwijzinkje wat vroeg, maar toch vragen we nu reeds graag Uw aandacht. Verleden jaar waren Atie en Harry Scheepstra in Italië en hoorden daar het liedje Come Prima. Onmiddellijk heb ben ze de plaat aangekocht en aan A.F.C. ten geschenke gegeven. Nu heeft natuur lijk niet iedereen de fijne neus voor de tophits van de toekomst, maar goed, als U onze bedoeling maar wilt aanvoelen. Eddy Honsdrecht schonk ons ook al een aantal grammofoonplaten. Heren, harte lijk dank. Personalia (Ij. Onze trouwe donateurs en supporters Jurriaans en Van Klinken zijn ernstig ziek. De laatste heeft gelukkig met goed gevolg een operatie ondergaan. We hopen hen beiden weer spoedig op onze velden aan te treffen. Sonja en Gé Burger zijn weer in het oude vaderland teruggekeerd en de va- cantie heeft Sonja zeer veel goed gedaan. Dat is haar aan te zien. Weest weer wel kom, vrienden. Kakie. Van deze makker heeft U, althans in dit blad, weinig gelezen de laatste tijd. Wij schreven hem wel trouw aan om copie in te zenden. Edoch, zonder resultaat. Nu hebben we deze keer het woordje „vriendelijk" op de aanschrijvingskaart vervangen door drie medeklinkertjes met puntjes ertus sen. En ja hoor, het resultaat heeft U wellicht reeds onder de ogen gehad. Kakie heeft beloofd in het vervolg ook op „vriendelijk" te reageren. Patria (I). Ons erelid Charles Lungen, die de laatste jaren zijn vrije tijd slijt in Rho desia was weer een paar weken in ons land. De wedstrijd, die hij bijwoonde, werd door ons gewonnen. Zoals trouwens elke wedstrijd, waarbij hij de laatste jaren aanwezig was. Hij vindt, dat wij redelijk spelen, maar, dat het tempo iets te laag is. Iets om in de oren te knopen? Voor dat hij weer naar zijn woonstee vertrok wist een aantal onverlaten aan de bar hem nog een rondje af te zetten. Charles, tot spoedig ziens. Patria (II). Bob Spelter heeft op zijn beurt ook Djakarta moeten verlaten en zich in Den Haag gevestigd. Voor dit laatste zal hij zijn goede redenen wel hebben. (Met excuses aan onze Haagse lezers) Üntussen heeft hij zijn neus op het Clubhuis laten zien. De veteranen, fel als zij zijn op dit soort neuzen, strikten hem stante pede om hun roemruchte doel te verdedigen. Als Bob er nog net zoveel van kan als vroeger, dan is deze ver dediging in goede handen. Trouwens hij was ook een zeer nuttige middenvoor. Gemiddelden. Ondanks het verwijt, dat de Zatten de verleden jaar gewonnen race, nog niet stoffelijk beloond hebben gezien, gaan wij rustig door met de publicatie van deze interne ranglijst. De externe (als we deze even zo mogen noemen) hangen in de vestibule van het clubhuis. Accu raat bijgehouden door Chris „Vierballen" Schroder en daardoor up to date. Van onze negen senioren elftallen zou slechts goeds vermeld kunnen worden, ware het niet, dat 2, 6 en 8 roet in het eten gooiden. Gelukkig hebben we in 3 een waardig rempla^ant voor 2. Enfin, beschouwt de stand en glim lacht, makkers. Elftal gesp. v.—t. VII 10 38-13 V 12 39-19 Zaterdag 11 59—36 III 14 52-29 II 14 36-22 IV 15 42-37 I 15 18-25 VI 12 32-43 VII 9 19-44 gem. v.m. 1.80 1.78 1.50 1.44 1.45 1.33 1.43 1.27 1.36 1.36 1.07 0.92 0.67 0.45 0.67 0.60 0.67 0.67 Totaal 112 335-268 1.17 1.09 Personalia (II). Die lange rechtsback van de Zatten, ja, die met de elastieke tramontanen, heeft U al een tijdje moeten missen. Hij was niet in orde, deze jongen. Nu is hij al lang weer thuis na een geslaagde medische ingreep. Voetballen zal hij pas volgend seizoen weer doen, maar A.C.C. zal hem meteen weer in kunnen zetten. Henk van Weelde, wel kom thuis, en in de club. Nico Kalsbeek moest in één van de eerste wedstrijden van het seizoen het veld verlaten met een ernstige beenbles sure. Deze is al lang hersteld maar Nico sukkelt nu al maandenlang met een an der euvel. Ver boven de gordel, om met Jaap Buys te spreken. Nico, moed houden. Aan alles komt een eind. Met spijt in het hart moest de kleine il Leloux zijn plaats in junioren B 2, één onzer a.s. kampioenen, afstaan. Ook hem wachtte een operatie. Nu lag hij er in het ziekenhuis niet eenzaam en verlaten bij, maar hij had b.v. tegen Swift liever meegedaan. Wil, ook jou wensen wij het beste en knallen maar weer. Onze ereleden Arie Mets, Nico Holtz- appel en I. Galavazi vierden de afge lopen maand hun verjaardag. Alle drie gelukkig weer in goede gezondheid. Ge lukgewenst, Heren. De familie Jan van Dijk (steunpilaar van het zevende en van de P. en P.C.) werd uitgebreid met een zoon, ter ge legenheid waarvan we Jan reeds de hand hebben geschud. En dan eindigen we met de enigszins onaangename tijding, dat onze vriend Karei Swart met ziekteverlof is gezon den. Zeker een week of vijf gaat hij in Egmond aan Zee doorbrengen. We ver trouwen erop, dat de zilte zeelucht hem goed zal doen en hem weer spoedig in ons midden zal brengen. J. T. S. TEL. 41864-42864, BEURS 41057 4

Schakels (clubbladen) | 1959 | | pagina 4