BeQunstiqmcj van onze aöveRteeRöeRS, houöt öe schakel in stanö De mopjes die werden getapt Zijn niets voor vrouwenoren Ze was nog niet aan doofheid toe Al mocht ze het niet horen. P. 14 april was A.F.C. Eind'lijk in veil'ge haven Waarvoor we in ons clubhuis maar Weer eens een knalfuif gaven. We waren weer een keer gered We ademden weer vrij! Zo gaat het nu al jaren lang; Wanneer keert weer eens 't getij? T. We kunnen wel, wat ik je brom Was 't spel tegen Brieux Niet opgewekt en eerste klas? Oh wat een team! Mon Dieu! Na afloop werd weer feest gevierd En 't schoolfrans klonk net echt! De jongens uit La douce France Die zongen lang niet slecht! P. Maar Nico Holtzappel was in Of die zich uit kon leven! Maar ja, die mag ook in die taal Aan kind'ren lessen geven! T. Ons jeugdtoernooi was ook weer best; Om U dat te bewijzen, De junioren van Aafcee Wonnen twee tweede prijzen. P. Op 4 mei stonden wij weer om Ons oorlogsmonument 't Was zaterdag, toch waren er Maar weinigen present. T. De nieuwe praeses voerde 't woord Hij heeft het goed gezegd. Waarna er, namens onze club, Een krans werd neergelegd. P. Toen was het stil. Een huivering Ging even door ons allen: Zijn al die jonge jongens dan Misschien voor niets gevallen? Het gist en bruist weer overal; Er dreigen weer gevaren Maar voor een nieuwe wereld-krijg Zal Gode ons bewaren. T. Kom Nel, kop op, wees niet zo down, Het zal zo'n vaart niet lopen, Ze zullen toch wel wijzer zijn? P. Nou Thom, het is te hopen! T. Er is een prettiger geluid: Junioren B drie, Werden afdelingskampioen! Hiep, hiep, hiep, hiep, hoerie! P. Hoor nou die Thom, Je maakt me ook Gewoonweg pessimist! P. Zo, zo, dus geef je mij de schuld Als jij je hebt vergist! Dat is zo mooi, bij elke man, In 't beste huwlijksleven, Ontziet hij zich niet was HIJ fout, De vrouw de schuld te geven! T. Nou liefje, ben je uitgeraasd? Is 't uit met je rebellie? Dan ga ik onverdroten door: Nu komt de auto-rallye. P. Hé man, vergeet de scooters niet! T. Nee vrouwke, stel je voor! P. Het aantal deelnemers, mijn Thom, Was deez' keer eén record! T. 't Was Karei Nesenberend die De auto-rallye won Terwijl de penningmeester fijn Veel poen toucheren kon! P. Behalve voetbal op ons veld, Zag ik ook korfbal spelen. T. Ja korfbal die gemengde sport Kan zo mijn ogen strelen! P. Het was een heerlijk sportfestijn Een echte interland Een mooie Holland-België match Sportief en elegant! T. Twaalf leuke grietjes in de wei, Dat 's wat voor A.F.C. 't Bestuur en Nico Holtzappel Zag ik op de T.V. P.. De clubavond van A.F.C. Kon maar zijn draai niet vinden. Het stadion wilde ook niet Wat of ze ook verzinden T. Dus gingen ze maar weer op zoek En nu HEBBEN ze hun draai: Het clubhuis van de „Amstel" Dat is echt bijzonder fraai! P. Daarbij, er is geen sluitingsuur Je kunt maar blijven plakken! Er zijn lui die bij 't huistoe gaan De eerste E-bus pakken! T. Ja, A.F.C. is voor de man Beslist een grote schat: Oh wat een club, oh wat een club, Oh wat een club is dat! WAT EEN CLUB Wijze; Bernardine. I Samen: O, wat een club, O, o, o, wat een club! Als j' op clubavond bij de „Amstel" komt Wordt er zelden gevit en nimmer gebromd, Van dat lokaal sta je verstomd! O, wat een club, P. O, o, o, wat een club! T. Als je 's avonds de vaste wal verlaat Weet je zelden wanneer je naar huis toe gaat! Samen Ja, zo, zo, zo, is onze club! P. Drink een drup T. Op die club Samen Daar's een prettige sfeer en een plaats voor warming up! Waar een ieder lid vrij zijn stoel bij schuift En zijn vrienden graag op een rondje fuift! O, jongens, jongens wat een club!

Schakels (clubbladen) | 1958 | | pagina 9