U frezae&t halus lamp ha-ha sloi 6 7 toch ook altijd de clubavonden Als U reeds een gebruikt, koopt U dan oök een poelt allen mee, het is voor a.f.c. Hans Schooneveldt, die nogmaals bedankt worden voor hun medewer king. Nu weet U dan zoal wie er in het vierde binnen en buiten de lijnen opereert. Ik wilde dan over de resultaten beginnen. Thuis tegen V.V.A., werd het eerste punt in de A.V.B. binnenge haald. De Boer in het doel weerde zich uitstekend en wist ons met wel willende medewerking, van paal en lat voor een nederlaag te behoeden. Helaas ligt hij momenteel reeds enige tijd thuis, zorg dat je van die ziekte af komt Bob, wij houden je plaats onder de lat vrij! Beterschap. Tegen Amstelzwaluwen werd fraai gespeeld, en de 51 overwinning was nog aan de magere kant. Tegen O.V.V.O. stonden we vlak na de aftrap met 10 achter; door doelpunten van de skipper werd de uitslag 41 in ons voordeel, nadat we reeds met 31 gerust hadden. Tegen V.D.O. werd een gelijkspel behaald. Uit een penalty scoorde Vreeswijk het eerste doelpunt, helaas kwam V.D.O. vlak voor tijd aan een overigens verdiende tegentreffer. Jammer dat er zoveel met het team gëexperimenteerd is. Huisman, Tichelaar, en Vreeswijk werden na diverse goede wedstrijden in „hoger" voetbal opgenomen. Bij Ajax kregen wij onze eerste nederlaag te incasseren. Tot de rust ging de strijd gelijk op 33. Onze doelpunten kwamen van Har- tog (een juweel van een 16 meter trap) en twee, eveneens fraaie doel punten van v. d. Smagt. Na de rust konden wij niet meer tegen de goed spelende Ajax-jongens op, die de stand tot 63 opvoerden. Thuis tegen de Rivalen was het onze beurt weer aan de goede kant van de score te blijven. 61 was de uitslag. Bos debuteerde met twee doelpunten, Hartog wilde met een doelpunt in het verslag en de mid- voor nam er drie voor zijn rekening. Arsenal uit werd een niet prettige wedstrijd, waar we bijna een gelijk spel van wisten te maken. Van Schaick schoot bij een twee nul ach terstand een bal in de bovenboek. (21). In het slotoffensief waren we vaak zeer dicht bij een doelpunt, maar de uitstekende Arsenal-keeper wilde de bal niet meer uit het net halen, waar hij meesterlijk in slaag de. Tegen D.V.O.S. werd met 32 ge wonnen. Over de wedstrijd tegen N.F.C. kan ik evenmin veel goeds vertellen. Voor het eerst werd er gescholden op medespelers, twee maal dertig minuten lang. Onze voorhoede stelde teleur, de halfspeler de Graaf trok er alleen op uit en scoorde tegen. Onze achterhoede blunderde diverse .malen. Dat het 52 geworden is hadden wij niet gedacht. N.F.C. had met hard werken haar eerste over winning binnengehaald; jammer dat dit ten koste van ons moest gaan. In de komende twee maanden (mij wordt nu door de redacteur twee maanden het schrijven belet) zullen wij proberen op die belangrijke tweede plaats te komen. Dit kan en moet gebeuren. Laten wij daarom de training eens wat intensiever be zoeken, opdat Van Dam er ook een steentje toe kan bijdragen het vierde weer in die K.N.V.B. te brengen. E. D. OHM. De resultaten van het zesde elftal zijn niet om in de handen te klappen van blijdschap. Van de zes gespeelde wedstrijden werden er 1 gewonnen, 2 gelijk en 3 verloren. Bij de verloren wedstrijden moesten wij meestal in de tweede speelhelft het onderspit delven, doordat de tegenstanders over meer strijdlust en uithoudingsvermogen beschikten, zo dat we wel uit een ander vaatje moe ten gaan tappen willen wij meetellen in de kopgroep. Volgend maal hoop ik U een wed strijdverslag te kunnen geven. R. Uw zevende heeft in dit seizoen een aantal bevredigende resultaten bereikt: Van de vijf gespeelde wed strijden werden er vier gewonnen en èèn verloren. Daarbij werd 21 x vöör en 10 x tegen gescoord. Als U dan bedenkt dat „de opkomst" en de „elftalcommissie" ons zo nu en dan parten hebben gespeeld, heeft het toch wel een zekere verdienste sier lijk op de ranglijst te prijken. Tegen A.W.V. werd met 32 ge wonnen. En naar men mij verteld heeft was het een wedstrijdje om gauw te vergeten. Het speet me dat ik zelf verstek moest laten gaan, maar om „de aanloop" in het begin van het seizoen niet te missen (al dus de E.C.) ws ik elders in de strijd. Toen. we moesten aantreden tegen Rohda uit, bleek dat maar 8 men sen het veld hadden kunnen vinden. De rest kwam niet, kon niet, wist het niet of was onderweg Tenslotte konden we met 9 man de strijd eindigen enwerd de score 24 in ons nadeel. Hoe kan het haast anders hè 's Zaterdags voor de wedstrijd te gen Argonaut alles nog goed maar 's zondags bleek half A.F.C. de griep te hebben, hetgeen inhield: het ze vende met 9 man Manager Hans had echter nog een „jongetje" meegebracht waardoor het totaal op 10 kwam. Na afloop heb ik tegen het „jongetje" beleefd „meneer" gezegd want Appie was onze beste man die middag. Bedankt kerel. Resultaat: 14 in ons voordeel. Tegen K.B.V. thuis zag het er even naar uit, dat we het niet zouden kla ren. Na een 20 voorsprong gelukte het K.B.V. naast ons te komen: 22. daarbij enerzijds gesteund door de „arbiter" en anderszijds door een paar nieuwe gezichten bij ons, die zich nog moesten aanpassen. We vochten goed terug en via 32 wist Han kort voor tijd op magnifieke wijze de zege veilig te stellen: 42. Het onderling samenzijn met S.C.A. heb ik expres onvermeld gelaten om dat ik ondanks onze 81 winst geen wapenfeiten zou kunnen vermelden. Of misschien toch een kleintje: Uw zevende heeft een penalty-specialist. Maar het ziet er naar uit, dat U al weer beter „had" kunt lezen 4

Schakels (clubbladen) | 1958 | | pagina 4