RenauLt amax 5 6 7 Voor een naar y LANCIA dealer voor Noord-Holland AITI AX AUTOMOBIELBEDRIJF poeLt allen mee, het is voor a.f.c. wassen. Iedere speler, ondergeteken de niet uitgezonderd, was van mening, alles alleen wel te kunnen opknap pen, het ploegverband was totaal zoek. Een wedstrijd om maar gauw te vergeten. Met een 51 nederlaag stuurde IJ-boys ons naar de kleed kamer. Even wil ik het uitstekende spel van onze kleine Bennie Roode vermelden, die één van onze spelers verving. Bedankt Ben. Weer geen prettig bericht, maar al lijkt U de uitslag monsterachtig, ver geleken bij verleden week speelden we stukken beter. D.W.S. won deze wedstrijd liefst met 80, en werd hierdoor Kampioen van onze afde ling. Onze gelukwensen. Direct na de aftrap zette D.W.S. ons onder druk, hetgeen dan ook al gauw tot een doelpunt leidde. Onze achterhoede rammelde hevig, en aan de lopende band werden de doelpun ten dan ook gemaakt. Met een 50 achterstand gingen we de tweede helft in. Wel kwamen we meer tot aanvallen, maar doelpunten kwamen er niet uit. D.W.S. scoorde nog 3 doelpunten, en daar moesten we ge noegen mee nemen. D.W.S. speelde beter, combineerde voortreffelijk en is m.i. ook de beste ploeg van de af deling. Op 18 mei wisten we weer twee punten aan ons totaal toe te voegen. Z.S.G.O. 3, ook een gegadigde voor de onderste plaats werd met 10 ge klopt. Dit doelpunt scoorde Bob v. d. Zeyst pas in de laatste minuten, dus U begrijpt hoe we hem weer geknepen hebben. De stand (tot 27 mei) luidt,nu: A.F.C. 4 19 13 Z.S.G.O. 3 18 12 Zaandijk 3 15 8 HENK HUISMAN. Na overwinningen op B.D.K., D.C.G., 2 maal Meerboys en een gelijkspel tegen Tos-Actief stonden wij nog maar 3 punten achter op S.D.W. waar wij nog een wedstrijd tegen moesten spelen. Deze werd gespeeld op dins dagavond 13 maart. Won S.D.W. dan waren zij kampioen; wonnen wij dan hadden wij met nog beide 1 wedstrijd te spelen en maar 1 punt achter nog een kleine kans. Wij verloren echter met 51. In deze wedstrijd is weder om gebleken dat wij voor beslissings wedstrijden niet genoeg spelers heb ben die zich voor 100% kunnen of willen geven. (De laatste wedstrijd ging inmiddels ook verloren). Al met al hebben wij echter een prettig seizoen achter de rug en wij hopen, dat wij het het volgende sei zoen beter doen. Verder wens ik het 2de en het 4de elftal "veel succes in de nog resteren de wedstrijden. NIC. LELOUX. Vorige week kwam ik op een avond laat thuis. Bij de buren, een klein eindje verder, hingen geen gordijnen voor de ramen. Aan de zoldering hing een lamp in een fitting. Zo lekker koel ongezellig alles weet U wel. De huisbewoner (de „hij") stond boven op de trap. Onderaan stond de „zij" naarstig kleverige banen behang aan te geven, om ze dan tezamen op deskundige wijze over reeds aange brachte kranten te plakken. Een ogenblik heb ik me staan afvragen of die kranten, misschien toch tot de moderne creatie hadden geleid, of dat het was om over 15 jaar de inwo nende gehuwde kleinkinderen (oh bittere ironie) nog eens dat lekkere toet van vader Drees te kunnen laten zien, voorzichtig en in het geheim ge conserveerd achter dat toen licht- echte Picassobehangetje van 87 ct. Ik heb die avond nog meer gedach te-associaties gehad. Nee, troost U maar, ze hadden niets met schilderen en zomersporten te maken, met schil deren „an sich" of met „schoonmaak" in welke vorm dan ookNou ja, helemaal nietsIk heb n.l. nog eens gefilosofeerd over de twee ne derlagen, die Uw zesde, uit even zo veel wedstrijden te incasseren kreeg, tegen dezelfde tegenstander. De uit wedstrijd tegen de K.L.M.-mensen verloren we kansloos met 82. Dat was triest. Laten we er meer niet van zeggen. Een ieder die er bij was, weet er genoeg van. We moeten ech ter wel proberen een dergelijke farce niet op elkaar af te reageren, en trachten de stemming prettig te hou den. Ik weet wel dat er dingen ge beuren die voor ons 6e elftallers niet leuk zijn. Ik weet ook, dat er een elftal is dat gewoon een klucht op voert. Te zijner tijd komt dit heus wel ter sprake. Laten wij maar in een prettige geest het „stiefkind zes" die nen. De thuiswedstrijd tegen Vliegen de Hollanders werd met 41 verlo ren, door een elftal dat zo rijk in fan tasie was samengesteld, dat het be paald een goed resultaat genoemd mag worden. Na afloop vroeg ik nog aan een van m'n vrienden (neen, R. noemt geen namen!) of ik hem een glaasje Pils mocht aanbieden. „Nou Kerel" zeit ie „ik wil sterk zijn, en naar huis. Nog een klein stukkie afschilderen Ik heb hem nagekeken toen hij weg fietster, P.S. De Bond zet er haast achter en daarom ben ik blij. Ten eerste wil je er ook wel eens mee ophouden, ook al ben je er nog zo gek op en ten tweede ben ik nu in staat U zo waar nog met twee overwinningen onder de ogen te komen. Tegen A.S.V. Ar senal werd uit met 60 gewonnen en thuis konden we Centrum met 42 verslaan. Aldus wordt ons puntenaantal weer een beetje opgekalefaterd. De redac teur heeft me beloofd in de volgende Schakel de volledige eindstanden van alle elftallen te publiceren, maar daar kunnen de meeste lezers denke lijk niet op wachten. Welnu dan de resultaten van Uw zesde zijn alsvolgt: gesp. gew. gel. verl. punt. v.t. 14 5 1 8 11 3243 R. STATISTISCH BLOOT GELEGD. Bijna aan het einde van het seizoen zijnde, lijkt het ons goed U onder staand enig cijfermateriaal te ver strekken, in de eerste plaats, omdat men nu eenmaal dol is op statistie ken en in de tweede plaats omreden, Amsteldijk 52, A'dam tel. 791523 4

Schakels (clubbladen) | 1958 | | pagina 4