BequnstiGinq van onze aöveRteeRöeRS, houöt öe schakel in stanö T. De rooie haan die heeft ons Een rare kool gestoofd We hebben bij de wedstrijd Geen dak boven het hoofd! Refrein: Samen Oh ouwe overdekte Zo vol gezelligheid, Die onze kas vaak spekte Bij meen'ge grote strijd! Oh ouwe overdekte Bekend door 't hele land, Waar het zo lekker lekte, Die is nu afgebrand! II P. De aandeelhouders-loges, Zo vlak bij ons terrein, Die werden, als we speelden, Beschermd door een Romein! T. En onze oude garde Zit niet meer knus bijeen, Omdat de overdekte Zo plotseling verdween! Refrein Afscheid P. Dertien september namen Miep En onze witte Jan, Afscheid als clubhuis rest'rateurs; Dat was een avond, man! T. Chris Oolders schreef een welkomslied En drie charmante meisjes Die droegen iets toepaslijks voor En zongen leuke wijsjes. P. Jan van der Pijl bedankte toen Op rijm het was in orde Die vrijer heeft een flux de paroles, Om razend op te worden! Er werd hen nog een fraai geschenk Van zillever gegeven; En toen zongen we allemaal Van: lang zullen ze leven. T. Jan van der Pijl exit, maar blijft De oude club getrouw! We hopen hen nog vaak te zien: Jan en zijn lieve vrouw! P. Jan's opvolger, heer Adama, Wensen we veel succes Sta voor de goeie, ouwe club Maar altijd op de bres! De weg naar d'A.F.C.-er is Niet makkelijk te vinden - Toch hoop ik dat 't U lukken zal De club aan U te binden! T. Schenk altijd flink de glaasjes vol; Kom snel, bij d'eerste roep Maar bovenal, bezweer ik U, Zorg steeds voor goeie soep! P. We zitten midden in 't seizoen, En van ons eerste Thom, Heb je hier nog geen woord verteld, Vertel me eens waarom? T. Omdat ik bijgelovig ben, 'k Wil er niet over praten. P. Wat is dat nu voor flauwe kul? Wat zal je dat nou baten? T. Nou goed Nel! Kind, het gaat ons goed; Het elftal doet het prachtig! We klimmen steeds een plaatsje op! P. Maar Thom, dat is reusachtig! T. De stemming is ook eerste klas; Ik zie ze lekker zwoegen Ze spelen, zoals 'k merken kan, Beslist voor hun genoegen! Ik wil geen namen noemen, lui, Maar 'k dank jullie ten zeerste, 'k Heb in mijn hart een stille hoop Voor 't welslagen van 't eerste! En dat is aanleiding voor het volgende liedje: c HET GAAT GOED. wijze: Marianne. P. d'Eerste helft der competitie Is voor ons voorbij! En de hele A.F.C.-bend' Kijkt alleen maar blij! T. Zaten wij de laatste jaren Steeds in zak en as, Nu zijn we geweldig In onz' sas! Ik zeg U: Refrein Samen Het gaat goed met A.F.C. Al onze jongens zijn Oké! Als je ze ziet spelen g'loof je niet Dat je echt A.F.C.-ers ziet! II P. Nu we dakloos zijn geworden Op ons groene veld, Zijn we op die bijtribune Ongewoon gesteld T. Daar hokken de kankerpitten Knusjes bij elkaar, Maar er is voor 't eerste geen gevaar! Ik zeg U: Refrein III P. Zou het eindelijk gelukken? 'r Is weer animo; Ik durf het niet uit te spreken, Maar, ik hoop het zo! T. Jongens, wil toch niet verflauwen, Blijft je best toch doen, Word je, wie zal 't zeggen Kampioen Ik zeg U: Refrein 11

Schakels (clubbladen) | 1958 | | pagina 11