poelt allen mee, het rs voor a.f.e. P. Vriend Gerard Hauber, verdienste-lid Van onze A.F.C. Werd bondsridder voor al het werk Dat hij voor 't voetbal dee! Veel leden van ons rood en zwart Waren daarbij present Zijn grote penningmeesterschap Werd algemeen erkend. Hij kreeg cadeautjes bij de vleet En speeches, mooi en echt. Henk, aan het hoofd van zijn bestuur, Heeft ook nog wat gezegd. Maar het deed onze harten goed Toen Hauber, toen hij sprak, Zijn liefde voor Aafcee niet Onder stoelen of banken stak! T. George Wijnand heeft het oude jaar Niet zo goed afgesloten Hij heeft, door 'n hele rare val, Zijn hoofd lelijk gestoten! Het was eerst een heel naar geval; Maar juist bij 't jaarbesluit, Hoord' ik, gelukkig, onze George, Gaat aardig goed vooruit! Van harte beterschap, mijn vriend, Zo gauw als je maar kan! Je weet dat ik een hekel heb Aan een gevallen man! De laatste wedstrijd van het jaar Hebben we vies verloren! Wij waren sterker P. Ik wil er niets van horen! Want Schoten schoot! Wij ook, maar mis! Hoe kan zoiets bestaan! Twee mooie, goeie puntjes gingen zo maar naar de maan! T. Er werd weer braaf verloofd, gehuwd, En er is weer veel geboren, Gelukgewenst betrokkenen Laat je door niemand storen! P. Er werd gekiend met jong en oud In deze laatste weken, En toen, ineens, kwam het besluit En was het jaar verstreken. Een droef besluit. Maar 't einde van 't voorbije jaar, Was droevig voor ons allen. Lou Woudstra, penningmeester van formaat, Is ons abrupt ontvallen. Hij heeft zijn leven goed besteed Altijd zijn plicht betracht Een goede vriend is heengegaan: Lou Woudstra ruste zacht. Voor Miep is er een grote troost, In één zin saamgevat Heel zelden heeft een echtgenoot Zo'n laatste eer gehad. Waarbij Louk, Hans en kleine Frans Je zeker zullen schragen. Put daaruit, lieve Miep, de kracht Je schrijnend leed te dragen T. Het oude jaar is weggeglipt, Het nieuwe komt er aan, Dus moeten wij voor onze lui Iets prettigs wensen gaan. De wensen. P. We wensen onze voorzitter Een club met flair en sfeer, Een waardig volgeling van Schaf, De praeses van weleer! T. Van Teunenbroek een dagboek Om veel nieuwtjes in te schrijven, Opdat d'auteur van deze wens Steeds bij de tijd kan blijven! T. D'andre bestuurders: moed en kracht Bij al hun vele werken, Zodat ze met hun arbeid De club kunnen versterken. P. D'E.C. een winning team Waar wij altijd zo van dromen, En dat wij eindelijk ook eens In d'eerste klasse komen! T. De jongens van het eerste Wensen wij een goede geest, Zoals het in de laatste tijd Zo prachtig is geweest! P. Ook al de and're teams, good luck En heel veel goeie stuntjes Je weet, er is maar één manier: 't Verzamelen van puntjes! T. Het tweede, met vriend Jaap van Nek, Dat jullie 't nu ook doen! Begrijp je me? Je weet het wel! Natuurlijk! Kampioen! P. De ereleden wensen wij Een lang gelukkig leven, Opdat ze onze A.F.C. Adviezen kunnen geven! T. En onze Schakelredacteur, Een altijd vruchtbaar brein, Opdat de Schakels net zoals De laatste zullen zijn! P. De andere commissies Veel genoegen in je werk, Dan blijft de club, mede zij U T. Gezond en ijzersterk! Samen En alle leden met elkaar, Veel heil en zegen in het nieuwe jaar! Voor A.B.C. en A.C.C. Een fijne zomersport Met prima weer, zodat 't seizoen Weer echt gezellig wordt. Einde Onmiddellijk na het welverdiende applaus schiet voorzitter Kappelhoff naar voren en maakt zich tot de welsprekende tolk der aanwezigen. Hij dankt alle drie uitvoerenden met Jaap Cohen aan het hoofd en doet deze dank vergezeld gaan van iets stoffelijks. En zo hoort dit festijn ook weer tot de historie. J. T. S. 12

Schakels (clubbladen) | 1958 | | pagina 12