Cmiycatie? On dit et datjes Reimann, Stok Kersken's Henny. Jaap kon op 2 november echt niet eerder thuis komen. Natuurlijk, we hebben enig plezier gemaakt in Apel doorn. Maar toen we, en dat heus nog op tijd, enige tijd in de bus zaten kreeg deze pech. Ik meen, dat we bijna twee uur hebben moeten wach ten. Ik kan me je wantrouwen, toen er in de vorige Schakel niets over werd geschreven, wel voorstellen, maar Jaap heeft de waarheid gesproken. Zien we je weer eens gauw. Inconsequent. U weet het, wij komen geregeld ruimte te kort en daarom herhalen we meestal geen berichten, welke reeds in het weekbulletin hebben gestaan. Het vaderschap van Lodie Joling en Hubert Briedé bijvoorbeeld hebben we hier niet meer vermeld. We hebben ze wel persoonlijk de hand geschud natuurlijk. Henk en Kinny van Teunenbroek feliciteerden we ook, maar toch geeft de geboorte van hun Arne ons aan leiding tot de volgende vraag. Mogen wij het inconsequent vinden, dat de voorzitter van de Jeugdcom missie (en als zodanig voorstander van een welpenstop) vader wordt van een zoon? Van ruim zeven pond nog wel. Hermandad. Een onzer startte onlangs, toen we nog maar één punt hadden, zo tegen zessen zijn wagen (het was in Haar lem) en verzuimde zijn lichten te ontsteken. Na een paar honderd me ter werd hij dan ook prompt aange houden. De agent, kennelijk van plan zijn dure plicht te doen, verzocht onze man om zijn rijbewijs. Tegelijk met dit papier trok de A.F.C.-er echter zijn lidmaatschaps- bewijs uit de zak en dit laatste viel op zijn schoot. De agent, dit ziende, sprak toen: „U zal ik deze maal niet bekeuren, het gaat jullie al zo verschrikkelijk beroerd". Elastiek. Onze makker Eddy Blote pleegt zich bij zijn voetbalspel als linksbui ten uit te leven in snelle rennen langs de lijn. Onlangs ontving hij tijdens een wedstrijd weer eens de bal in ge droomde positie en poef, hij op weg naar het vijandelijke doel. Helaas, het elastiek van zijn voet balbroek begaf het, waarop een zij ner supporters hem waarschuwde: „Pas op, Eddy, je verliest je Um laut". 85086. Dit is het postgironummer van Siem de Waal die zoals U weet het aloude trainingsfonds weer op poten heeft gezet. Vanzelfsprekend neemt hij ook Uw contante offers in ontvangst. Dit doen nu ook de Heren Cor van Peper zeel en Jan de Vries, die door de Heer De Waal als medewerkers werden geëngageerd. Realiseert U zich toch vooral het bestaan van doorlopende machtigin gen en schrijft er meteen één uit. Standenbord. Wè zeiden tegen Duco Ohm, dat er geen belangstelling meer bestond voor het standenbord, dat vorig jaar zo keurig in orde was gemaakt. Wel verdzei Duco. U heeft het wellicht reeds aan schouwd. Het hangt er weer. Het eerste staat er niet op, omdat we dat elke week in de krant kunnen aanschouwen en op het achtste is verleden jaar niet gerekend. Intussen, Duco, bedankt. Verslagen. Voor deze Schakel vroegen wij de captains van 1, 3, 5, 7 en Zat. een artikeltje te schrijven. Het resultaat heeft U gezien. Persoonlijk nemen we nog aan, dat de captains van 1 en 5 U eerst met daverende resultaten onder de ogen willen komen. Nieuwjaars reünie. De traditionele bijeenkomst op 1 januari zal weer als hoogtepunt heb ben het voordragen van de door Jaap a Cohen samengestelde wens van Thomasvaer en Pieternel. Dit jaar zal aan deze manifestatie een prijsvraagje worden verbonden. Beste Wensen. De Medewerkers aan en de redac teur van Uw clubblad wensen alle lezers en lezeressen prettige feest dagen en een gelukkig en voorspoe dig 1959. J. T. S. Dankbetuiging. Mede namens mijn moeder en zusje dank ik alle A.F.C.'ers, die tij dens de ziekte en bij het overlijden van mijn vader van hun belangstel ling hebben doen blijken. De woor den welke door de heer Kappelhoff werden gesproken in de aula, gaven volgens mij een zeer juist beeld om trent de plaats welke mijn vader in de A.F.C. innam. Ik ben er van over tuigd, dat de kring van A.F.C.'ers waarin hij zo graag verkeerde voor hem zeer veel heeft betekend. D. STEEMAN. U neemt uw inboedel geheel of gedeeltelijk mee? De zorgen daarvan kunt U aan ons overlaten. Vereenigde Expeditiebedrijven N.V. Afd. Internationale verhuizingen O.Z. Voorburgwal 157-159, A'dam Tel. 66771 (7 lijnen) Verpakkingen, uitvoerformaliteiten, douanebehandeling. Speciale verpakking voor overzee Verzendingen naar alle werelddelen BequnstiGinq van onze aöveRteeRöeRS, houöt öe schakel in stanö 7

Schakels (clubbladen) | 1958 | | pagina 7