Van j.h. essep A 2 82 poelt allen mee, het is voor a.f.c. BLOEMEN VAN BAERLESTRAAT 39, TEL. 720140 COMMISSIONNAIR IN EFFECTEN bijdragen van ouders en A.F.C.-ers. Het kienen van de Heren P. Bakker en H. Boskamp was groots. Achteraf is de Jeugdcommissie dankbaar, dat het Clubhuis nog ongeschonden over eind staat! Aan alle medewerkers, schenkers, prijzen-opstellers e.d. onze hartelijke danK, het was één van de best geslaagde kien-festijnen van de laatste jaren. Door de Coca-Cola fabriek werd een „kien-wisselbeker" beschikbaar gesteld voor de jongen die het beste resultaat had bereikt. Na een span nende finale veroverde Frans de Graaff de trofee. Krijgen wij de be ker nog even terug voor de inscriptie, Frans Eén van de vele actieve jeugdlei ders/commissieleden tijdens deze middag was de Heer Timmerman, weer herstellend van zijn ziekte. Het verheugde ons (en hem vermoe delijk nog meer) hem weer in ons midden te hebben. Ook Jacques Kohier was weer van de partij. Dat hij niet alleen voor zichzelf kiende, doch ook voor een lief vriendinnetje, karakteriseerde hem opnieuw tot een beste vriend. Jammer, dat je geen overwinning van ons eerste mocht toejuichen, Jacques. Privé. Gaarne besluit ik deze bijdrage met een woord van dank aan alle A.F.C.- vrienden voor de vele vriendelijkhe den ter gelegenheid van de geboorte van onze zoon. A.F.C. móet op deze wijze wel een bijzondere plaats in het leven van ons knaapje krijgen, als men hem bij de geboorte reeds zo in de belangstelling zet en functies voor hem reserveert. H. VAN TEUNENBROEK. Op 16 november speelde A.F.C.'s A 2 uit tegen Lijnden. Deze wed strijd, die belangrijk was om aan sluiting met de kopgroep te krijgen, werd door ons met liefst 72 ge wonnen. Deze doelpuntenreeks werd geopend door Rudi Meyer en Schutte. Na een tegenpunt van Lijnden zorg den resp. Rudi Meyer, Dick v. d. Elsaker en Ab van Hoek voor een 15 stand. Omdat wij anderen ook wat gun nen, mocht Lijnden nog een tegen punt scoren, waarna Dick v. d. Els- aker en Hans Becker ieder nog een maal raak schoten. De daaropvolgende wedstrijd tegen Blauw Wit, werd na een zeer ener verende strijd met de ongebruikelijke cijfers 76 in ons voordeel beslist. Al gauw stonden wij met 10 ach ter, doch toen herstelden wij ons en wij gingen de rust in met een 41 stand door doelpunten van Hans Becker, ondergetekende en daarna nog twee doelpunten van Hans Bec ker, die wel zeer op dreef was. Na de pauze maakten de fel opkomende Blauw-Witters gelijk en wij dachten, dat het met ons afgelopen was. Doch toen kwam er weer een ommekeer in de strijd: Hans Becker en Rudi Meyer wisten op de juiste manier het doel van de tegenstander te vinden. Daarop zorgde Blauw Wit weer voor spanning door voor de vijfde maal „ons doelnet te doen trillen". Hierop wist Rudi Meyer het goede antwoord, door uit een corner ons zevende doelpunt te scoren. Hierna konden wij, zeer luid aangemoedigd door veel publiek (hoe bestaat het, bij de A 2!), stand houden, hoewel wij nog één tegenpunt moesten toe staan. Dit was echter alleen belang rijk voor de statistiek. Op 30 november speelden wij een uitwedstrijd tegen N.F.C. en wonnen met 40. De goals werden gemaakt door: Oei Ing Ie, Schutte, Heynen (uit een penalty) en Tom v. Hall. Daarna volgde de thuiswedstrijd tegen R.A.P. In deze ploeg heerste blijkbaar nog de Sinterklaasgedachte, want al vlug na het beginsignaal werd ons een presentje aangeboden. Nadat een achterspeler en de keeper van R.A.P. een voorzet van ons misten, had Hans Becker de bal voor het inleggen, hetgeen hij gelukkig niet vergat. Dat wij op doelpunten uit waren, bleek wel uit het feit, dat zelfs onze linkshalf, wiens naam ik niet zal noemen, een doelpunt maak te. Hij verraste met een prachtige achterwaartse kopbalonze eigen keeper volkomen. Wij hebben het onze linkshalf maar vergeven, want hij speelde een prima wedstrijd. Ook ons tweede doelpunt kregen wij op een presenteerblaadje. Dit keer was Rudi Meyer de gelukkige. Hij mocht het zelfs twee maal proberen, het geen voor hem niet te weinig was. Het derde doelpunt kwam van Oei Ing Ie en het vierde van ondergete kende, die plotseling met de bal voor open doel kwam te staan en niets beters wist te doen, dan het leder in het doel te tikken. Na de rust zorgden Rudi Meyer en Oei Ing Ie (met een prachtig schot) er voor, dat de eindstand 61 werd. Deze wedstrijden moesten wij win nen om in de kopgroep te blijven. Nu dit voor de volle 100 procent ge lukt is, mag ik wel zeggen, dat wij de volgende wedstrijden moeten win nen om de kampioenskans (want die is er) te behouden. Dat het kan, hebben wij getoond door van naaste concurrenten als Blauw Wit en RAP te winnen. Ik hoop, dat, als deze Schakel uit komt, wij de wedstrijd tegen onze sterke tegenstander K.B.V. tot een goed einde gebracht hebben. Bénébé. Na negen keer gespeeld te hebben, staat de B 2 nog ongeslagen aan de kop, met 8 gewonnen en 1 gelijk ge speelde wedstrijd. B 2 is niet zo sterk ingedeeld, ge zien onze sprekende overwinningen, 80 tegen Swift, 101 tegen Ger maan enz. Maar met clubs als Aals meer, A.S.V. Arsenal en onze groot ste concurrent Rivalen, hebben we toch moeite gehad, of zullen die nog krijgen. Met de laatstgenoemde, zullen we waarschijnlijk nog een zware dobber krijgen, daarom, Supporters Ge vraagd! We zullen alles op alles zetten om misschien (ongeslagen) kampioen te worden. Onze leider, de heer Kingsbergen, rekent daar beslist op en we zullen trachten, hem niet teleur te stellen! RAYMOND. Dank. „Gaarne willen mijn vrouw en ik uiting geven aan onze dankbaarheid voor de velen blijken van medeleven die wij mochten ondervinden tijdens mijn verblijf in, en bij mijn thuis komst uit het ziekenhuis. Deze be langstelling heeft ons echt goed ge daan. LODIE JOLING." heRenQRACht 92 TEL. 41864- 42864, BEURS 41057 4

Schakels (clubbladen) | 1958 | | pagina 4