lArnp slot flAlUS- hA-hA The Society Shop De jeugd Als U reeds een gebruikt, koopt U dan ook een Bequnstiqmq van onze aöveRteeRöeRS, houöt 6e schakel in stanö In clubblad no. 12 werd „de wilde noot" echter wat verzacht. „Zeker door een venijnige brief van een vent met lange tenen.... Toch wel leuk". In een van de laatste ntaandschakels trof ik een artikeltje over een „mijn heer". Daar werd ik stil van. Ik voelde mij zo een klein A.F.C.-ertje toen ik dat gelezen had. Intenties tot bedanken wel den op. Drie weken later zie je dan het Bulle tin. De „zwarte lijst" geeft een aantal mislukkertjes die zo maar zijn wegge bleven van het strijdtoneel waar A.F.C. vertegenwoordigd diende te zijn. De auteur van het artikeltje er bij. Ja, let U even op de „mijnheer" er bij Je kent hem goed en belt dus gauw op en vraagt wanneer de sinaasappels gebracht kunnen worden Noppes! Alles okérectificatie. „Vreemd" denk je. En jammer ook. Wèg schakel-stukkie. A propos. De resultaten van Uw zevende blijven gunstig. We hebben 2 punten aan ons totaal toegevoegd door een 3—1 zege op A.W.V., Veel dank aan Hans die „lijdde". De opvattingen omtrent sportiviteitsbegrip- pen waren hierbij van een vreemde allure. Laten wij dat in het nieuwe seizoen beter doen A.W.V.-ers. Persoon lijk heb ik van af mijn adspirantentijd steeds prettig tegen jullie gespeeld. Ik zou het jammer vinden wanneer deze prettige verstandhouding verloren ging. Er resten ons nog vier wedstrijden. Het zal waarachtig wel gaan hè. R. De Competitie. De behaalde resultaten van onze Junioren-elftallen t/m zondag 8 maart waren: gesp. pnt gem. v.m. Jun. B 3 12 23 1.92 1.90 B 2 10 19 1.90 1.89 B 5 9 15 1.67 1.57 A 2 11 17 1-55 1.50 „BI 11 17 1.55 1.50 „Al 10 10 1.00 1.00 B 4 10 7 0.70 0.88 Tengevolge van de her-indeling -van B 6 en 7 zijn deze elftallen niet in het staatje opgenomen. Zorgt ervoor jongens, dat jullie in de volgende stand tot de bovenste elftallen gerekend kunnen wor den! Vergeleken bij de laatste standen zijn de meeste elftallen vooruit gegaan. Van B 3 beleefden we veel plezier tij dens de belangrijke wedstrijd tegen Swift. Na een 1—0 voorsprong kwamen wij bij rust door een vreemd „doelpunt" met 2—1 achter. De activiteit en het doorzet tingsvermogen van alle spelers na de hervatting waren prima en een voorbeeld voor ieder A.F.C.-elftal. Daaraan dankten wij dan ook de 3—2 overwinning. En nu tijdens de laatste wedstrijden niet verslap pen, jongens, want een ongeslagen kam pioenschap verwacht ik van jullie en dat is een hele opgave! De B 2 staat nog 6 wedstrijden van het einde van de competitie. De gevaarlijkste concurrent is Rivalen, waartegen wij nog beide wedstrijden te spelen hebben. Denkt erom jongens, dat slechts eendracht macht maakt. Het praten tijdens de wedstrijden brengt geen overwinningen, dus: 2 x 30 minuten voor de volle hon derd procent werken om onze A.F.C. ook jullie kampioenschap te schenken. Want dat behoort zeer zeker tot de mogelijk heden. De B 5 heeft de kans volledig in eigen hand. Drie andere verenigingen staan echter nagenoeg gelijk met ons maar te gen deze elftallen moeten wij nog alle één keer spelen. Met enthousiasme en ijver kunnen jullie echter uit de reste rende 7 wedstrijden als de sterkste tevoorschijn komen. Maar ook alleen met de grootste activiteit van alle elf spelers. De A 2 heeft de afgelopen zondag na een verwoede achtervolging dan eindelijk de grote concurrent Slotervaart bereikt. Prachtig jongens en in de resterende wed strijden op volle toeren blijven door draaien, opdat de competitie-wedstrijd tegen die grote concurrent ons een defi nitieve voorsprong zal kunnen verschaf fen. Want dat zit er zo langzamerhand wel in. Aan jullie dus de taak het eruit te halen. De overige elftallen zijn geen kansheb bers, doch wij verwachten ook van die elftallen een „gemiddelde-verbetering" in de volgende Schakel te kunnen melden. Met de spelers van Jun. B 4 hebben wij inmiddels over het bereiken van het be roemde gemiddelde 1,00 (18 wedstrijden: 18 punten) een kostbare weddenschap af gesloten. Zorgt er voor, dat die in jullie voordeel uitvalt. De training. Deze is op 11 maart 1959 inmiddels ge heel hervat. Maakt er gebruik van, zo veel dit met huiswerk te verenigen is. Slechts door training kunnen goede resultaten, kampioenschappen en het winnen van tournooien bereikt worden. De tournooien. Wij deelden reeds mede, dat het A.F.C.-tournooi gehouden zal worden op zondag 19 april 1959 voor de Jun. A 1 en B 1. 19 april is de dag van Holland-België. Daar slechts weinigen tot de gelukkigen zullen behoren, die kaartjes zullen kun nen bemachtigen, wordt dit voor vele leden een ideale gelegenheid van de interesse voor het spel van onze Junioren blijk te geven. Mogen wij ook op Uw belangstelling rekenen? Voorts accepteerden wij gaarne de uit nodigingen voor de volgende tournooien: zondag 24 mei a.s. het Robur et Veloci- tastournooi voor de Junioren Al; de Junioren B 1 zullen uitkomen op maan dag 30 maart a.s. (2de Paasdag) bij Quick (Den Haag' en op 7 mei a.s. (Hemelvaartsdag bij De Spartaan. Houdt de vermelde data vrij jongens, opdat wij door onze sterkste elftallen vertegenwoordigd zullen kunnen worden. Hier krijgen de Junioren A 1 en BI de volle gelegenheid te bewijzen dat de competitie-restultaten niet geheel over eenstemmen met de werkelijke kracht in de elftallen. De Welpen. Gelukkig konden de welpen ook weer in het veld komen. De eerste wedstrijden gaven reeds felle strijd en wij hopen, dat de wedstrijdenreeks zonder onder brekingen beëindigd zal kunnen worden. De Heer Shevtzoff zal als vaste leider van de Witte Katten, het vijfde team, optreden. Het is de welpen toch ook bekend, dat bij verhindering bericht ge geven moet worden aan de leider? Weg blijvers zonder afschrijving worden ge durende enige tijd niet als speler in het veld gebracht. Laat je dat vooral niet overkomen Ook de oefenmiddag (woensdag 2 tot 4 uur) is weer ingesteld. Maakt daar zoveel mogelijk gebruik van, want er staat nog een aantal wedstrijden op het programma. H. VAN TEUNENBROEK. VAN BAERLESTRAAT 20, HOEK P.C. HOOFTSTRAAT AMSTERDAM-Z. "Reeds vele fl.T.G. -ers kochten hier hun herenmode-artikelen i 3

Schakels (clubbladen) | 1959 | | pagina 3