Van Ss S. 13aarda De Jeugd BLOEMEN VAN BAERLESTRAAT 39, TEL, 720140 ADMINISTRATIES poelt aLlen mee, het is voor a.f.c. gezelschap de indruk maakte een godsdienstige secte te zijn. Steeds stond weer iemand op om voor de anderen getuigenis af te leggen van zijn gevoelens. Achtereenvolgens wa ren dat de kapitein, de vice-captain, de tweede voorzitter, de initiatiefne mer, de middenvoor en de restaura teur. De vele aanwezige dames (zou er nog een elftal zijn, waar de dames zo'n grote bijdrage aan de goede geest leveren hebben gezwegen, althans geeneen heeft een speechje gehouden. Wij waren direct na de opening van het visseizoen thuis. Anderen iets later. Des zondags, onmiddellijk na de wedstrijd van het tweede, moest voorzitter Kappelhoff zijn teleurstel ling over de nederlaag wegduwen en een huldigingsspeech uitspreken tot ons nagenoeg volledige, doch wel enigszins vermoeide elftal. En dat was het einde van een heerlijk sei zoen. Volgend jaar gaan we door. En wat er ook veranderen moge, onze keuzecommissie blijft en onze leider wordt ook weer opgesteld. Beste lezers en lieve lezeressen, een mooie zomer en veel zon wordt U toegewenst, door de zatten en de vertolker van hun gevoelens, JAN TJALLING. Zaterdagmiddag elftal. De competitie is gelukkig bijna ten einde en opnieuw kunnen wij het Bestuur één jeugdkampioenschap aanbieden. De Junioren B 1 behaal den n.l. op de voorlaatste competitie wedstrijd het afdelingskampioenschap door een 40 overwinning op de Jun. B van Neerlandia. Slechts één neder laag moest dit elftal gedurende dit seizoen incasseren. Van harte nog maals gefeliciteerd, jongens. De resultaten van onze jeugdelf- tallen zijn over het algemeen iets onder het door de Schakelredacteur gestelde gemiddelde (1,—) gebleven, maar toch kunnen wij bij onze Junioren B een algemene vooruitgang in vergelijking met het vorige seizoen constateren; dit moet t.z.t. ook in de resultaten tot uitdrukking' kunnen komen. Voorlopig echter gaan de spelers aan vacantie én de beoefening van zomersporten denken. Welke sport dit voor ieder afzonderlijk wordt, is voor het begrip „gezonde sportbeoefening" volmaakt onbelang rijk. Voor zover het honkbal (A.B.C.) en cricket (A.C.C.) betreft, zullen de aanmeldingsadressen voldoende be kend zijn door de opwekkingen in diverse Bulletins. Teneinde in septem ber weer fit en enthousiast op het voetbaltapijt te kunnen verschijnen, raadt de Jeugdcommissie de spelers echter aan ook in de zomermaanden aan sportwedstrijden te daan deel nemen. Het Blauw Wittoernooi werd voor ons, ondanks het bereiken van de achtste plaats van de tien deelnemen de verenigingen, een succes. Wij wa ren het enige team van een amateur club en speelden driemaal tegen veel sterker gedachte tegenstanders, vol komen verdiend, gelijk. De derde wedstrijd ging tegen het sterke West Bromwich Albion (1-1). Na afloop werden spelers en leiders dan ook van vele zijden gelukgewenst met het vertoonde spel. Gecomplimen teerd spelers! De welpen gaan ondanks het warme weer nog even rustig door met de afwerking van de wedstrijden reeks. Gezien de lange winterperiode alleszins redelijk. Als deze Schakel verschijnt, zullen echter ook deze spelertjes wel dicht aan het einde van hun voetbalseizoen zijn gekomen. Leiding. Deze competitie heeft de Jeugdcommissie bij de leiding van een groter aantal spelers en elftallen, te vens de medewerking verkregen van een groot aantal Heren, die zich als jeugdleider, welpenleider of welpen- scheidsrechter actief voor de A.F.C.- belangen hebben ingezet. Wij betui gen al deze Heren onze dank voor de aan de A.F.C. beschikbaar gestel de uren en wij hopen bij een volgende gelegenheid opnieuw een beroep op U te mogen doen! Training. Ook de Heren Bonkink, Gerrits en Wildeboer, die de oefen middagen en avonden voor onze Junioren B-spelers grotendeels ver zorgden, zeggen wij gaarne, mede na mens de spelers, dank voor de zo be langeloos voor de A.F.C. ingezette krachten. Of eigenlijk belangeloos Want is het A.F.C.-belang niet ons aller belang? Ook trainer Van Dam betrekken wij gaarne in de huldiging en wij hopen het volgende seizoen op even aangename wijze met U allen te mogen samenwerken. Partir c'est mourir un peu. Helaas moeten wij aan het einde van dit sei zoen afscheid nemen van twee Jeugdcommissieleden, e.w. van de Heren de Granje en Timmerman. De Heer de Granje heeft gedurende meer dan vijftien jaar klaar gestaan om vele jeugdelftallen te leiden. Vele spelers bewaren aan het spelen on der zijn leiding de plezierigste her inneringen en het doet ons dan ook vreemd aan het komende seizoen zon der zijn commissielidmaatschap te moeten starten. Wij zouden echter wel zeggen, dat de Heer de Granje gedurende die reeks van jaren zijn steentje heeft bijgedragen om onze A.F.C. omhoog te helpen op de moei lijke ladder naar de successen. Wij MARATHONWEG 64 AMSTERDAM-Z. TEL. 713308

Schakels (clubbladen) | 1958 | | pagina 4