De Rijk De Jeugd A1 Houthandel en Timmerbedrijf poelt allen mee, het is voor a.f.c. Ter staving van het bovenstaande volgt tot slot dan nog even de stand in de ranglijst, bijgewerkt tot en met 14 April: V.D.O. IV O.D.A. II D.J.K. V Meerboys III A.F.C. VII T.I.W. IV Centrum III D.E.C. IV 18 uit 12 15 uit 10 14 uit 12 13 uit 12 11 uit 12 8 uit 12 7 uit 12 4 uit 10 GERARD. Het door Junioren A 1 en 2 gepres teerde kunnen nu niet bepaald gunstige wapenfeiten genoemd wor den. Junioren A 1 heeft tegen D.C.G. met een 62 nederlaag bewezen ook in de enige tijd geleden opnieuw in gedeelde competitie niet tot de sterksten te behoren. Junioren A 2 heeft tegen respec tievelijk Schellingwoude en S.D.W. slechte resultaten geboekt. Tegen iSchellingwoude had men weer te kampen met het wegblijven van een paar (zeer onsportieve) jongens, met het gevolg dat het elftal gecomple teerd werd met enige B-junioren. We waren dus een uiterst zwakke tegen stander en aan de grote nederlaag was dus niet te ontkomen. Tegen S.D.W. wederom een handicap want een veldspeler moest de plaats onder de lat innemen voor de ge blesseerde Jan Schouwenburg. Dus ook in deze wedstrijd geen succes. Het is te hopen dat Junioren A 2 in de komende wedstrijden minder pech krijgt. De oorzaak van alle el lende moet men echter zoeken in het regelmatig incompleet zijn. Men weet ook dat A 2 tot één van de zwakste broeders van zijn afdeling gerekend moet worden. Dus des te belangrijker is, dat men zo sterk mogelijk het veld in gaat en dit kan alleen met elf man. B.-junioren. Junioren B 1 heeft tegen Blauw wit goed tegenstand geboden maar kon de 40 nederlaag niet ontlopen omdat Blauw-Wit over alle linie's beter was. De wedstrijd tegen Vole- wijckers heeft ons een puntje opge leverd doordat we 11 gelijk speel den. Junioren B 2 heeft de competitie beëindigd, de laatste wedstrijd werd tegen N.F.C. gespeeld. N.F.C. moest deze wedstrijd winnen om de kam- pioensvlag in top te kunnen hijsen. Welnu het is hun gelukt, met 50 verloor B 2 eervol. Speciaal onze keeper was in goede vorm en wist menige gevaarlijke bal goed te onderscheppen. Ondanks deze nederlaag heeft Junioren B 2, zich vooral in het laatste gedeelte der competitie, aar dig hersteld. Ze wisten zich hierdoor van de onderste plaats los te wer ken. Junioren B 3 heeft tegen Blauw-Wit zijn beste wedstrijd van dit seizoen gespeeld. De manier waarop dit ge beurde heeft de aanvoerder van dit succesvolle elftal elders in dit blad beschreven. De daaropvolgende wed strijd van Junioren B 3 ging tegen T.D.W. Ruststand 00, eindstand 6—0. In de eerste helft wou het niet vlotten; zelfs een strafschop wist men niet te benutten. De oorzaak hiervan was het te veel combineren door de voorhoede. Indien er een redelijke schietkans vlak voor doel was,werd toch nog geprobeerd de bal naar een medespeler door te plaatsen inplaats van te schieten. In de tweede helft vlotte het beter, vooral na de eerste treffer had iedereen er zin in en werd elke kans benut met het gevolg, dat we toch nog met een hoge score de wedstrijd beëindigden. Junioren B 4 heeft twee nederla gen geleden. Tegen N.F.C. begon men met negen man, zodat men een ex cuus heeft voor de in het begin op gelopen hoge score. Toen men ech ter compleet was ging het niet beter, integendeel men ging blijkbaar van de veronderstelling uit: nu zijn we compleet en kunnen het dus kalmer aan doen. Uit de uitslag (120) bleek wel dat men het aan het ver keerde eind had. VIERDE A.F.C.-RALLYE. Auto- en scooterrijders, ja zelfs snelbrommers kunnen zich opgeven voor deelname aan de jaarlijkse Rallye, welke op 25 Mei a.s. wordt verreden. Dick Moesbergen en Luuk Nijdam hebben een wonder mooie rit in elkaar gedraaid. Dick, Jan Steensma en Henk van Teunenbroek noteren Uw naam gaarne. Tournooien. Inmiddels hebben wij enkele tour nooien achter de rug. Er staan ons ook nog een paar te wachten. Op ons eigen tournooi op Tweede Paasdag had men de medewerking van mooi weer en grote publieke be langstelling met het gevolg, dat het erg gezellig was en men wel van een geslaagd tournooi mag spreken. Over de resultaten op het groene veld mag men ook wel tevreden zijn; zowel Junioren A 1 als Junioren B 1 wisten beslag te leggen op de tweede plaats. Onze A-junioren speelden hierna in het Hercules-tournooi maar daarin waren we minder succesvol en konden niet op één van de eerste plaatsen beslag leggen. De Heer D. Disselkoen heeft zich inmiddels bereid verklaard om Junio ren A 1 één avond per week een extra training te geven in verband met de komende belangrijke tour nooien. Dus jongens van Junioren A 1, maakt van deze gelegenheid gebruik zodat je met zoveel mogelijk succes aan de komende tournooien kunt deelnemen. P. VAAL. Wij zijn de laatste tijd er weer een beetje boven opgekomen. Na een paar verloren wedstrijden werd tegen O.V.V.O. verdiend met 31 gewonnen. Met de tournooien ging het iets beter. Vert. J.G. DE VRIES WETERINGSCHANS 59' - AMSTERDAM - TELEFOON 35041 v. Ostadestraat 148-150, bij de Ferd. Bolstr. Telefoon 71.96.03 Het aangewezen adres voor: Vuren- Eiken- en Beukenhout Hard- en Zachtboard Triplex Eternit en Eternitboard Tegel- en Steentjesboard Al Uw hout eventueel machineklaar 4

Schakels (clubbladen) | 1957 | | pagina 4