poelt allen mee, het is voor a.p.c. Een donateur was op die fuif Wel een heel goeie klant Hij stelde zomaar een cheque van Vijfhonderd piek ter hand! T. Een cheque, nou ja, Doe niet zo naar, D,at was heus wel in orde Het chequeje dat geschonken was Kon echt verzilverd worden! Maar bij al 't leuke in de club Kwam ook weer veel verdriet. De narigheid met Max de Bruin Vergeet 'k zo mak'lijk niet! T. Hij was haast vijfenzestig jaar, Toen trof hem 'n zware slag En zijn verjaardag was voor hem Beslist een donk're dag. P. Maar hij gaat langzaamaan vooruit, Hij is niet neergeveld. Al gaat het nog voorlopig stroef, Hij komt weer op ons veld! T. Als nu ons team, de goeie Max Gezellig laat genieten, Dan zul je zien hoe zijn herstel Geweldig op zal schieten. P. Dat 's waar mijn beste Thomasvaer, Je zegt niets van ons team! T. Nou de prestaties waren ook In 't voorjaar vrij miniem! Dat afgelopen sof seizoen Kon geen van ons bekoren! Maar als 'k seizoen van nu bespreek, Dan zul je eens wat horen! P. Zo zie ik dat de doorsnee mens Het slechte gauw vergeet! Verleden jaar hadden we toch Van 't eerste heel veel leed! T. Nu niet steeds een verloren strijd Ja zelfs geen angst voor Baarn Geen angst voor competitie stand, Of de rooie lantaarn! We laten 't vorige seizoen Gewoon voor wat het was! Zie jij dat in de verte, Nel? 't Lijkt wel de eerste klas! P. Zeg Thom, je bent met je geklets Bijna aan 't eind van 't jaar! Je husselt heel de nieuwjaarswens Gezellig door elkaar! T. Ik ben ook door het dolle heen 'k WU1 uit de band gaan springen! Zeg Nelleke zullen we fijn Te saam een liedje zingen? Of durf je het met mij niet aan? P. Doe niet zo idioot! Je stem is goed, dat weet je wel, En ook je lef is groot! ZO IS ONS A.F.C. Wijze: Tippitippitipso Calypso. I P. Onze club is toch wel raar! T. Dat 's al meer dan zestig jaar! P. Toch meent iedereen het goed! T. Tot aan haar bankroet! P. 't Is niet altijd koek en ei! T. Oude Vlek is er steeds bij! P. Veel te veel vaak naar mijn zin! T. 't Houdt de moed er in! Refrein Samen Tippetippetip Zo in een wip Omzeilen wij steeds elke klip Al zitten w' in de nesten! Tippetippetip Geen mens kijkt sip Al zit het ons ook vaak niet mee, Zo is ons A.F.C.! II P. Wanneer je een functie hebt T. Voel je je altijd genept P. Hoe of je je best ook doet T. Nooit vinden ze 't goed! P. Maar wanneer je weg wilt gaan T. Gaan ze smekend voor je staan, P. Is hun ergernis bekoeld: T. Zo is 't niet bedoeld! Refrein III P. Ieder jaar een nieuwe wens, T. Dat volbrengt per slot geen mens, P. Het moet eens de laatste zijn! T. Opgebruikt de gijn! P. Wie volgt de auteur eens op? T. 't Is beslist een reuze job! P. Maar je bent een hele tijd T. Aan zo'n grapje kwijt! Refrein Iedere aanwezige zong mee en een zeer luid open doekje beloonde de acteurs. Fluks neemt Thomasvaer echter weer het woord. T. Dick Bessem, die bij A.F.C. Het eerst als prof begon, Was tien jaar directeur Van het Olympisch Stadion. P. Ja Dick de tijd vliegt wonder snel En j' hebt het knap gedaan. Ik hoop dat, koning van de sport, Je lang zo door mag gaan! T. De zelfde datum, 1 april, Naar 'k in de boeken speur, Werd Willem van der Marei Van zijn firma directeur. P. Jan van der Pijl, de witte bard, Werd vijfenzestig jaar. In clubhuis vierden wij dit feest Gezellig met elkaar! T. Alleen Jan's Miepsje was er bij Eén vrouw met enkel knullen Als Miepsje nu eens spreken wou Kon ze heel wat onthullen!

Schakels (clubbladen) | 1958 | | pagina 8