Junioren B2 Het seizoen ten einde, de strijd gestreden Gemiddelden Herdenking Bequnstiqinq van onze aöveRteeRöeRS, houfvc öe schakel in stanö wensen U van harte geluk met de aan U verleende en zo welverdiende onderscheidingHet Lidmaatschap van Verdienste. Ook aan de samen werking met de Heer Timmerman bewaren wij de meeste prettige her inneringen en wij danken ook hem voor het voor de A.F.C. verrichte werk. Als nieuwe leden van onze commissie begroeten wij de Heren Buckert en v. d. Weide en wij ver trouwen, dat wij op de meest aange name wijze het komende seizoen zul len gaan samenwerken. Vacantie. Met dit evenement voor de meesten in zicht, wil ik deze bij drage besluiten met U allen een aan gename vacantie, mooi weer en veel succes bij de beoefening van zomer sporten toe te wensen. H. VAN TEUNENBROEK. Aan het einde der competitie is het de gewoonte om de stand te be kijken en de resultaten te bespreken. Als ik de resultaten van B2 be kijk, blijkt dat ze het er nog niet zo gek afgebracht hebben. Ze behaalden uit de laatste vier wedstrijden 8 pun ten. Jongens het ging prettig! Een genoegen vond ik het om jul lie leider te mogen zijn, moeilijkheden waren er nooit. Gaarne wilde ik, het gehele elftal en zijn reserves ten voorbeeld stellen aan vele Junioren A en B; er is nimmer een speler weg gebleven, nooit was er één te laat op de afgesproken plaats en bovenal, zij vochten altijd voor een zo goed mogelijk resultaat. Vanaf deze plaats zeg ik ook dank aan de trouwe supporters van B 2, ouders en grootouders, die regen en wind trotseerden om hun zoon of kleinzoon te zien voetballen en het gehele elftal aan te moedigen. Jongens, ik hoop jullie nog vele jaren als dezelfde prettige knapen in A.F.C. te mogen ontmoeten. Flipje Hausel gun ik van harte in het vol gende seizoen zijn doelpunt. W. BÜCKERT. ponder enig commentaar maar trots vermeld ik hier de door de senioren-elftallen bereikte gemiddelden. Tussen haakjes vindt IJ de cijfers van verleden jaar. Zaterdagelftal 1.69 Tweede 1.52 (0.91) Vijfde 1.39 (1.13) Eerste 1.14 (0.86) Derde 1.— (0.82) Zevende 0.86 (0.67) Zesde 0.69 (0.79) Vierde 0.70 (0.73) Junioren B 1. Staande v.l.n.r. Heer de Granje (Jeugdcommissielid), Roel Ridderik- hof (reserve). Hans Fakkel Loek Beuke Tom Swart Heer v. d. Weide (leider) Jos Kemna Rudi Meyer Hans Schaap. Gehurkt v.l.n.r. Jaap Draisma Flip Engel -Bennie Roode (aan voerder) Rudi v. d. Wetering Hein Lansen en Nol Kuikens. Leven is strijden en zonder strijd geen overwinning. Als er zulk een seizoen achter de rug is als dit jaar met ons 2e elftal, dan komen je dergelijke uit drukkingen onwillekeurig voor de geest. Het was een hard gelag de eerste wedstrijd van dit jaar in de laatste minuut te verliezen en de 2e wedstrijd slechts gelijk te spelen, maar nog harder was het gelag om na 18 competitiewedstrijden, 1 be slissingswedstrijd, 1 promotiewed strijd met een gelijk spel dan in de laatste promotiewedstrijd met de rust met 10 voor te staan en dan in de laatste 45 minuten van de competitie ten onder te gaan. Het moge ons allen inspireren dat de strijd van het begin tot het einde gestreden wordt. Met opzet zal ik hier geen namen noemen, doch generaliserend mogen wij wel zeggen, dat wij een prettig competitiejaar hebben meegemaakt en ik wil hier dan ook wel gaarne verklaren, dat het mij elke keer een genoegen is geweest bij het 2e aan wezig te zijn en naar beste weten en kunnen het mijne ertoe te hebben bij gedragen. Of wij nu nog bij elkaar komen om toch het feitelijk toege zegde kampioensetentje of fuifje te beleven onttrekt zich aan mijn beoor deling, doch hoe dit ook zij, alle voor waarden zijn aanwezg om het nieuwe jaar weer fris aan de slag te gaan, en voorzover Bestuur of E.C. daarop prijsstellen zal ik gaarne ook a.s. jaar weer proberen vroeger behaalde schade in te halen, aannemende, dat geen abnormale factoren zulks ver hinderen. Voor Bestuur en E.C. was het wel teleurstellend, dat op de Alg. Verga dering slechts 1 man van het 2e elftal aanwezig was om de kampioens diploma's in ontvangst te nemen, terwijl juist Junioren B en het zater dagmiddagelftal zo uitstekend te voorschijn kwamen. Hier zit dus nog een zwak om moedig tegenslagen onder het oog te zien en te incasseren en overigens ook blijk te geven, door het feit van eenvoudige aanwezig heid, dat men het zware Bestuurs- en E.C. werk apprecieert. Hartelijk dank voor alle vriend schap en waardering ontvangen en gaarne aan allen, in het bijzonder de 2e elftallers, een prettige vacantie toegewenst. v. N. Ingevolge het voor het gehele land geldende regeringsbesluit herdacht A.F.C. haar in de oorlog gevallenen dit jaar op 3 mei. Voor een tamelijk groot aantal clubgenoten vond onze voorzitter de juiste, gevoelige woorden bij deze plechtigheid. Na zijn rede namen wij allen enkele minuten stilte in acht teneinde onze gevallen makkers te herdenken. A.F.C., A.C.C. en A.B.C. brachten een eerbiedige hulde door kransleg- ging. Nadat ook enige dames bloe men onder de ons zo bekende namen hadden gelegd, ging een ieder stil zijns weegs. J. T. S.

Schakels (clubbladen) | 1958 | | pagina 5